Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אשם בתאונה לדעתכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

נסעתי שבוע שעבר בשעת ערב מאוחרת בחנייה של מקום כלשהו (החנייה חיצונית). הגעתי לעיקול חד (פנייה) שנמצאת בעליה והבחנתי מולי בשני דברים. מצד שמאל צמוד למדרכה (אדום לבן) חונה מסחרית ובמדרכה בצד ימין עומד בן אדם אשר נראה כאילו הוא הולך לעבר המסחרית. המרחק בן שתי המדרכות אינו גדול ואני מעריך אותו בכ2.5 מטרים. אני עוצר כדי לאפשר לבן אדם לעבור בבטחה אך הוא מסמן לי לעבור. אני מתחיל לנסוע ופתאום פוגע במשהו. לא הבנתי במה אני פוגע וכאשר יצאתי מהרכב ראיתי שהמסחרית שמצד שמאל היא רכב של נכה עם מעלית לכסא גלגלים שפגעתי בה. גובה המעלית הוא כ30 ס"מ מעל הרצפה ובגלל השילוב של זה שאני בעלייה ולאחר פנייה וגם סימנו לי לעבור, לא יכולתי לראות אותה. מי לדעתכם אשם?

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין ממש פרטים מדוייקים מהסיפור שלך, אבל לפי החוק היבש וההיגיון - פגעת - אתה אשם. ״סימנו לי״ או כל תירוץ אחר לא באמת מעניין.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. רכב הנכה חנה באדום לבן והפריע לתנועה. המעלית נפתחה לכיוון הכביש, בודאי לא תקין, ואם אכן מדובר בעיקול חד היא היתה נסתרת.

לא הייתי קובע אשמה באופן כה חד משמעי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין ממש פרטים מדוייקים מהסיפור שלך, אבל לפי החוק היבש וההיגיון - פגעת - אתה אשם. ״סימנו לי״ או כל תירוץ אחר לא באמת מעניין.

עיקר הטענה שלי היא לא הסימון (למרות שהסימון הגיע מנהג הרכב הנכה) אלא העובדה שהמעלית הייתה נסתרת ולא יכולתי לראות אותה

לא בטוח. רכב הנכה חנה באדום לבן והפריע לתנועה. המעלית נפתחה לכיוון הכביש, בודאי לא תקין, ואם אכן מדובר בעיקול חד היא היתה נסתרת.

לא הייתי קובע אשמה באופן כה חד משמעי.

אני מחכה כרגע לתשובה מחברת הליסינג(זה ליסינג פרטי) בנוגע למי הם מוצאים לאשם. במידה והם פוסקים שאני אשם מה עלי לעשות? האם יש תקדימים או חוקים בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...