Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן בבניין פגע ברכב שלי בחניה ולא השאיר פרטים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכן מבניין ליד לקח רוורס ופגע לי בטמבון מקדימה מצד ימין ולא השאיר פרטים וכלום.הפגיעה הייתה ב-22 ביוני ולא הזזתי את הרכב עד יום ראשון 24 ביוני ואז שמתי לב שהטמבון קיבל מכה.ביקשתי משכן שגר בבניין שלי ויש לו מצלמה שיעביר לי את הוידאו מהמצלמה 22-24 ביוני והערב ראיתי שרכב של שכן פגע ברכב.הלכתי אליו עכשיו עם הוידאו והראתי לו והוא אמר שלא קרה כלום ולכן הוא לא עשה מזה עניין אז הודעתי לו שאגיש עליו תלונה במשטרה על פגע וברח.

הצלחתי להחזיר את הטמבון פחות או יותר עם הקליפסים אבל ברור שזה לא כמו שזה היה לפני הפגיעה.ברוך השם יש לי 20 שנה רישיון נהיגה ואין לי מושג וניסיון בתאונות וביטוח ואני לא יודע מה לעשות.

מה אתם ממליצים ללכת למוסך מורשה כדי שיעריך אם יש נזק וכמה עולה לתקן ואז להגיש תביעה\תלונה במשטרה על פגע וברח או מה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לפחח לקבל הערכת נזק

עם ההערכה תלך לשכן

ירצה לשלם יופי

לא ירצה לשלם תוציא בנוסף דוח שמאות ושלח לו מכתב רשום עם אישור מסירה לשלם

ישלם יופי, לא ישלם תתבע בבית המשפט לתביעות קטנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה למה לא לפנות לביטוח?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כן לפנות לביטוח?

יש נזק.

יש תיעוד של גורם הנזק.

למה שפות"ש יתבע את הביטוח, ישלם השתתפות עצמית, יפסיד הנחת העדר תביעות, עברו הביטוחי יוכתם ובמקרה תביעה נוספת הוא עלול למצוא עצמו מסורב ביטוח.

בקיצור - לפות"ש יש כל הסיבות לא לתבוע את הביטוח אלא את השכן. וזה בלי להביא בחשבון שסביר מאד שהנזק כלל אינו מגיע להשתתפות העצמית, כך שבכל מקרה יתכן מאד שלא יתקבל כל

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא יכול לתבוע את הביטוח שלי כי יש לי ביטוח צד ג.התקשרתי לביטוח שלי וובי(מבוטח דרך שלמה) והסברתי להם את מה שקרה אז הם אמרו שאני חייב להביא את פרטי הביטוח של הפוגע כדי שיהיה את מי לתבוע(הם אמרו לי שבמסגרת הביטוח יש שירות פרקליט שזה אומר מטעם הפוליסה הכנת כתב תביעה נגד צד ג בבית משפט השלום)

הוא לא רוצה לתת שום פרטים,דיווחתי למשטרה על זה והם נתנו לי רק את השם והכתובת שלו ואין את פרטי הביטוח שלו.

אין נזק כל כך גדול שמתי לב שהקליפסים בטמבון השתחררו קצת והצלחתי פחות או יותר להחזיר אבל זה לא איך שזה היה לפני וגם יש רווח יותר גדול בין המנורה לפח לעומת הצד הלא פגוע.

הייתי אצל פחח במוסך מורשה והראתי לו את הסרטון והנזק לעומת הצד שלא נפגע ולדעתי הם קצת הגזימו במחיר:

פו/ה מגן+ישור כנף 540 ש"ח

תיקון מגן 200 ש"ח

החלפת פנס ראשי ימני 100 ש"ח(עבודה)

פנס ראשי ימני 1180 ש"ח(חלקים)

צבע 1800 ש"ח

סה"כ 4397 ש"ח

כדאי לקחת שמאי פרטי ולתקן ואז לתבוע או מה כדאי לי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כן לפנות לביטוח?

יש נזק.

יש תיעוד של גורם הנזק.

