Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

במקרה הזה התיקון של הרכב הוא אינטרס של היבואן, למרות שחלק ניכר מהמכוניות עם המנוע הזה כבר מחוץ לאחריות.

להלן מצבת הפיקאסו דיזל 2.0 בארץ:

2014 - סה"כ 120 יחידות.

2015 - סה"כ 169 יחידות

2016 - סה"כ 67 יחידות

2017 - סה"כ 43 יחידות

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקבל את דיווחי קריאת שירות עוד לפני שהשירות בארץ מקבל. עד היום לא פספסתי אף קריאה כזו . אני ממתין קצת עד שזה נקלט במחשב היבואן ואז ניגש למוסך מרכזי.

נכון להיום , למעט הפקק החדש בינואר,אין ריקול או קריאת שירות "שקטה" שפספסתי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם אני מצטרף לשרשור, ברלינגו דיזל של חבר שמיכל האוריאה שבק חיים קצת לפני סיום האחריות, מיכל הוחלף ללא עלות,

המוסך התייחס לעניין כאל ריקול שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שמספר ההחלפות יהיה 50% מהרכבים כדי להבין שיש פה בעיה. בדרך כלל משאבות הם מערכות מאוד אמינות. כמה משאבות דלק הולכות למשל? אירוע נדיר. לא חושב שמשאבת הוריאה היא יקום מקביל למשאבת דלק.

יש פה איזה בעיה כנראה. כנראה גם שהעובדה שלא טיפלת אצל היבואן עומדת לרעתך. כנראה שגם כשיצא ריקול לא יחזירו לך את הכסף כי עשית טיולים לפולין.

עכשו אני לא בא אליך בטענות. עשית בשכל, עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ לפעמים. אני רק מצייר את התמונה העכשווית.

חבל שהמוסך שפנית אליו לא עשה 1+1, חבל שהיבואן והמחלקה הטכנית לא עשו בדיקה רצינית. היבואן הזה יודע לעשות דברים יפים מאוד. הוא ביצע בשנה-שנתיים האחרונות המון מהלכים חיוביים, אבא שלי בעלים של קקטוס דיזל ואני שם לב למהלכים האלה וגם רואה אותם בפועל עוזרים ללקוחות שלו ומוציאים אותם עם תחושה מאוד חיובית גם מטיפול פשוט במוסך. מצד שני היבואן עדיין נופל במקרים האלו שהם מקרים מאוד חשובים.

אני בטוח שמחלקה טכנית מחזיקה איזשהו רישום על כמות החלפות של רכיב מסויים, וכשמדובר ברכיב שאמור להיות מאוד אמין זה צריך להדליק נורה. אני גם בטוח שהמחלקה הטכנית לא צריכה להמציא פה תאוריות, היצרן מקבל הרבה יותר מידע והמערכות שלו בנויות הרבה יותר טוב כדי לזהות בעיות כאלה בטח העביר איזשהי הנחיה של לפחות "שימו לב".

אדגיש שאני לא כותב מנסיון אלה מהגיון, לא מאמין שזה לא קיים בכאלה מערכות.

מקווה שלפחות הבאים אחריך יוכלו לבוא עם יותר מידע כשהם מגיעים למוסך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עוד הבדל קטן: הברלינגו היתה עדיין באחריות. לא היתה להם ברירה.

משיטוט בפורומים הזרים עולה תמונה דומה: מי שחצה את קו האחריות חוייב במחיר מלא של המיכל. קראתי מקרה מהשבוע עם פיג'ו 508 דיזל.

כלומר, היצרן עדיין לא שינה מדיניות . אני בספק אם דוד שלנו יממן כזה מיכל מכיסו. זה לא בדיוק פקק או צמה בשלושה יורו.

נ.ב. כשבאתי למוסך היבואן אמרתי להם לפני הבדיקה שיש בעיה סדרתית במיכל. יועץ השירות הסתכל עלי מוזר...

משאבות דלק... עוד נושא כואב. שילמתי למחסן לובינסקי ₪3200 למשאבת דלק קידמית עבור הפיג'ו 5008 שלי.

ב THP 156 הן מתו בסיטונאות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבעיה נמצאת יותר למעלה כנראה. אצל היצרן. אם היצרן לא הוציא ריקול מסודר אז או שאין בעיה, או שהוא נוקט באסטרטגיה של לתקן כשצריך כי משהו בטיחותי אין פה.

לי נראה קצת מוזר שרכיב אמין כמו משאבה מתקלקל בכמה וכמה רכבים עם אותו מיכל וששינו את עיצוב המיכל בהמשך... אבל אולי אנחנו מדמיינים ואין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה פה פוטנציאל לשרשור שיתחרה ב"חברי פורום CF עם מדבקות"

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save אחזור רגע לכותרת, איך אפשר לדעת אם לקקטוס במשפחה יש את המיכל הישן? האם בכלל קיימים קקטוסים עם המיכל הישן?

בנוסף נראה שגם דגמים אחרים של הקונצרן עם מיכל אוריאה עלולים לסבול מהבעיה, אולי כדאי לעדכן את הכותרת בהתאם כמובן עם הזהירות הנדרשת.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה לפי מספר שלדה של הרכב של אח שלי. אבל גם שם הוא כבר הוחלף במק"ט אחר.

במשפחת מלטשבי יש קקטוס. אולי הוא מכיר את המק״ט הישן והחדש בקקטוסולר.

אם אני זוכר נכון הישן זה 9812914780

הנה יש פה אחד מוכר רק את מודול המשאבה (חבל שהיצרן לא מאפשר ). זה גם יכול לעזור :

https://www.proxyparts.fr/stock-de-pieces-auto/composante/mearque/citroen/modele/c4-cactus/piece/pompe-adblue/id-piece/10184610/

צלצל אליו. זה אמנם משומש אבל יש אחריות חצי שנה. ב 70 יורו עד הבית, לא תקנה ?!

לא מכיר את החנות או המוכר . אז יש פה סיכון.

אם זה יחזיק חצי שנה עד שהיצרן יוציא קריאה מסודרת: גם זה משהו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר עדיין בקקטוס טפו טפו והוא עדיין באחריות למרות שה100k קמ לא רחוקים. סתם עניין אותי אם יש פרט ויזואלי שניתן לפיו לדעת בלי לפרק חצי אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר על מיכל האוריאה של הקקטוס אבל האם תוכל להסיק ממנו את מצב המצוף/המשאבה ? לא ממש. משאבות בפיקאסו מתו ב 20K וגם ב 120K (לפי מה שאני מצאתי).

משתמשי קקטוס בגרמניה , שם התופעה יותר נפוצה, חוו כשל משאבת אוריאה גם ב 16000 ק"מ.

c4-cactus-urea-s.jpeg

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...