Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת רכב ליסינג

noogie
שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני צריך לבחור רכב ליסינג מהרשימה הבאה:

מאזדה 3 סדאן, קומפורט 2 ליטר

יונדאי אלנטרה סופרים 1.6 ליטר

סקודה אוקטביה 1.0 אקסקלוסיב

סקודה אוקטביה 1.4 סטייל

איוניק סופרים

ספורטאז' אורבן 1.6

אין אפשרות לבחור רכבים אחרים. אין תשלום על הדלק, רק שווי מס.

אין אפשרות לוותר, נוסע הרבה (מעל 35K בשנה), חולון-ירושלים כל יום, ים המלח פעם בשבוע ובעתיד גם לערבה בתדירות כזו או אחרת.

אנחנו זוג, ללא ילדים כרגע.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעבוד בשיטת האלימינציה:

* יונדאי אלנטרה נופל מיד משום שאין לו שום יתרון על האחרים.

* ספורטאז' - הצדקת הקיום שלו ברשימה הוא נציג טרנד הג'יפונים. אתם לא צריכים את המרווח ונוחות העמסת ילדים. מלבד זה, אין לרכב יתרון, הוא חלש יחסית ורק סביר באיבזור.

* איוניק - מאובזרת היטב, בטיחותית מאוד, מרווחת. צריכת הדלק לא חשובה לך אבל הכי טובה ברשימה בהפרש גדול. יתרון בשווי מס שאמור להיות שווה לך איזה 100-200 שקלים בחודש.

* סקודה אוקטביה - מנוע 1.0 חלש יותר מ- 1.4 אך מספיק לרוב האנשים (חזק יותר מהספורטאז' בכל מקרה). יתרון איבזור לא קטן למנוע הקטן. ה-1.4 יהיה הכי חזק ברשימה. הרכב הכי פונקציונאלי - מרווח מאוד, בגאז' ענק, מנוע וגיר מצויינים (אמינות לא חשובה). צריך לבדוק את נושא המזגן, בדור הקודם המזגן היה חלש מדי לטעמי ואתה נוסע באזורים הכי חמים שיש למדינתנו להציע.

* מאזדה 3 - החבילה הכוללת כנראה הכי טובה לכם. מנוע חזק מספיק, טוב לנהיגה, מאובזר. הצפיפות במושב האחורי והבגאז' הבינוני לא אמורים להפריע לכם בתור זוג.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי מצמצם את הרשימה לאיוניק, מאזדה 3 ואוקטביה 1.4.

אישית כנראה הייתי בוחר באוקטביה. לדעתי היא נוחה יותר, הביצועים שלה מתקבלים בתחושה הכי פחות מאומצת, רמת האבזור מאוזנת ואין חוסרים מהותיים.

לאחרונה נוספה למפרט מערכת בקרת שיוט אדפטיבית. באופן מוזר זה עדיין לא מוזכר באתר היבואן אבל אני אישית ראיתי אוקטביה 2018 עם המערכת. בנסועה גבוהה כמו שלך כדאי להתעקש לקבל רכב שכולל את המערכת ולא שאריות ממלא ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אנשים שבחרו את האוקטביה 1.4 קיבלו את היותר מאובזרת עם הבקרת שיוט, החסרון שהם משלמים שווי שימוש מוגדל.

שכחתי לכתוב בפוסט שמאד חשוב לי waze מובנה, יש לי היום סנטרה, שמצד אחד נופלת משמעותית באבזור לעומת רוב הרכבים ברשימה, אבל יש לה מזגן מקפיא ו waze מובנה.

עד כמה שאני יודע, באלנטרה באיוניק ובספורטאז' יש waze מובנה, באוקטביה יש android auto ובמזדה אין אפשרות לפרוץ ולהתקין android auto כי הן משווקות עם גרסא מתקדמת שאי אפשר לפרוץ עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שבמאזדה יש בכלל תמיכה באנדוראיד.

מהאופציות שציינת כנראה הייתי מתלבט בין האוקטביות למאזדה, למרות שגם האיוניק זולה יחסית מבחינת שווי שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שבמאזדה יש בכלל תמיכה באנדוראיד.

מהאופציות שציינת כנראה הייתי מתלבט בין האוקטביות למאזדה, למרות שגם האיוניק זולה יחסית מבחינת שווי שימוש.

אפשר להתקין android auto על המערכת מאזדה

יש מדריכים ביטויוב איך לעשות זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא חשבתי שהמאזדה יותר נוחה, כל סביבת הנהג מאד קרבית, הכל קרוב והכסא אוחז (במגבלות המושג משפחתומטית). אבל הבגאז' כל כך לא שימושי שזה פשע.

יש פה מישהו עם קשרים במאזדה שידע להגיד מתי יהיה Android auto?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא חשבתי שהמאזדה יותר נוחה, כל סביבת הנהג מאד קרבית, הכל קרוב והכסא אוחז (במגבלות המושג משפחתומטית). אבל הבגאז' כל כך לא שימושי שזה פשע.

יש פה מישהו עם קשרים במאזדה שידע להגיד מתי יהיה Android auto?

המאזדה מאד מהנה לנהיגה וגם מרגישה מאד נמרצת

לגבי הandroid auto כמו שאמרתי קודם אתה יכול להתקין גם היום.

אני לא יודע איך זה עובד באופן אישי כי לא ניסיתי, אבל התוכנה מותקנת כאפליקציה על המערכת של מאזדה ולא מחליפה אותה לגמרי ככה ששום נזק למערכת המקורי לא נגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם לפני חצי שנה לערך, לקו הסיום הגיעו אוקביה 1.4 ואיוניק, האיוניק נפלה אחרי שתי נסיעות מבחן, רעש צמיגים מטריד, נוחות נסיעה מאוד בינונית וגימור זול במראה ובתחושה הביאו להעדפת האוקטביה שמעבר לביצועים ומרחב עדיפים משמעותית, נותנת תחושה יוקרתית ומוקפדת יחסית לכל דבר אחר ברשימה אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...