Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

ע"פ המקורות בגרמניה, נכון ל 3/11/2017, היצרן כבר יצא עם קריאת שירות לגבי הפקק בגלל "בעיה באיזון לחצים" במיכלי האוריאה.

https://www.motor-talk.de/forum/harnstofftank-t6124067.html?page=1#post51645257

הקריאה בקשה לבדוק את המיכל ואם עדיין תקין:להחליף את הפקק , אחרת : את כל המיכל.

שבועיים לפני הייתי במורשה לצורך תיקון תקלה אחרת במיכל אוריאה. איזה פספוס... למרות שרוב הסיכויים שהיו טוענים שאני הרסתי את המיכל.

כנראה שיש להם דרך לבדוק את בלאי המשאבה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חזרו אלי המכרים (פיקאסו דיזל זהה ,הראשונים שדיווחו לי על תיקון מיכל אוריאה) וסיפרו לי שהאוטו נגרר למוסך. מגוון נורות תקלה.

הוחלף אלטרנטור ומצבר לחדשים.

מצבר אני מבין למה אבל מישהו שמע במקרה משהו על האלטרנטור ? גם הוא לא זול (משומש עולה כ 300 אירו ,מותאם למערכת S&S) .תקלה נקודתית? צריך לפתוח שרשור על אלטרנטור ? לא מצאתי בחו"ל מידע על זה...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כפי שמרק כתב, בזמנו כתבתי שדיברתי עם נציג המוסך והוא בקש שאעדכן אותו כשאמצא את הבעייה האמיתית.

אז אתמול במקרה עברתי באיזור של המוסך אז עצרתי לדבר איתו.

הוא זיהה אותי מיד...הוא זכר שהמיכל נהרס בגלל דפיקה. אז ניסיתי להסביר לו את מהות התקלה ומה צריך להחליף ואיך לבדוק. הוא קטע אותי והיה מאד קצר רוח ,הרים את הקול : ״מה ?משעמם לך? אז לך מפה!... אני לא חייב הסבר לכלום!. תחזור לשירות״ (למרות שלא ביקשתי הסבר אתמול, הפוך). אז יצאתי אחרי 3 דקות (טוב, זה לא באמת מפתיע). אני חושב שהוא חטף על הראש משירות לקוחות אבל הוא דווקא בחור טוב.

זה מזכיר לי ארוע אחר , להבדיל. ארוע רפואי במשפחה שמחלקה ניורולוגית בצפון לא הצליחה לאבחן נכון . רופא מירושלים כן. אחרי חודשיים חזרנו לשם עם ה DVD והמכתב המסביר. לא בשביל להתנצח . הם לקחו את זה לישיבת מחלקה כדי להראות ולהסביר את המקרה לרופאים הצעירים.

למי שזה מעניין אותו, הבטחתי שאעלה וידאו קצר (40 שניות) של המיכל שלי והנזק שלו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לומד מזה- זה לא לקנות מלובינסקי.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אני מתמודד עם אותה בעיה שציינת...תוכל לשלוח את מספר הטלפון שלך, אני צריך עצה...

אתה לא לבד, לא מעט אירופאים מקללים עכשיו את פיג'ו כי שם הדגם יותר נפוץ.

וזה לא רק PSA .גם משתמשי פאסאט,טוארג TDI וכדומה גילו שמשאבת האוריאה שלהם שווקה חיים (מסיבות טכניות אחרות אבל הם כבר דיי רגילים ;).

התחלתי להתכתב איתך בפרטי אבל אני מנסה עכשיו למצוא את הרכיב בלוח האם שכשל כי אם זה סתם קבל או דיודה אז ייתכן שבתיקון פשוט של חשמלאי ניתן להחזיר עטרה ליושנה...

ברור שמוסך רגיל לא יחליף נגד בלוח או כל רכיב TH או SMD .

לדעתי הדיון פה דיי מיצה את עצמו . אם יהיו חידושים אחשוב על לעדכן .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים היבשים אומרים שכנראה שכן אבל לא ראיתי שרשורים על זה.

בכל מקרה יש מק"ט חדש למיכל אוריאה של 208. אחד מסתיים ב 3780 והשני ב 4780 .

חבל שאי אפשר לשאול את לובינסקי.

בכל מקרה מישהו שם פלט בטעות שברכבים החדשים זה כבר לא קורה (2018+) .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

קרתה לי בדיוק אותה התקלה לפני יומיים.במוסך במשך שעתיים "בדקו" את האוטו ומילאו כ- 8 ליטר אוראה.איפסו את האוטו, עשו נסיעת מבחן ושחררו אותי הביתה.כעבור 10 דקות חזרה הנורה והתקלה באדום.חזרתי למוסך בעצבים.העלו את הרכב על ליפט ופתאום הם טוענים שצריך להחליף מיכל אוראה בגלל המשאבה.עלות טיפול - מעל 7000 ₪.ביקשתי הצעת מחיר - לא נתנו לי.לדעתי הם יודעים שיש פגם במיכל האוראה או שהם יודעים שהם לא החליפו בריקול את מה שהיו צריכים להחליףבבקשה תכתוב לי בדחיפות, אפשר גם בפרט, באיזה מוסך הוגן פירקו לך את המיכל אוראה ופתרו לך את הבעיה ?עכשיו 2 נורות דולקות - מנוע ואוראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרתה לי בדיוק אותה התקלה לפני יומיים.במוסך במשך שעתיים "בדקו" את האוטו ומילאו כ- 8 ליטר אוראה.איפסו את האוטו, עשו נסיעת מבחן ושחררו אותי הביתה.כעבור 10 דקות חזרה הנורה והתקלה באדום.חזרתי למוסך בעצבים.העלו את הרכב על ליפט ופתאום הם טוענים שצריך להחליף מיכל אוראה בגלל המשאבה.עלות טיפול - מעל 7000 ₪.ביקשתי הצעת מחיר - לא נתנו לי.לדעתי הם יודעים שיש פגם במיכל האוראה או שהם יודעים שהם לא החליפו בריקול את מה שהיו צריכים להחליףבבקשה תכתוב לי בדחיפות, אפשר גם בפרט, באיזה מוסך הוגן פירקו לך את המיכל אוראה ופתרו לך את הבעיה ?עכשיו 2 נורות דולקות - מנוע ואוראה.

תעלה בבקשה צילום של רישיון הרכב ללא פרטים מזהים בכדי שנוכל להבין על איזה רכב מדובר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...