Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גובה כיסוי צד ג' עד 500,000ש"ח, מספיק?

שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עושה סקר לגבי חידוש ביטוח הרכב שלי ויצא לי לראות בפוליסה שגובה הכיסוי צד ג' של רוב חברות הביטוח הוא עד 500,000שח.

כיום אני מבוטח בפניקס עם גובה כיסוי של 2 מיליון..

העניין הוא שמצאתי מחיר יותר זול בחברה אחרת רק שגובה הכיסוי שם הוא חצי מיליון..

מן הסתם הנציג אמר שזהו תקרה שאף פעם לא מגיעים אליה, אבל אני חשבתי אחרת כי הרי יש בכביש מכוניות שערכם יותר.

מה יקרה אם אהיה מעורב חס וחלילה בתאונה עם רכב כזה?

יש בזה משהו או שאני סתם פרנואיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שנזק יכול להגרם לא רק לרכב שאתה פוגע בו, אלא גם למבנה מסויים, לדוג' אם תתנגשת באיזה חנות ברחוב (כמו בסרטים?) אז הצד ג' יצטרך לכסות גם את זה... תאונת שרשרת שגרמה נזק למס' רכבים באשמתך, או כמו שציינת שתהרוס איזה פרארי.

למיטב ידיעתי אפשר לשדרג את הכיסוי צד ג' בסכום נמוך, שווה לבדוק עם חברת הביטוח הרלוונטית, אני לא הייתי מסתפק ב500K למען הספק שיתכן ותהיה אחראי לתאונה שתגרור סכומים גדולים יותר...

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ההצעה של חברה אחרת עם גובה כיסוי שונה ותחשוב אם ההפרש שווה לך את השקט הזה.

אאל"ט עד כה במהלך כל השנים שלי עם האוטו כל השנים שבהן ביטחתי בחברות השונות, תמיד היה לי כיסוי של מיליון לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך, הביטוח שלי בפניקס, דרך סוכן ביטוח.

צד ג' היה מיליון, ביקשתי שיעלו אותו ל-2 מיליון. לא התווכחו וגם לא ביקשו תשלום נוסף על זה.

אם חברת ביטוח אחרת לא מוכנה, וזה דבר שהוא חשוב לך, אז תישאר בפניקס.

אתה גם יכול לנסות להתמקח עם הפניקס על המחיר.

פשוט בזמן החידוש של הפוליסה תגיד להם שקיבלת הצעה זולה יותר בחברה אחרת ואז הם כנראה יעשו מאמץ כדי שתישאר איתם ואולי המחיר יירד קצת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למדתי משהו לגבי ביטוח רכב, זה שכל שנה צריך לעשות סקר ולהשוות מחירים ותנאים. לעולם לא להניח שבגלל שאתה וותיק אצל הסוכן/בגלל שזה דרך העבודה, אז אתה מקבל תנאים טובים. נפלתי בפח הזה בעבר וכעבור שנים אצל אותו סוכן (ולאחר שעזבתי את מקום העבודה דרכה הגעתי אליו), גיליתי לפתע שהוא גובה ממני הרבה מאות שקלים יותר מסוכנים אחרים. כשהודעתי לו שאני עוזב, הוא כעס ושאל "בשביל מאה-מאתיים שקל אתה עוזב?!" אמרתי לו שזה הרבה יותר ממאה-מאתיים שקל (לא שאני מזלזל במאה מאתיים שקל, גם בשבילם הייתי עוזב אותו, גם כי פשוט הוא היה סוכן נחמד כשמשלמים, ואפטי כשבאים אליו בדרישה לשירות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום בכל הביטוחים בהם הייתי השדרוג של היקף כיסוי לנזקי צד ג' היה ניתן לשדרוג בעלות זניחה יחסית (זכור לי משהו באיזור ה30 ומשהו שקלים). נשמע חריג שלא נותנים לשדרג את זה, אולי שווה לנסות להתעקש ולוודא שלא נפלת על נציג טירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ביטוח שלקחתי תמיד הכיסוי היה מליון לפחות, אני חושב שמליון צריך להיות המינימום כשעושים ביטוח.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מכירים מישהו שפעם השתמשש בכיסוי צד ג' מעל 500 אש"ח? אני לא.

בחיים אי אפשר לבטח נגד כל תרחיש אפשרי. הסיכוי לגרום נזק משמעותי כל כך (כמובן, כל נושא הרפואי מחוץ לתמונה) מזערי ביותר. אני לא סטיסטיקאי, יש מקצוע מיוחד שעושה עומדן לדברים האלה, אבל לדעתי לא שווה לשלם את האקסרה כדי לעלות את הכיסוי לצד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני מבוטח בביטוח קולקטיבי בו התנאים הם מעולים. הביטוח לצד ג' הוא 600,000 שקל ומעולם לא יצא לי נזק שבכלל מתקרב לסכום זה. הנזק הגדול ביותר שהביטוח שלי שילם לצג ג' היה 10,000 שקל. הכל שאלה של מחיר. אם התוספת להגדלת הכיסוי היא עשרות שקלים,ניחא. אם זה מאות שקלים, זה לא משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים להתנגש בפרארי כדי להגיע לסכומים מטורפים. היום כמעט כל ג'יפ גרמני מצוייד בפנסים שעולים עשרות אלפי שקלים וחיישנים שעולים לא פחות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום בכל הביטוחים בהם הייתי השדרוג של היקף כיסוי לנזקי צד ג' היה ניתן לשדרוג בעלות זניחה יחסית (זכור לי משהו באיזור ה30 ומשהו שקלים). נשמע חריג שלא נותנים לשדרג את זה, אולי שווה לנסות להתעקש ולוודא שלא נפלת על נציג טירון.

דיברתי גם ביטוח ישיר וגם עם 900000 ושניהם נותנים עד חצי מיליון( שזה הגיוני כי מדובר באותה חברה למעשה)

אבל גם כלל נותנת עד חצי..

למעשה פניקס היחידה שבה מצאתי כיסוי גבוה

ההפרשים היו כמאה וחמישים שח אבל גובה הכיסוי מפחיד אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטוח ב9 מילון ונזק הצג ג' שלי הוא מליון ש"ח ולא חצי מליון כפי שנאמר לך.

דיברתי עם כמה וכמה נציגים וגם זה מה שרשום באתר.

יש מצב שאולי ספציפי שלך זה ביטוח שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח שלי לא שונה. אני מבוטח ב9,000,000. אני כרגע יושב עם חבר שגם מבוטח ב9,000,000. הורי מבוטחים ב9,000,000. ובדקתי בשביל הספורט וגובה הכיסוי של כולנו הוא מליון ש"ח.

יותר סביר להאמין שמסבנים לך את המוח בגלל שאתה לא עומד בסטטיסטיקות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...