Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים אחרי נסיעה של חודשיים רנו גרנד קופה 2018 דיזל

Jhooni40
שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ברמת גימור אינטנס הכי גבוהה שמשווקת בישראל.

אעשה את זה קצר ולעניין:

יתרונות:

1. נסיעה מהנה , נוחה ומפנקת.

2. עיצוב חיצוני מאוד מרשים - מושך מבטים :)

3. מושבים מפנקים משולב בריפודי עור .

4. איכות תא נוסעים\פלסטיקה גבוהה ועיצוב פנימי מרשים.

5. תאורה מגניבה בתא נוסעים יוצרת אווירה יוקרתית.

6. מסך מולטימדיה גדול ומרשים .

7. לוח מחוונים מרשים ניתן לבחירה!

8. תא מטען נפתח ללא מגע יד ( לא תמיד עובד אבל מגניב)

9. חסכוני מאד

חסרונות:

1. דיליי בהעברת הילוכים במיוחד בפקקים ( צריך להתרגל לגיר הזה ולזרום איתו ...)

2. שמעבירים למצב רוורס צריך להמתין לפחות 3-4 שניות ואז האוטו מתחיל לזוז. כנ"ל לגבי חיישני רוורס.

3. תקלות חשמל - בארץ מרכיבים מצבר לא מקורי (שנפ) כבר הוחלף לי פעם 1 אחרי חודש בלבד! התקלות באות לידי ביטוי בהתראות "סרק" שונות בלוח המחוונים . הדבר קרה גם ברכב אחר חדש שחבר קיבל מהעבודה .

4. מערכת מולטימדיה סגורה, לא ניתנת לשדרוג תוכנה ולהתקנת אפליקציות ובנוסף חלשה ונטולת עוצמה .

5. עוצמת מזגן נשלט דרך מסך הטאץ - לא נוח .

6. תא מטען לא גדול במיוחד .

7. מערכת STOP&START מתסכלת שלא ניתנת לנטרול באופן קבוע למשתמש הממוצע.

8. חלון אחורי קטן מגביל את שטח הראיה מאחורה.

9. עוצמת מזגן נעשית חלשה פתאום ללא סיבה מיוחדת. ( בדרך כלל לאחר כיבוי והדלקה של הרכב מסתדר)

ציון כללי שלי - 7 .

עריכה אחרונה על ידי Jhooni40
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהיגת לילה קצרה מאוד התרשמתי מאיכות/עוצמת תאורת הלד הקדמית.. לדעתי יתרון בטיחותי אדיר.

מצד שני, הרכב נמכר עם צפצה במקום מערכות אקטיביות.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהיגת לילה קצרה מאוד התרשמתי מאיכות/עוצמת תאורת הלד הקדמית

כן, כשהדבר הזה בא מאחוריך, אתה חושב שזה מינימום מרצדס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למה הרכב שלך נמכר עם מצבר שנפ, גם המגאן דיזל שהייתה להורים שלי, וגם הקליאו שהייתה לי, הגיעו עם מצבר שאינו של מותג ישראלי, או לפחות לא היה מצוין עליו כך.

המצבר המקורי בקליאו החזיק אצלי קרוב ל-4 שנים (ויצא תקין בבדיקה, לא יודע מה קרה אחר כך) ובמגאן של ההורים החזיק כ-4 שנים עד שהתחיל לזייף והוחלף.

הנושא של בקרת האקלים דרך מערכת המולטימדיה - רעיון גרוע. נתקלתי בזה גם ב-308 ששכרתי בחו"ל, הרכב היה מעולה, אבל תפעול המזגן היה לא פרקטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה חוסך להם כמה יורו/עשרות יורו על פאנל נפרד עם כפתורים פיזיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה בגלל חיסכון אלא בגלל רצון להיות ״מודרנים יותר״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך ומתרחב הענין הזה של שליטה על המזגן מהמולטימדיה, אודי, וולוו, PSA, רנו, כמובן החלוצה טסלה וסביר שיש עוד שהזכרון השמיט.

בוולוו אתה יכול לשלוט על המזגן על ידי פקודות קוליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא פחות התרשמתי מהגרנד קופה מבחינת הנוחות.

לדעתי הרכב מתנדנד לא מעט מצד אחד ונותן הרגשה של מתלים רכים מדי, ומצד שני נסיעה בכביש משובש עם פתחי ביוב ושיבושים חדים גורמים לה להשמיע רעשי חבטה ומעבירה את המכות בצורה פחות טובה ממה שציפיתי. במיוחד מרנו.

למרות זאת, בכביש מהיר עם סלילה טובה בשיוט, היא בין המשפחתיות היותר טובות בתחום. מאוד הזכירה לי את הרנו לטיטיוד (שלמרות היותה מכונית לא מוצלחת במיוחד, הייתה מאוד מוצלחת בשיוט בכביש בין-עירוני).

דבר נוסף שהציק לי הוא מערכת המולטימדיה. אהבתי את איך שהיא נראית ואת זה שאפשר לבחור תאורת אווירה בין כמה אופציות (נראה מצוין בלילה), אבל ממש לא אהבתי את התפעול שלו. באמת שהיה לי קשה להתעסק עם המערכת כדי להוריד את העוצמה של המזגן עד שנתתי למי שהיה איתי באוטו לעשות את זה וגם לו לקח קצת זמן. נכון, כשעצרתי הבנתי את ההיגיון במיקום של המזגן, אבל בנסיעה זה עדיין לא אינטואיטיבי מספיק ודורש התעסקות מיותרת. ומסוכנת.

*נהגתי על גרסת הדיזל. גם כאן, המנוע לא רע. מושך יפה את הרכב ברוב המצבים, אבל הוא לא מעודן לדעתי. גם הגיר איטי במיוחד בהילוכים הנמוכים. לא יצא לי לנסות את הבנזין, אבל אני בטוח שהוא יהיה שקט יותר. למיטב ידיעתי גם הגיר שונה (7 הילוכים בבנזין, 6 בדיזל).

בסך הכל אופציה סבירה מאוד לקטגוריה. למרות אבזור הנוחות והמראה, עדיין חסרים לה העידון, הניהוג ואבזור בטיחות שיש להרבה מהמתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שאין לו מערכות בטיחות מקוריות לא יכול לקבל ציון של מעל 5. כמו כן הוא צריך להיות פסול לקנייה.

רק אם נפגין גישה כזו יהיה שינוי וכל היבואנים יביאו את הרכבים שלהם עם מערכות הבטיחות המקוריות ולא עם צפצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשצריך לדאוג לפרנסת המתקינים (לאחר שמערכות מובילאיי ייצאו מתקופת האחריות), היה סמוך ובטוח שגם בעוד שנתיים נראה רכבים שדוחפים בהם את המערכת המיותרת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שאין לו מערכות בטיחות מקוריות לא יכול לקבל ציון של מעל 5. כמו כן הוא צריך להיות פסול לקנייה.

רק אם נפגין גישה כזו יהיה שינוי וכל היבואנים יביאו את הרכבים שלהם עם מערכות הבטיחות המקוריות ולא עם צפצפה.

לא תצליח לחנך את הליסינג..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...