Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן בבניין פגע ברכב שלי בחניה ולא השאיר פרטים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה גרם לו לשנות את העמדה שלו וכן לתקן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את עצמך, האם היית מוכן לשלם את הערכת עלות התיקון שקבלת, לו הייתה זו תאונה עצמית? אם התשובה שתענה לעצמך היא לא, סע עם הבחור למוסך שהוא הציע, קבל את הצעת המחיר שלהם ובמידה והיא נמוכה משמעותית מההצעה שאתה קבלת, תקן אצלם. (רק תוודא שהתיקון יעשה לשביעות רצונך). אם הצעת המחיר דומה להצעה שיש לך, תבחר היכן לתקן.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא רוצה לריב בגלל שאנחנו שכנים והמשפחה שלי עזרה למשפחה שלו כמה פעמים בעבר.

לשאלה אם הייתי מתקן במקרה של נזק עצמי אז ככה-במקרה שאין ברירה וחייבים לתקן אז אין מה לעשות והייתי מתקן ואם לא חייבים אז לא בטוח שהייתי מתקן.לדוגמה יש לי בטמבון מאחורה כמה שיפשופים מנבלות שפגעו ולא השאירו פרטים ולא יכולתי לדעת מי גרם לנזק,הלכתי לפני שנתיים בערך לקבל הצעת מחיר ורצו בערך 1000 שקל על תיקון וצבע אז החלטתי להשאיר איך שזה ולא לתקן.

במקרה הזה הטמבון מקדימה קצת השתחרר וזה בעייתי ובהצעה מהמוסך מורשה אמרו שצריך להחליף פנס ואם זה באמת ככה אז אין ברירה וחייבים לתקן.

אני מתעניין במצלמות אבטחה בתוך הרכב שמתעדות את כל מה שקורה מסביב לרכב 24\7 למקרה של פגיעה וכ"ו,אמורה להיות בעיה במצבר לדבר כזה ויכול להיות שצריך לזה מקור מתח שונה.

יש למישהו המלצות על מצלמות שפועלות קבוע ומתעדות את כל מה שקורה מקדימה,אחורה ובצדדים?

עריכה אחרונה על ידי NEW2014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי היום עם השכן למוסך שהוא רצה מטעם הביטוח שלו ונתנו לנו הצעת מחיר 3930 (קרוב למחיר 4397 שקיבלתי במוסך מורשה).

אני מעדיף לתקן במוסך מורשה.

השכן לא רוצה לשלם בעצמו את כל התיקון ואחרי שדיבר עם הסוכן ביטוח שלו הוא החליט להפעיל את הביטוח ולשלם השתתפות עצמית.

הסוכן שלו ביקש ממנו שנחליף פרטים.

אני אתקשר לביטוח צד ג שעשיתי wobi (מבוטח דרך שלמה) ברגע שנחליף פרטים.

אם אני רוצה לתקן במוסך מורשה ואין הסדר לביטוח עם המוסך מורשה אז מה קורה?

הביטוח שלי ידאג שישלחו ששמאי שיעריך אם יש ירידת ערך ונזק נוסף חוץ מההצעות מחיר הראשוניות שקיבלתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתך מה שחשוב הוא שאתה תקבל את מה שמגיע לך.

השאלה המעניינת היא מה הנזק לרכבו של השכן. ההצדקה להפעלת ביטוח נגזרת מהנזק הכולל, מינוס ההשתתפות העצמית ואבדן ה.ה.ת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

לא נראה לי שיש נזק לרכב של השכן.הרכב של השכן מודל 2005 ושלי מודל 2011.

היום החלפנו פרטים (הוא צילם את הביטוח צד ג שלי ואני צילמתי את הביטוח צד ג שלו).

דיברתי עם הסוכן ביטוח של השכן והוא אמר שאם אני לא רוצה להתרוצץ,לשבור את הראש ולשלם אז אני יכול לתת להם לטפל בנזק והם יתקנו לי את הנזק במוסך הסדר שלהם.

אני חושב לקחת שמאי פרטי שיעריך את הנזק ואז לתקן במוסך שאבחר ואז להגיש את כל המסמכים לביטוח צג ג שלי שיתבעו את הביטוח של השכן (במקרה כזה אני אקבל החזר מלא על עלות השמאי,ירידת ערך אם תהיה,עלות תיקון וכ"ו נכון?)

מה אתם הייתם עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך הסדר שלהם ינסה להקטין עלויות, מה שעלול לפגום באיכות התיקון שתקבל.

תבחר שמאי פרטי לפי המלצות שתקבל, באזור המגורים שלך. תתקן את הרכב היכן שאתה בוחר ומאמין שיתקנו בצורה הטובה ביותר. תוכל גם להתייעץ עם השמאי שתבחר. אולי מניסיונו ימליץ על מוסך פחחות שעושה עבודה טובה יותר מהמורשה?

בסיום, תתבע את הביטוח של הפוגע על הנזק הישיר (התיקון), ירידת ערך, אם יש, ועלות דוח שמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...