Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת מוסך דנאל מוטורס כפר סבא

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם בית העסק: מוסך דנאל מוטורס כפר סבא

מהות השירות: טיפול סדיר לטויוטה פריוס דור3.

מחיר ששולם: 580 ש"ח.

הרכב המדובר טופל כל השנים במוסך רייכמן לשביעות רצונו של בעל הרכב (חמי).

הרכב עבר לשימושנו ומכיוון שזה סיוט להגיע בשעות הבוקר המוקדמות מראש העין לבני ברק נאלצתי לחפש מוסך מורשה חדש.

תאמתי לשעה 9 וחצי כניסה למוסך אבל עקב שינויי לו"ז הצלחתי להגיע מוקדם יותר, ב-8 בבוקר. היה בוקר דיי לחוץ במוסך אבל הצליחו לקבל אותי לקראת 9.

בעקבות השינוי בהנחיות של משרד התחבורה, שמאפשר ללקוח לספק את החלקים רכשתי את החלקים הטובים ביותר שהצלחתי לשים עליהם את היד (שמן מנוע רויאל פרפל ומסנן שמן מנוע מקורי) והגעתי למוסך.

את השמן הם קבלו באהבה אבל את הפילטר לא רצו לקבל מכיוון שהם מוכרים פילטר זהה לזה שהבאתי (מקורי).

לאחר שיחת קצרה בה הבינו שאני מעודכן בנהלים, הם הסכימו לקבל גם את הפילטר שמן בתנאי שיירשם בחשבונית שאני ספקתי את החלפים.

הטיפול היה זריז מאוד והרכב שוחרר לפני 12 בצהריים. לא ניסו לדחוף שום דבר וקבלו בלי מחאה את הסירוב לכל השטויות שמנסים לשווק ללקוח (חבר מועדון, נוזל שמשות, תוסף שמן/דלק וכו').

מעבר לטיפול ולהרחבת אחריות לסוללה ההיברידית התלוננתי על קליטה רדיו לא יציבה תוך כדי נסיעה, בקשתי שיבדקו אם זה משהו קטן ויתנו הצעת מחיר כי אין לי כוונה להשקיע כסף במערכת המקורית העתיקה שיש ברכב. להפתעתי בסוף הטיפול עדכנו אותי שלא מצאו בעיה אבל בנסיעה חזרה הביתה שמתי לב התקלה נעלמה, זאת אומרת שכנראה עשו משהו שסידר את הקליטה (עדכון למערכת, חיבור אנטנה רופף או משהו בסגנון).

לסיכום, אני ממליץ בחום ובשנה הבאה, במידה והרכב יהיה עדיין בבעלותי, בהחלט אחזור למוסך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן מנוע + הארכת אחריות לסוללה ההיברידית. עבודה בלבד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...