Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריצה למערכת מקורית יונדאי קונה 2018

sagi_bb
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ,

קניתי יונדאי קונה חדשה וזה פשוט נוראי אין אפליקציות אין אפילו אפשרות להשמיע מוזיקה מהפלאפון דרך BT או להוריד אפליקציות .

האם מישהו יודע לגבי פריצה למערכת זו ?

לא נראה לי מדובר על מערכת מסוג FLY כמו שנעוץ פה .

מצרף צילום של מסך המידע אודות המכשיר.

9232084.jpg

1897383.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל מה שמופיע לך ברגע שאתה מעלה את ה-UI של קונקטד (וויז-פנגו-רדיו אינטרנטי וכו').

במערכת המקורית כפי שאתה יודע יש AA ו-CarPlay לכן לא אמורה להיות שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה של פותח האשכול

אני גם עם טוסון 2017 ומערכת מקורית.

ניתן לפרוץ אותה כדי שאני יוכל להוריד אפליקציות?

מה המינוסים של זה? והאם כדאי לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת הקונה,המערכת בטוסון מורכבת בארץ,מדובר על אנדרואיד פשוט שניתן לרכוש תמורת כמה מאות שקלים ומעלה מאליאקספרס ושות' ועליו הולבשה מערכת ההפעלה של כלמוביל.

לגבי איך "לפתוח" אותה הייתי ממתין למישהו אחר שיענה כי אין לי מושג ומדובר פה על שתי "הלבשות" שונות לחלוטין בין הטוסון והקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים.

גם אני קניתי קונה החדשה בתאריך 12/03/18 ועד הטיפול הראשון שהיה בתאריך 17/10/18 המערכת הייתה מקורית ועבדה סביר. דיבורית, רדיו, ווייז.

בטיפל הראשון הכניסו דונגל ומערכת מולטימדיה פשוט התכילה להיות זוועתית... עובדת מתי שמתחשק, דיבורית מתנתקת לבד, ווייז מאבד רשת ומפסיק לעבוד. כבר הייתי במרכז שירות מספר פעמים, מתכנן להגיש תביעה משפטית. יש לי חבר שקיבל קונה לפני שבועיים ויש לה כבר אותם בעיות במערכת מולטימדיה.

אשמח, אם מישהו ירצה להצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול הראשון לא הכניסו שום דונגל,כי הוא כבר היה קיים שם,ככל הנראה בוצע עדכון גרסה.

במקרה מקרה הייתי דורש הסרה שלו ולהשתמש במערכת המקורית כפי שיצאה מהיצרן ולהנות מ-AA/CP.

ולהבא הייתי לומד לא להתפתות ל"מתנות חינם" כשאין בהן צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול הראשון לא הכניסו שום דונגל,כי הוא כבר היה קיים שם,ככל הנראה בוצע עדכון גרסה.

במקרה מקרה הייתי דורש הסרה שלו ולהשתמש במערכת המקורית כפי שיצאה מהיצרן ולהנות מ-AA/CP.

ולהבא הייתי לומד לא להתפתות ל"מתנות חינם" כשאין בהן צורך.

אתה טועה, הם התקשרו אליי בזמן הטיפול כדי להודיע על התקנת דונגל. אבל מה זה משנה? מערכת לא עובדת כמו שצריכה לעבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...