Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח נהיגה בחוסר זהירות - לבקש המרה לאזהרה או שיפוט?

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועוד איך.. אם תטרח לקרוא את נסיבות הדו"ח של השוטר תבין. בזאת סיימתי.

מעניין, שנינו קראנו את אותו דו"ח, אבל לי לא היה מושג מה היה שם בעוד לך כן... שמע אתה כוכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר התחיל לעקוב אחריך בצומת יגור - מפוצצת בשוטרים - סמויים, גלויים. ועד יקנעם הוא נסע אחריך? כנראה באמת לא היה לו מה לעשות. בכביש שבין צומת יגור ועד ליקנעם, בעיקר באיזור של בית המעצר, נוסעים גם קטנועי משטרה סמויים בשוליים של הכביש בשביל לתפוס נהגים שמדברים בפלאפון. חברה שלי רק נגעה שם בפלאפון וקיבלה 1000 ש"ח במקום. אז ראו הוזהרתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה רלוונטי לעבירה שלי הנהיגה של השוטר? אני הייתי כבר בעצירה מלאה כשזה קרה. מעבר לכך, הוא עצר אותי כשעמדנו ברמזור אדום והוא נעמד בנתיב שלידי, ככה שעובדתית זה לא נכון מה שאתה אומר, לא נדרשה שום נהיגה מבצעית בשביל לעצור אותי.

במקטעים הפנויים עקפתי מכוניות מהנתיב השמאלי וחזרתי מידית לנתיב הימני (אחרי כל עקיפה בודדת). במקטעים העמוסים יותר נסעתי בימני כי לרוב הוא פחות עמוס. שוב מדובר על מקטע די ארוך שהוא נסע אחורי ככה להגיד שנסעתי 100 כאשר התנועה נסעה על 70 זה לא נכון, חלק מהזמן נסענו במהירות גובהה יותר וחלק בפחות.

בכל מקרה העצה שלך לא מועילה, גם אם אתה חושב שלא כדאי לי להגיש בקשה לשיפוט, למה לשלם את הדו"ח בלי לנסות להמיר לאזהרה?

אני לא קבעתי שום עובדה, אלא התייחסתי לתיאור השוטר מול התיאור שלך. אלה הנתונים היחידים הרלוונטים למי שמנסה לבנות תמונה של מה היה שם, כאשר התאורים שונים בחלק מהדברים עובדתית, ובחלק מהדברים מבחינת פרשנות.

אתה תוקף אותי או מנסה לשכנע אותי, כשדעתי לא הקובעת. מי שקובע זה שוטרי מפנ״א א השופט, והם רואים את הברים מזוית הראיה שלהם, ומהזוית הזו תיאור ה״כמעט תאונה״ של השוטר אינו רלוונטי גם אם לך הוא נראה אקוטי. והשוטר מתאר מצב שבו היה עליו לנסוע במהירות גבוהה כדי להדביק אותך, אז זו לא נהיגה מבצעית של ממש, אבל ״כמעט תאונה״ נתיישב יפה עם הנסיון שלו להראות שהיה קשה להשיג אותך.

והנה אתה מודה בעצמך שנסעת בימים מקטעים מסויימים כי היה פחות עמוס שם. וכן מתנחלים בשמאל זה מעצבן וקורה לא מעט, וגם לי קורה לנסוע בימין ולעקוף במקרים דומים, זה לא הופך את העניין לחוקי. ההיתר לעקיפה מימין שמתייחס לשני טורים מדבר על עומס תנועה, לא תנועה שוזרמת במהירות שהיא לא המקסמילית המותרת

ואכן, אין לך מה להפסיד מלבקש המרה לאזהרה, ותודה שהוצאת לי את החשק לעזור לך בעתיד, כי גם אם העיצה שלי לא מועילה, היא ניתנה לך בחינם מתוך רצון לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"כמעט תאונה" הזאת אמנם כתובה לא ברור בדברי הנהג, אבל לא מוסיפה הרבה לשוטר, במיוחד כשהרכב של העבריין שלנו היה במצב סטאטי.

לא שמת לב אם אתה או הוא צילמתם חלק מהאירוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד

קשור לשרשור של דברי הנהג

ראו נכתבת גירסת הנהג הווכחנית בלי להחסיר אות.

לא הייתי מהמר על משפט

מבקש המרה לאזהרה

לא ילך, משלם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שנהיגת השוטר תשנה הרבה במשפט. אני הייתי מבקש המרה לאזהרה ומשם מחליט (עם נטייה לא להישפט).

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשור לשרשור של דברי הנהג

ראו נכתבת גירסת הנהג הווכחנית בלי להחסיר אות.

ועל כל דוגמה כזו יש דוגמה הפוכה של עיוות דברי הנהג עד כדי המצאה מוחלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שנה וקצת אחרי, הגשתי בזמנו בקשה מקוונת להמיר לאזהרה שלא נתקבלה.

היום היה המשפט, העו"ד הלך וסגר איתם על סטיה מנתיב, אותו כנס כספי וללא נקודות.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...