Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמב שאלות על מולטימדיה של "אדי מערכות" בשברולט קרוז 2015?

asan24
שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי 3 שאלות:

קניתי קרוז 2015 מאחת החבורת ליסינג .

במרכב מותקנת מולטימדיה מהסוג הבא: http://adi-system.co.il/blog/portfolio-item/%D7%AA%D7%95%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96/

את אדי מערכות אני לא מצליח להשיג בטלפון!

1-להפעלת הניווט נדרש אינטרנט, כנראה עם סים. אני לא מוצא מקום להכנסת הסים/ אופציה לחיבור וויפיי.מישהו יודע איך מחברים אינטרנט למולטימדיה?

2-ברכב קיימת מצלמה אחורית, ברגע שאני מעביר לרוורס המצלמה נדלקת אך אין קווים מנחים לחניה כך שלפי המצלמה אני לא יודע כמה קרוב אני לרכבים.

יש אופציה להוספת הקווים האלה דרך ההגדרות?

3-יוצאים עדכוני תוכנה מערכות האלה? במידה וכן איך אפשר לעדכן אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: השגתי את אדי מערכות אך לא יכלו לעזור לי....... בלחיצה על כפתור הnav נדלק מסך עם הגדרות אינטרנט. Dial up, username, password. המערכת ניווט היא igo. יש הגדרות מיוחדות לigo? כרטיס sd?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1.בדופן השמאלי של הנוסע מחובר המודם של האינטרנט.

חברות הליסינג נתנו חבילת גלישה לשנה.

חלק מהמערכות הגיעו עם וויז וחלק עם IGO אשר מותקנים על כרטיס זיכרון שנמצא בחזית המערכת (יש לך דלתית עם כיתוב CARD)

2.אין אופציה שאני מכיר להגדרת קווים במצלמה הרוורס, אך המצלמה ממוקמת במיקום מאוד נוח המאפשר לדעת כאשר קרובים לרכב, בנוסף הרכבים הללו הגיעו עם חיישני רוורס מקוריים אשר עובדים מעולה.

3. לגבי עדכון תוכנה בפורום תחת הקטגוריה של אודיו העלה מישהו עם שברולט סוניק עדכונים כאלו ואחרים למערכת הנ"ל,

ממליץ להריץ חיפוש קל ותמצא זאת.

בהצלחה.

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1.בדופן השמאלי של הנוסע מחובר המודם של האינטרנט.

חברות הליסינג נתנו חבילת גלישה לשנה.

חלק מהמערכות הגיעו עם וויז וחלק עם IGO אשר מותקנים על כרטיס זיכרון שנמצא בחזית המערכת (יש לך דלתית עם כיתוב CARD)

2.אין אופציה שאני מכיר להגדרת קווים במצלמה הרוורס, אך המצלמה ממוקמת במיקום מאוד נוח המאפשר לדעת כאשר קרובים לרכב, בנוסף הרכבים הללו הגיעו עם חיישני רוורס מקוריים אשר עובדים מעולה.

3. לגבי עדכון תוכנה בפורום תחת הקטגוריה של אודיו העלה מישהו עם שברולט סוניק עדכונים כאלו ואחרים למערכת הנ"ל,

ממליץ להריץ חיפוש קל ותמצא זאת.

בהצלחה.

שחר.

תודה על התשובות!

בדופן שמאל של הנוסע ? יש איזשהו מקום נסתר שבו מותקן המודם? בדופן של הידית הילוכים? צריך לפרק את הפלסטיק ואז אוכל להתקין שם סים?

יש אופציה לדעת על בטוח איזה מערכת ניווט יש לי? הוא תקוע לי על המסך של פרטי ההתחברות ואין לי ליכולת לעשות עם זה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דופן שמאל של הנוסע=הפלסטיקה מצד ימין לידית ההילוכים למטה לכיוון תא הכפפות.

הפירוק שלה נעשה ע"י משיכה, בד"כ המודם תפוס שם עם אזיקון.

אופציה לדעת איזה מערכת ניווט קיימת היא לשים את הכרטיס זיכרון במחשב ולבדוק.

יתכן וניתן לחפש באינטרנט עדכון גירסא לקיימת אצלך.

ידוע לי שהיו מתקינים וויז ולאחר שבוויז עשו עדכון כל שהוא היה נדרש לעדכן את הכרטיס ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלחיצה על כפתור ניווט אתה מקבל במסך פרטי התקשרות, כנראה שמותקן ווייז. Igo לא צריך חיבור לאינטרנט (רק אם רוצים עדכוני תנועה, וגם זה תלוי בגרסה המותקנת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים! יש התקדמות. אכן פירקתי את הדופן ואכן היה שם מודם. הכנסתי את הסים שלי עם הAPN שלו ושום דבר לא עזר. בנבירה בהגדרות ראיתי שכפתור הניווט מוביל לחייגן שאין לי מה לעשות איתו. לא מצאתי קבצי התקנה של תוכנת ניווט. האם אפשר להתקין ידנית ע"י כרטיס זיכרון או USB?

מצורפות תמונות

https://ibb.co/mkQzRd

https://ibb.co/bAZFzy

IMG_20180703_122427.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
תודה לעונים! יש התקדמות. אכן פירקתי את הדופן ואכן היה שם מודם. הכנסתי את הסים שלי עם הAPN שלו ושום דבר לא עזר. בנבירה בהגדרות ראיתי שכפתור הניווט מוביל לחייגן שאין לי מה לעשות איתו. לא מצאתי קבצי התקנה של תוכנת ניווט. האם אפשר להתקין ידנית ע"י כרטיס זיכרון או USB?

מצורפות תמונות

https://ibb.co/mkQzRd

https://ibb.co/bAZFzy

אני מעוניין לדעת איך הסתדרת בסוף כי אני נתקל כרגע עם אותה בעיה כמו שלך אשמח לתשובה ממך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...