Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2001, גומי תפוח משלוש קרוע

Pikon
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ראיתי היום בקורולה 2001 שברשותי , שהתפוחי משולש קרוע להם הגומי, כמה קריטי להחליף?, כמה עלות ? ,והאם צריך מכשיר מיוחד לכווץ את התפוח או אפשר לאלתר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם התותבים נימכרים קודם בניפרד. במידה וכן אז תצטרך מכשיר פרס להוציא את הישנות ולהכניס את החדשות. לי אישית ישמחרט שעושה לי את זה אני מגיע אליו עם המשולש וב 50 שח מחלץ ומכניס את החדש אז מקסימום תעשה אותו דבר. במידה ואין תותבים בניפרד תצטרך את המשולשים קומפלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפרק את המשולשים מהרכב ומגיע איתם אליו וב 3 דקות עבודה הוא מחליף. מכיוון שהמשולשים אצלך אני מניח מקוריים אז כדאי שתבדוק אם באמת קיימות בוקסות שניתן להחליף בניפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך - כן קריטי, לא משחקים עם מתלים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול זה לא יעלה כי סט חולץ שכזה יעלה באיביי בסביבות ה 300 שח. למה אתה לא פועל בשיטה שעשיתי? תמצא מישהו שיש לו פרס לא חסרים כאלה וסגור איתו שאתה בא אליו עם המשולשים והבוקסות החדשות ושרק יחליף לך. מהיכן אתה אולי נכווין אותך למישהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקסות של המשולשים אצלי גם היו קרועות (קורולה 2007) וזה הפריע לי מאד בנהיגה.

הציעו לי משולשים תחליפיים במוסך שאני מטפל בו תמיד. ועם זאת הם אמרו שזה לא מחזיק הרבה זמן ואצטרך להחליף לאחר תקופה דיי קצרה את המשולשים. זה סרט שאני לא רציתי להכנס אליו אז אני חקרתי בנושא וגיליתי שאפשר להחליף את התותבים בלי בעיה ויתרה מכך מצאתי שאפשר שים על הדגמים שלנו תותבים מפוליאוריתן. ממליץ מאד לגשת לחבר'ה ב "outback טכנולוגיות" והם יוכלו להזמין עבורך סט של תותבים מפוליאוריתן לדגם של הרכב שלך. אני העדפתי להשאיר את החלק המקורי של הרכב ולשדרג בצורה חכמה יותר לאורך זמן ולא לקחת את הטורקי/סיני שאני לא יודע מה העמידות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, הם גם מבצעים התקנה של התותבים ?

הבוקסות של המשולשים אצלי גם היו קרועות (קורולה 2007) וזה הפריע לי מאד בנהיגה.

הציעו לי משולשים תחליפיים במוסך שאני מטפל בו תמיד. ועם זאת הם אמרו שזה לא מחזיק הרבה זמן ואצטרך להחליף לאחר תקופה דיי קצרה את המשולשים. זה סרט שאני לא רציתי להכנס אליו אז אני חקרתי בנושא וגיליתי שאפשר להחליף את התותבים בלי בעיה ויתרה מכך מצאתי שאפשר שים על הדגמים שלנו תותבים מפוליאוריתן. ממליץ מאד לגשת לחבר'ה ב "outback טכנולוגיות" והם יוכלו להזמין עבורך סט של תותבים מפוליאוריתן לדגם של הרכב שלך. אני העדפתי להשאיר את החלק המקורי של הרכב ולשדרג בצורה חכמה יותר לאורך זמן ולא לקחת את הטורקי/סיני שאני לא יודע מה העמידות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה המפגרת הזאת של תפוחים משגעת אותי.

יש במשולש 3 חלקים 'מתכלים':

1. Ball-Joint, סוג של מיסב מגורז שהגומיה שלו מתייבשת ונקרעת, הגריז יוצא המתכת נשחקת ומתפתח חופש, תפקידו לחבר בית המשולש למכלול הגלגל (הנאבה).

2. 2 תותבי גומי (Bushing), שמתפקדים כשמשכחים בין השלדה למשולש, כדי להפחית את הויברציה שעוברת מהכביש - את אלה אפשר להחליף לפוליאוריטן.

בשביל להחליף את הבושנגים אתה לא צריך את אאוטבק, אתה יכול להזמין בעצמך מהרשת, יש את powerflex המומלצים ויש גם תחליפים זולים יותר.

אבל(!) יש הבדל גדול בין גומי לפוליאוריטן, פוליאוריטן הוא חומר הרבה יותר קשיח, אז נכון שככה"נ אתה לא תצטרך יותר לגעת במשולשים לעולם (אלא אם תתרסק), אבל הנוחות של הרכב תפגע, וההיגוי יתחדד מאד (גם בתגובות וגם בתחושות) אך מצד שני הרכב יהיה תזזיתי יותר על הכביש.

בכנות - לא משהו שהייתי עושה בקורולה משפחתית.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה המפגרת הזאת של תפוחים משגעת אותי.

יש במשולש 3 חלקים 'מתכלים':

1. Ball-Joint, סוג של מיסב מגורז שהגומיה שלו מתייבשת ונקרעת, הגריז יוצא המתכת נשחקת ומתפתח חופש, תפקידו לחבר בית המשולש למכלול הגלגל (הנאבה).

2. 2 תותבי גומי (Bushing), שמתפקדים כשמשכחים בין השלדה למשולש, כדי להפחית את הויברציה שעוברת מהכביש - את אלה אפשר להחליף לפוליאוריטן.

בשביל להחליף את הבושנגים אתה לא צריך את אאוטבק, אתה יכול להזמין בעצמך מהרשת, יש את powerflex המומלצים ויש גם תחליפים זולים יותר.

אבל(!) יש הבדל גדול בין גומי לפוליאוריטן, פוליאוריטן הוא חומר הרבה יותר קשיח, אז נכון שככה"נ אתה לא תצטרך יותר לגעת במשולשים לעולם (אלא אם תתרסק), אבל הנוחות של הרכב תפגע, וההיגוי יתחדד מאד (גם בתגובות וגם בתחושות) אך מצד שני הרכב יהיה תזזיתי יותר על הכביש.

בכנות - לא משהו שהייתי עושה בקורולה משפחתית.

קורולה משפחתית (נהג יחיד) עם eibach pro-kit וסמי סליקס ^^ over prepared בשביל כיופים בפצאל :lol:

לצערי powerflex לא מראים בושינגים לקורולה שלי אז הלכתי על superpro. המחיר יצא לי זול יותר או כמעט אותו הדבר דרך outback (שמזמינים כמות מכובדת לפני שסוגרים הזמנה וקונטיינר לכן מקבלים הנחה מצויינת שזה טוב בשבילנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...