למה שפות"ש יתבע את הביטוח, ישלם השתתפות עצמית, יפסיד הנחת העדר תביעות, עברו הביטוחי יוכתם ובמקרה תביעה נוספת הוא עלול למצוא עצמו מסורב ביטוח.

בקיצור - לפות"ש יש כל הסיבות לא לתבוע את הביטוח אלא את השכן. וזה בלי להביא בחשבון שסביר מאד שהנזק כלל אינו מגיע להשתתפות העצמית, כך שבכל מקרה יתכן מאד שלא יתקבל כל

אם הוא לא אשם ובמקרה הזה יש תיעוד הוא לא יפסיד הנחת העדר תביעות ולא תהיה שום בעיה בהמשך כי הוא תובע את הנהג ״דרישה בשם״.

במקרה שלו אין לו מקיף אז זה כבר משהו אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה אצלי כשהיה תיעוד והפוגע לא רצה לשלם:

מכתב רשום מעורך דין, עם הסכום המבוקש ודרישה לתשלום תוך מספר ימים

למחרת הכסף כבר הועבר אליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור יש ביטוח צד ג, מדוע שישלם השתפפות או עצמית או יאבד היעדר תביעות אם הפגיעה לא נעשתה באשמתו?

הרי במקרה תאונה שלמבוטח צד ג בלבד, הוא שולח לחברת הביטוח שלו את כל המסמכים הרלוונטים והם פונים לחברת הביטוח השנייה, אם זה לא צולח יפנו אותו לתביעות קטנות, אבל זה חלק מהשירות שחברת הביטוח נותנת.

אין שום סיבה שהוא יספוג נזק כי לחברת הביטוח שלו אין ספיגת נזק

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לא כל כך גדול אבל כמו שכתבתי במוסך מורשה שבו אני מטפל ברכב כל שנה נתנו לי הצעת מחיר של 4397 ש"ח.אם הנזק לדעתי לא גדול כדאי בכל זאת לקחת שמאי פרטי ולתקן במוסך מורשה את מה שהוא אומר ואז ולתבוע את כל הסכום בתקווה שאקבל החזר מלא?

ראיתי רשימת שמאים מורשים באתר משרד התחבורה-יש למישהו המלצה על שמאי רכב מורשה באזור חיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן השתיחסתי לתביעת ביטוחמ מקיף של פות"ש, כעת מתברר כי המצב שונה.

אני בכלל לא בטוח הצעת המחיר מוגזמת. פנס הוא יחידה סגורה ויקרה, וזה מה שהופך את התיקון ליקר. אולי יהיה אפשר למצוא פנס מפירוק.

להביא בחשבון שעל הסכום המ"ל צריך להוסיף מע"מ ושכ"ט שמאי, זה כבר סדר גודל של 6,000 ש"ח.

פות"ש, נראה כי המסלול יעבור בבית המשפט, אבל בינתיים יהיה עליך לשלם תמורת התיקון. נסיעה במצב הנוכחי אינה בטיחותית (פגוש פגום, פנס פגום), ובודאי לא תוכל לעבור מבחן רישוי שנתי.

belior - אתה תמים. מה שקובע אם יאבד ה.ה.ת. הוא עצם התביעה. אם בהמשך תהיה תביעת שיבוב שתתקבל במלואה, וסוכן הביטוח יעשה עבודתו נאמנה וימחק את התביעה נגד הפוליסה, ההשתתפות העצמית והנחת העדר התביעות יוחזרו. אם בית המשפט יהיה מעורב זה יכול לקחת שנים, ואם חברות הביטוח ימציאו איזה אשם תורם (והן יצירתיות מאד בעניין זה, יכולות לטעון שהחניה לא היתה תקינה או משהו דומה) הכסף אבוד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן השתיחסתי לתביעת ביטוחמ מקיף של פות"ש, כעת מתברר כי המצב שונה.

