Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מתכהה לבד בשמש - וואי p10

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

שאלה שמוציאה אותי מדעתי לאחרונה - יש לי וואוי p10 כבר שנה ו3 חודשים סך הכל אני ממש מרוצה אבל מאז השדרוג האחרון של האנדרואיד לאוריאו למכשיר יש בעיה שמוציאה אותי מדעתי.

כל פעם שאני שם את המכשיר על המתקן של הטלפון על בשעות אור - המכשיר פשוט מחשיך לי את המסך עד הסוף - מבוטל במכשיר הכיוון תאורה האוטומטי והבאר של הבהירות מסך נמצא עד הסוף בהיר - אבל כאילו למסך יש חיים משלו, כמובן שלנווט במצב הזה מחרפן(פשוט לא רואים כלום) וצריך להקשיב רק להוראות הקוליות.

האם מישהו נתקל בנושא? האם יש פתרון? נראה כמו עדכון תוכנתי שאין ממש שליטה עליו =/.

תודה מראש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאינטילינגטים בוואווי הגיון משונה. המסכים מבצעים dimming באופן יזום ועצמאי (קורה גם אצלי ב P20 Pr0), למרות שאתה מבטל את השינוי האוטומטי. בהתחלה חשבתי שאני הוזה, בפעם השניה כבר אמרתי בוא נבדוק מה קורה בגוגליאדה ומסתבר שיש על זה המון תלונות ברשת. הרציונל מצד היצרנית הוא לשמר את חיי הסוללה (בכל מחיר).

עוד קטע, לפחות ב P20, הוא שהשינוי האוטומטי מופעל מחדש ברגע שאתה מאתחל את המכשיר. גם זה לא באג, אלא פיצ'ר.

הפתרון נכון לעכשיו הוא ככל הנראה או להחליף מכשיר, או לחיות עם זה (עד שטובי המוחות בוואווי יואילו בטובם לשחרר עדכון שפותר את ההזיה).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...