דף 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 891011
מציג תוצאות 151 עד 152 מתוך 152
    אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

בעניין: אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

ציטוט save כתב: הצג הודעה
    איציק, סליחה אם פגעתי ברגשותייך . זה יום של סליחות.
    בכל מקרה המוסך היה צריך לקבל ok בשיחת טלפון של דקה וחצי למרלו"ג . זו בטח לא השיחה הראשונה שהם מקבלים בנושא המיכל. למה לטרטר לקוח על תקלה ידועה. למה למלא אוריאה ולשלוח אותו הביתה ?!
    אתה רואה לקוח נאמן במוסך , אתה מגיש לו חשבון על דבר כזה מבלי שפנית ליבואן ?!
    למה לא הסבירו ללקוח מה קרה ומה לעשות ? זה לא התפקיד שלי.
    הלכו לאיבוד כבר כמה ימים שבהם הרכב מושבת סתם (הלקוח מפחד לסוע עם נורית מנוע).
    בכל מקרה כתבתי ללובינסקי שיתערבו במהרה כי יש לי חשש שהמוסך לא אקטיבי בנושא. מקווה שלא ימשכו אותו ימים עם תשובה ושיאשרו את ההחלפה
    אתה סוחב את הדיון למקומות אישיים שאין להם שום קשר לדיון בפורום, אני לא נפגע ולא נעלב - אין לי מניות בלוביסנקי, לא מטפל שם, ואין לי שום קשר ישיר או עקיף אליהם - אני "סתם" מכיר את המערכת מבפנים, הרבה יותר טוב ממך.

אתה חושב שלובינסקי זה העסק שלך בבית בחצר האחורית, יאללה - נרים טלפון למרלוג ונשחרר לו ת'חלק של ה 7000 שח בחינם כי החלטת שזו תקלה שמוכרת שהם צריכים לממן חינם.

לובינסקי זה לא העסק שלך ואם אתה חושב שאתה יודע איך לנהל עסקים, לך תתמקצע ותתחיל לשווק את עצמך בחוץ.
    בענף הרכב יש כללים מקובלים והשירשור הזה מראה עד כמה הם חשובים וקריטיים במקרה של בעיות בתום תקופת האחריות.

עצתי לאריה היא לפעול כמו שהסברתי לו בשירשור ולהימנע מהעיצות שאתה נותן לו. הטיפול של לובינסקי במקרה שלך ושל אריה הם שונים לחלוטין - למרות שמדובר באותו הרכב בדיוק ולכאורה באותה התקלה בדיוק.

איציק

Citroen Xsara Picasso MY07 2.0 138hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, הח' משולשים+תפוחי פרונט ב 306, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

3. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

פורמוהוליק

בעניין: אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

איציק ,ברור לי שהמקרה שלי שונה. תקרא שוב את הודעה 109 בשרשור זה. מעולם לא ציפיתי לאחריות של רצון טוב.
    אני רציתי מידע טכני כדי לדעת איזה חלק תקול. פשוט פניתי לגורם הלא נכון .רק הטעו אותי.
    אני אוהב להבין מה הבעיה , מה הגורם ומה צריך לתקן כדי למנוע השנות הבעיה . סטייה אישית.
    בחלקים שידוע שהם תקלה סדרתית לפעמים היצרן משתתף בחלק מהעלות ועל זה שאלתי. .ראיתי את זה קורה עם מנוע ה THP גם אם הרכב כבר הרבה מחוץ לאחריות ולא טופל "כנדרש" (כלומר טופל מחוץ למוסכי הרשת). היבואן ספג לפעמים 20% מהעלות .היה גם מקרה של 50% .

לגבי התקלה הזו באוריאה : כן זו תקלה מוכרת. הם הודו בזה בדיעבד. בטח יותר מוכרת מאז שפורסמה פה בפורום
    נערך לאחרונה על ידי save : 18/09/18 ב-17:33

5. חבר הפורום הבא הודה לsave על ההודעה המועילה הזאת:

דף 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 891011

נושאים דומים

1. תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 21/08/14, 18:06
  2. יריד יד2 בחיפה- אזהרת מסע חמורה.
    By ברווז in forum אוף-טופיק
    תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 18/05/13, 0:21
  3. תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 13/10/12, 14:29