אני בכלל לא בטוח הצעת המחיר מוגזמת. פנס

belior - אתה תמים. מה שקובע אם יאבד ה.ה.ת. הוא עצם התביעה. אם בהמשך תהיה תביעת שיבוב שתתקבל במלואה, וסוכן הביטוח יעשה עבודתו נאמנה וימחק את התביעה נגד הפוליסה, ההשתתפות העצמית והנחת העדר התביעות יוחזרו. אם בית המשפט יהיה מעורב זה יכול לקחת שנים, ואם חברות הביטוח ימציאו איזה אשם תורם (והן יצירתיות מאד בעניין זה, יכולות לטעון שהחניה לא היתה תקינה או משהו דומה) הכסף אבוד.

סלח לי, אבל אני אומר את המידע עקב מקרה אישי דומה שאני כרגע מנהל, אצלי מדובר בתאונה.

לרגע אחד לא ציינו בחברת הביטוח שעלי לשלם או שלא אזכה להנחה בשנה הבאה, ציינו לי בבירור שבמקרה של ביטוח צד ג' ואשמת צד ג' אין להם כוח בתביעה, הם יכולים רק לשלוח את הטפסים לחברת הביטוח הנגדית וזו יכולה להסכים או שלא, משלא הושגה תוצאה רצויה מבחינתי התביעה עוברת לבית משפט לתביעות קטנות.

אם יש לך חידוש נגד טענה זו, אשמח לשמוע ולבדוק מול חברת הביטוח.

בשורה התחתונה אני הבנתי שלהבדיל ממקיף אין לחברת הביטוח כוח שיכנוע ואם אין תגובה מהצד השני הטיפול חוזר אלי.

לגבי תביעות קטנות, לא מאמין שאמור לקחת יותר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין מקיף - הסיכון לרכב שלך הוא עליך. רוצה לתבוע את צד ג' - תתמודד. במקרה הטוב חברת הביטוח בה אתה מבוטח בביטוח צד ג' תסייע בכתיבת כתב התביעה.

אם יש לך מקיף והצד השני מקבל עליו את האחריות - אין בעיה. סוכנות\חברת הביטוח ישמשו רק צינור להעברת התביעה שלך לצד האחר ולהעברת הכסף אליך.

אם אתה תובע את הפוליסה שלך - קורה מה שכתבתי קודם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד מניסיון שהייתה לי תאונה לפני הרבה שנים באשמת הרכב השני, פניתי לחברת הביטוח שלי שבה הייתי מבוטח ביטוח מקיף והם טיפלו בשבילי בכל התביעה נגד חברת הביטוח של צד ג' ודאגו שיגיע אלי הכסף לחשבון בנק. לצערי את הכסף קיבלתי אחרי הפחתת אחוז מסויים של אשם תורם מצד חברת הביטוח של צד ג' (לא היה שום אשם תורם שלי במקרה הזה) וחתימה לפני קבלת הכסף שאתחייב לא לתבוע אותם על מקרה זה אבל אז לא בדיוק הייתי במצב של להיכנס למשפטים וגם הייתי צריך את הכסף כמה שיותר מהר בשביל אוטו חדש אז הסכמתי לדיל. היום הייתי תובע בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוגע בסוף רוצה לסגור את העניינים בצורה יפה בלי שנריב עם עו"ד,בתי משפט וכ"ו.

הוא אמר שדיבר עם סוכן הביטוח שלו ויש מוסך בחוצות המפרץ בשם שיא פוינט שמוכר ע"י כמה מהביטוחים (הוא לא רוצה להפעיל הביטוח שלו).הוא מוכן לסוע איתי השבוע לשם ולקבל הצעת מחיר.

כמו שכתבתי במוסך מורשה נתנו לי הצעת מחיר ראשונית 4397 ש"ח.

לדעתי יש נזק אבל הוא לא ממש גדול וייש מצב שניפחו קצת את העניין במוסך מורשה אבל אני לא בעל מקצוע ואין ללי מוושג.

שווה לתקן בלי הערכת שמאי במוסך לא מורשה של היבואןן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגדול, כשאתה הנפגע זכותך לתקן היכן שאתה בוחר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...