Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

308sw מליסינג. שנת 2015. קילומטראז גבוה

yondon
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

יש בימים אלה "מבצע" בלובינסקי טרייד על רכבים מסוג 308SW (סטיישן) שנת 2015 עם קילומטראז מעל 80000 ק"מ. המחיר המוצע הינו פחות מ50000 ש"ח. היום הייתי באחד הסניפים לביקור קצר ובדקתי אחת מהמכוניות. נאמר לי ע"י הנציג כי היא הייתה צמודה לנהג יחיד (אבל אין ממש דרך להוכיח זאת).

המכונית נראית טוב מבפנים ומבחוץ. נהגתי עליה והיא הרגישה סבבה. מפאת קוצר זמן לא הספקתי להסתכל במסמכים השונים אך מחר אני אמור לקבל למייל היסטורית טיפולים/ תיקונים ועבר ביטוחי. כמו כן (למיטב זכרוני )הסוכנות מציעה אחריות של שנתיים או 20000 ק"מ על כל מה שהוא לא בלאי טבעי (מנוע, גיר, מזגן וכו..)

רצית לשאול לעצתכם, איך מתקדמים מפה? בהנחה ולא אמצא משהו חריג בהיסטורית הרכב, האם נכון לקחת רכב עם כזה קילומטראז גבוה? זה סיכון מטופש או שלא צריך להבהל?

כיוון שאנחנו נוסעים בממוצע 10000 קמ בשנה יש זיכוי סביר שאחרי 3-4 שנים עם האוטו הקילומטראז כבר יהיה סביר יחסית..

מה עליי לבדוק או לדרוש? האם לקחת לבדיקה? על מה לשים דגש בבדיקה נוכח הקילומטראז הגבוה?

ובכלל, איך נשמעת לכם עסקה כזאת?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ככה: גם אם תקח את הרכב מהמגרש ותאחסן אותו בלי לנסוע ק''מ נוסף ב3-4 שנים הקרובות, המחיר שלו בפועל יצנח.

אני חושב שאין טעם בצרפתייה שהיא לא חדשה לקחת בחשבון שמירת ערך כי היא לא קיימת וסביר להניח שתמכר הרבה מתחת למחירון במקרה הטוב ובמקרה הרע תתקע עם רכב שלו מספר מתעניינים מועט.

אם הרכב עונה על דרישותייך, עובר בדיקה מקיפה ואתה לוקח בחשבון ויכל להכיל את הפסקה הראשונה, אז אולי שווה לך ללכת על זה, כי ק''מ נמוך הוא לא אומדן לאמינות. ראה בפורום הכללי, שרשור לגביי יונדאי עם 40K ק''מ שמת לה הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת כמה ק"מ היא נסעה בפועל. אם אנחנו מדברים על 80K, אז בפריסה ל3 שנות החיים של הרכב זה קצת יותר מ25. זה הרבה, אבל לא המון. תסתכל באתרים של סוכנויות הטרייד האלה ותראה מכוניות 2016 עם יותר מ100K בחלק מהמקרים.

אם אתם נוסעים מעט, הנסועה הממוצעת תתיישר, אבל לא הייתי בונה על זה בהקשר של מכירה עתידית. נראה שלרכבים האלה פשוט אין שוק.

במקומך (ואני כנראה אהיה במקומך בתקופה הקרובה) הייתי הולך לראות עוד כמה רכבים כאלה, ובוחר ביניהם את המוצלח ביותר.

אשמח אם תוכל לפרט קצת יותר על תנאי העסקה, והאם הם מציעים שם טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת כמה ק"מ היא נסעה בפועל. אם אנחנו מדברים על 80K, אז בפריסה ל3 שנות החיים של הרכב זה קצת יותר מ25. זה הרבה, אבל לא המון. תסתכל באתרים של סוכנויות הטרייד האלה ותראה מכוניות 2016 עם יותר מ100K בחלק מהמקרים.

אם אתם נוסעים מעט, הנסועה הממוצעת תתיישר, אבל לא הייתי בונה על זה בהקשר של מכירה עתידית. נראה שלרכבים האלה פשוט אין שוק.

במקומך (ואני כנראה אהיה במקומך בתקופה הקרובה) הייתי הולך לראות עוד כמה רכבים כאלה, ובוחר ביניהם את המוצלח ביותר.

אשמח אם תוכל לפרט קצת יותר על תנאי העסקה, והאם הם מציעים שם טרייד אין.

