Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב קטן ומהנה 100-150k

אלעד.ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות מיני קופר פיור לד (192כס), התרשמתי גם מהאלפא גוליטה תלתן ירוק, מחפש חוות דעת לגביי שני הרכבים הללו וכמובן אשמח לעוד המלצות .

אני מתמקד בשנתונים 2015-2016

אך ורק אוטומט, אני יודע שזה לא הכי לעניין אבל מאסתי בגיר רגיל אני רוצה לנוח קצת..

אשמח לשמוע לגביי תחזוקה/ביטוח/מכירה.

על מה לשים דגש בבדיקה וכו'..

תודה מראש לכל המגיבים!!

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, למה אין תגובות להודעה שלי?

יש איזושהי בעיה עם הפרטים שהשארתי?

יום טוב לכולם!

הרכב הוא לרווק לשימוש יומיומי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה קבוצת פייסבוק - mini cooper club israel-מועדון מיני ישראל שמאגדת את בעלי המיני בישראל, תוכל למצוא שם בעלים של דגמי מיני מכל הסוגים והשנים.

אני חושב שהפלטפורמה הזאת תוכל לספק לך מענה מבוסס ורספונסיבי יותר.

באופן כללי אוכל להגיד שעלויות האחזקה מן הגבוהות בקטגוריה, מומלץ למצוא מוסך שמתמחה בהם ושלא יקרע אותך, הסיפורים על ניר צבי (מוסך הבית של דלק מוטורס) פחות נעימים בלשון המעטה.

בנוגע לאלפא שהזכרת, מדובר בחיות שונות למדי, האלפא חזקה יותר, גדולה יותר ופחות מחוברת ומתקשרת מהמיני.

אולי במקומה הייתי שוקל אלטרנטיבה ראויה בשם סיאט לאון קופרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאני מעוניין אך ורק ב4/5 דלתות..

לא נמשך במיוחד למראה החיצוני שלה..

תודה על התגובה אחי! שיהיה לך יום נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...