Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 4 שנים עם רנו קליאו ספורט

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקסים סוגר 4 שנים עם רנו קליאו ספורט. זה מה שהיה לו לספר לנו עליה.

רנו-קליאו-ספורט-2014-2.jpgרנו-קליאו-ספורט-2014-4.jpgרנו-קליאו-ספורט-2014-8.jpgרנו-קליאו-ספורט-2014-7.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיקור, כבר לא דגם חדש אבל עדיין ניראה מצוין במיוחד בצבע הזה.

רשמת שאיכות ההרכבה יכלה להיות טובה יותר בסלון, יש קירקושים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, כבר 4 שנים, איך שהזמן טס.

תרשה לי לחלוק על נושא המסירות הנמוכות והסלידה ממותג צרפתי.

פג'ו 208GTI ההרבה פחות פרקטית (3 דלתות בלבד) ועם גיר ידני רק בשנה האחרונה מסרה יותר מ50 יחידות וכפי4 יותר ב4 שנות שיווק אחרונות.

כנראה שהבעיה בעיקר בתמחור ואפס מאמצי שיווק וחבל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שמי שרוכש רכב ספורט מעדיף אותועם גיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו שווקה המון שנים עם גיר ידני.

גם בימי השיא (2001-2003) היא לא מסרה כמויות כאלה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד התגובה הקודמת על ההיסטוריה של הקליאו ספציפית.

בפועל הסטטיסטיקה הוכיחה אחרת.

ב2017 פולו GTI מכרה פי 2 יותר אוטומטיות על פני ידניות. (האחות הגדולה, גולף, מכרה ביחס של 1:3.5)

באבארט הפרופורציה קרובה מאוד ל1:1 (וזאת למרות הגיר הרובוטי שמגיע בגרסה האוטומטית)

בדגמים הספורטיביים של במוו ומיני מספר הידניות זניח ביותר (גם אחרי שלוקחים בחשבון שאחוז נכבד מהרכבים נמכר ללוקחות ללא זיקה ספורטיבית).

לסיום, אופל אדם, שהציעה חבילה יפה, לא המריאה במספרים ואף ראינו מבצעי כמעט 0 ק"מ ולאחר מכן גם 0 ק"מ.

בשורה התחתונה, בארץ, הגיר הידני מהווה לרוב מכשול למכירה ולא תמריץ. ככה שאם צרפתייה אחת הצליחה למרות הגיר הידני ולמרות המחסור בדלתות. אני מאמינה שגם לקליאו היה פוטנציאל ומה שהכשיל אותה לא היה ארץ המוצא שלה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אחת הסיבות המשמעותיות לכך שגיר ידני מהווה מכשול לישראלי הממוצא זה תנאי הדרך, כשאני נוהג בגיר ידני בישראל אני מרגיש שאני סובל - הכל פקוק, כל שניה קלאצ, כל אחד נדחף באמצע הדרך וצריך להאט ולהוריד הילוך להעלות הילוך וזה פשוט מעייף מאוד מהר בעיקר אחרי יום עבודה ארוך. בכל ביקור שלי במדינות אירופה המצב כלכך שונה, בכל נהיגה פשוט נהניתי מהדרך, הכל זורם הפקקים נדירים עד לא קיימים ולכן שם גם מאוד נוח לתפעל גיר כזה.

אני מאוד רציתי לרכוש רכב ידני לפני הרכישה האחרונה שלי, אבל הנסיעה היומית שלי היא 120 קילומטר בכביש מהיר עם מהירות ממוצעת של 40 קמ"ש כי הכל פשוט זוחל, החלטתי לוותר.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רואה פקקים באירופה כי בטיולים אתה לא כבול לשעות שיא של הגעה אל ומעבודה. בפועל יש גם יש פקקים, ודווקא ביציאה ממילאנו לכיוון ברשיה תפסתי, עם רכב ידני, פקק מהגיהנום. אני לא רואה סבל בגיר ידני, וחזרתי לידני אחרי 9 שנים בלי דוושה שמאלית, בלי שום בעיה. הנסועה היומית הממוצעת שלי מעל 100 ק"מ.

לגבי האם זה מפריע למכור? במכוניות ספורט פחות. במחיר נורמאלי ועם גרסת 3 דלתות הקליאו, לדעתי, הייתה מצליחה יותר, גם עם גיר ידני.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שתומחרה לא כראוי והרבה בגלל חוסר רצון של היבואן למכור באמת בכמויות. חוסר רצון שמגיע ככל הנראה מחוסר אמונה בשוק ופה הטעות הגדולה של קרסו. היום, עובדה, הטרופי המוצלחת יותר מוצעת בכ-20 אלף שח פחות. מקווה מאוד שהתמחור ההגיוני יותר ימשיך גם למגאן RS החדשה.

לעניין הסיקור - אמנם נהגתי רק פעמיים על הקליאו אבל לטעמי היא רחוקה מדי ממה שהורגלנו מהקליאו ספורט הקודמות. זה בשילוב עם גיר לא מוצלח כל כך גרם לי לרדת ממנה מהר מאוד. הטרופי מציעה שיפור משמעותי בחדות ובניהוג ותוספת ההספק מנוצלת טוב יותר על ידי הגיר מה שמשפר לגמרי את חווית הנהיגה. מסכים לגבי הנוחות, זו סוג של פשרה.

הסיכום הגיע אגב כי אתה מוכר?

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אחלה, תודה על הסיכום!

בחרנו גם לאשתי את האדום היפיפה הזה על הקליאו שלה [emoji4]

לגבי איכות הפנים די מסכים אתך, אבל אני רוצה להוסיף שהמולטימדיה סובלת משתי בעיות עיקריות והן ניתוקים קבועים (שברי שניה אבל מרגיזים) של הBT אודיו, ואיכות נוראית של הדיבורית.

גם אצלנו הג׳וייסטיק של כיוון המראות נשבר ולצערי זה קרה עכשיו אחרי שנגמרה האחריות. קצת מרגיז בהתחשב בזה שהיא הנהגת העיקרית ברכב, כך שזה לא שהמראות כל הזמן דורשות כיוונון, והרכב עם 14,000 ק״מ (בן 4 כמעט...).

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אני רוצה להוסיף שהמולטימדיה סובלת משתי בעיות עיקריות והן ניתוקים קבועים (שברי שניה אבל מרגיזים) של הBT אודיו, ואיכות נוראית של הדיבורית. גם אצלנו הג׳וייסטיק של כיוון המראות נשבר ...

לא בטוח אם תיארת את הרכב שלך, או את הקליאו בת 4 שלי .. בדיוק אותן בעיות.

ג'וייסטיק כיוון מראות נשבר (הזמנתי חדש ב37 שקל) והדיבורית הזו בין הגרועות שיש.

אצלי הניתוקים מה BT הם רק בתחילת נסיעה ולא תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנבר הגויסטיק של כיוון מראות, היה שימוש בתדירות גבוה בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...