אה.. צודק. הרכב המדובר נסע 84000 ק"מ בפועל. מתי בדיוק עלה על הכביש לא יודע אבל הוא שנתון 2015.

בכל מקרה, אני כמובן לא בונה על זה שאם "איישר" את הקילומטראז במשך הזמן אז הרכב יהפוך להיות סחיר ואטרקטיבי. אני רק מקווה שיהיה פחות קשה להפטר ממנו.

אם כבר מדברים על זה , לא מצליח להבין איך לרכב שזכה בתואר רכב השנה באירופה, ושבכל מבחן בארץ ובחו"ל מאוד מתלהבים ממנו יש כזה שוק פח.. מה הסיפור? מצד שני אני מרוויח מהסיטואציה וגם אם ארכוש אותו ב50000 ועוד 3 שנים אפטר ממנו ב25000 בערך, זה לא עסקה כ"כ רעה..

תנאי העסקה המפורסמים כיום הם מקדמה של 19,000 ועוד 30 תשלומים של 990. טרייד אין עקרונית יש. כל מקרה לגופו.

מה שאני רוצה לדעת זה איזה בדיקה כדאי לעשות, האם לבקש לקחת למוסך? איך זה עובד במידה וההתרשמות הראשונית שלי טובה ואני רוצה להתקדם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרוש לקחת אותו למכון בדיקה שלך. תוכל להעלות לפה את התוצאות ותקבל חוות דעת מהחברים כאן, אם תרצה.

עקרונית זה הכל.

יהיו לך תוצאות בדיקה, עבר טיפולי וביטוחי. מזה תצטרך להסיק מסקנות.

בנוגע לשוק, אין הסבר. הדבר הראשון שאני שומע כשאני מתייעץ בנוגע לחיפוש רכב עד היום זה "לא צרפתית".

כמה אחריות הם נותנים שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אחריות . אני חושב ששנה או 20000 קמ.

לגבי שוק הרכב. אני גם יודע שכולם היסטרים מהצרפתיות. חבל מאוד.. נראה שרנו נמכרת לא רע בשנים האחרונות ופחות סובלת מזה כמו פיזו..

לגבי מכון בדיקה- יש מכונים יעודיים לזה או שהולכים למוסך? אשמח להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תתבייש להתמקח עוד. בנוסף, תדרוש יישור קו של כל התקלות שתמצא בבדיקה.

פעם לוביסנקי נתנו אחריות של 24 חודש וטיפולים. לובינסקי מושלם נראה לי קראו לזה. תשאל.

אם תגיד לנו איפה הרכב נמצא נוכל לנסות להמליץ לך על מכון בדיקה קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תתבייש להתמקח עוד. בנוסף, תדרוש יישור קו של כל התקלות שתמצא בבדיקה.

פעם לוביסנקי נתנו אחריות של 24 חודש וטיפולים. לובינסקי מושלם נראה לי קראו לזה. תשאל.

אם תגיד לנו איפה הרכב נמצא נוכל לנסות להמליץ לך על מכון בדיקה קרוב.

תודה רבה על הטיפים. מחפש מכון בדיקה באזור ת"א\ גבעתיים\ רמת גן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 רכב מצויין,יש לי 2014 עם 190K בלי שום בעיה.

אתה אכן תוריד את הממוצע של הקילומטראז וזה אכן ישחק לטובתך שתמכור עוד 3-4 שנים.

אחרי הבדיקה תתמקח איתם עוד,תאמין לי שאפשר להוריד אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החברה בלובינסקי מוכנים לעניין הזה, קח את הרכב לבדיקה במוסך גבע (בת"א), או לאורן שירותי רכב בחולון.

אין שוק כי זה פיג'ו. זה דגם יחסית מוצלח, בלי בעיות ידועות בינתיים (בטח לא משהו משמעותי). כמובן שהטיפול שהרכב קיבל עד עכשיו ישפיע על אמינותו בעתיד, וכדאי מאוד לוודא שהוא טופל כמו שצריך.

כמו שכבר נאמר, זה לא של-308 עם ק"מ סביר פתאום יהיה שוק, אבל לדעתי במחיר הנכון אפשר יהיה למכור אותו. זה הרבה עניין של מזל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בלי סוף פרסומות ל308 מהטרייד של היבואן.

מציע לבדוק אצלו תנאי אחריות ומאגר הרכבים שברשותו.

יכול להיות שתמצא רכב טוב יותר במחיר דומה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...