Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח להמלצה על קנייה והרכבה של סאב+מגבר+רמקולים ליונדאי טוסון 2016 -תקציב 3000 שח

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לשדרג את הסאונד ברכב, אשמח להמלצות כי אין לי ממש מושג מה כדאי ומה טווחי המחירים למשהו איכותי

ומה כדאי להחליף ? את כל הרמקולים ברכב? רק מקדימה?

התקציב שלי הוא :3000 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל קומפוננט קדימה סאב ומגבר זה מספיק אם זה לא יספק אותך תמיד אפשר להוסיף רמקולים מאחורה ..מבחינת מוצרים

בגודל התקציב שלך אתה יכול לקחת

מגבר של רוקפורד R300X4

קומפוננט של JBL GTO 609C או מורל טמפו אולטרה

וסאב אפשרות ל רופקורד P1 או לטינג אודיו L1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגברה - הייתי מתלבט בין מאסיב אודיו BX4 לבין ARC XDI ארבעה ערוצים

סאב וופר - מוראל פרימו אם אתה אוהב סאב וופר רך נעים ומלטף, רוקפורד P2 או DLS KW10 לכוון היותר פאנטשי למשל או אולי סדרות כניסה של הרץ במקביל.

סט קדמי יש היום כזה מבחר עצום - מוראל, פוקאל, PHD, אודיסון, הרץ מכאן ועד הודעה חדשה של מותגים.

אני מבין שמדובר במערכת בסיסית מאוד ולכן בחירת הרמקולים כולל הסאב וופר היא הקריטית כאן וצריכה להתבצע לפי הטעם של פותח השרשור על בסיס שמיעה.

הגברה - לפחות המותגים שהמלצתי מייצרים מגברים שקטים מרעשים ובעלי יכולת שליטה טובה למדי עד מאוד ברמקולים - אני באופן אישי מעדיף להגביר סאב על ערוץ מונו או מגבר מונו ולא בגישור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים.

1. התקציב כולל התקנה? כי התקנה של מערכת כזו יכולה להגיע בקלות ל1000 שקל.

פלטה. מנחת (במידת הצורך). טבעות לרמקולים. ערכת התקנה. עוד זוג או שניים של RCA.

2. אתה פתוח ליד 2? יעזור לך למצוא ציוד הרבה הרבה . אבל הרבה יותר איכותי באותו כסף.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...