Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטיישן קומפקטית - לאן נעלמו כולם?

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב הסיכויים שהתשובה תהיה שזה בגלל כל הקרוסאוברים ש"הרגו" את השוק שהתחיל עם פורד ויונדאי.

כי אם נסתכל לאחרונה.

-ייבוא האוקטביה פסק בשקט.

-סיאט לאון ST נעלמה אחרי מתיחת הפנים.

-308 ומגאן מביאות סטיישן בטפטופים.

-יונדאי i30cw החדשה לא נראית באופק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלח שוק נעלם בדיוק כמו משפחתיות גדולות, שים לב כמה זמן לקח ליונדאי להביא את 30ו שלא לדבר על הסיד, אני צופה שחלק גדול מהיצרנים יוותרו על הקומפקטיות שלהם, וישקיעו בסגמנטים אחרים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייבוא האוקטביה סטיישן (ספייס לפי היבואן בארץ) חודש לאחרונה והיא מיובאת עם מנועי 1.0 ו-1.4 ליטר.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שהתשובה תהיה שזה בגלל כל הקרוסאוברים ש"הרגו" את השוק שהתחיל עם פורד ויונדאי.

...

למעשה השוק התחיל קודם, עם פיג'ו 307SW.

נדמה לי שבכל מקרה, הרוב המוחלט של הסטיישנים הגיע לליסינג. ברגע שגם שם כבר לא היתה דרישה לרכבים האלו, למה לייבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיין מבחר גדול יותר ממה שהיה לפני עשור:

פורד פוקוס

פגו 308

טויוטה אוריס

סקודה אוקטביה

אופל אסטרה

מאמין שיונדאי i30/ קיה סיד החדשות יעירו את הקטגוריה החשובה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של אוריס, 80 אחוז מהן סטיישן.

לא יודע מה יהיה כשיגיע הדגם החדש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגאן אין באמת ייבוא סדיר של גרסת סטיישן, להבדיל מהדור הקודם. (שדווקא נמכר לא רע בגרסת הסטיישן)

את ה-308 יביאו עם מנוע דיזל בגרסת ה-SW לארץ, אולי כמות המכירות תעלה.

לא יודע, אני לא חושב שקרוסאובר הוא תחליף לסטיישן בפרקטיות של הבגאז', לנוכח ניסיון עם קשקאי מהדור הנוכחי לעומת יונדאי i30CW, מגאן אסטייט ופג'ו 308SW2.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגאן אין באמת ייבוא סדיר של גרסת סטיישן, להבדיל מהדור הקודם. (שדווקא נמכר לא רע בגרסת הסטיישן)

את ה-308 יביאו עם מנוע דיזל בגרסת ה-SW לארץ, אולי כמות המכירות תעלה.

לא יודע, אני לא חושב שקרוסאובר הוא תחליף לסטיישן בפרקטיות של הבגאז', לנוכח ניסיון עם קשקאי מהדור הנוכחי לעומת יונדאי i30CW, מגאן אסטייט ופג'ו 308SW2.

תלוי בקרוסאובר ותלוי בסטיישן.

אני יכול להשוות בין שני רכבים שאחד כרגע אצלי והשני היה אצלי.

מגאן סטיישן (דור קודם) מול סקודה ייטי (דור ראשון).

מבחינת מרווח פנים (ספסל אחורי, מרווח בין הספסל האחורי) היטי מוביל בפער עצום, המון מקום לרגליים של הילדים כשהם עם כסאות ענקיים! אין צפיפות, הילדה לא נתקעת עם הרגליים בכסא הקדמי והכל מרווח לעומת המגאן ששם העסק היה צפוף יותר באופן ניכר.

מנגד התא מטען של המגאן היה הרבה יותר גדול! אם אני זוכר 530 ליטר מול 400 של היטי, גם בהסרת המדף ביטי שזה עסק לא נוח עדיין התא מטען קטן יותר.

הכנסת הילדים ושימוש בתא מטען עצמו נוחים בהרבה ביטי מאשר במגאן שכל פעם היה נשבר הגב.

וכמובן שאני מתייחס לדברים כאשר הכסאות האחוריים ביטי שנעים על מסילה נמצאים במצב הכי רחוק (תא מטען הכי קטן).

לשימוש עם ילדים ונוחותאני יכול להבין תעדוף של קרוסאובר על פני סטיישן, הנוחות פשוט מקלה על החיים. אגב מנגד בנסיעה המגאן הייתה אחד הרכבים הנעימים והנוחים שנהגתי בהם על בסיס יומי.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש כבר כמה ימים על הכביש 308 סטיישן, טרם ראיתי כזו.

קיה סיד ויונדאי יש כמו זבל.

גם קליאו סטיישן מסתובבות בכמויות סבירות

יש פה ושם 308 סטיישן. בטח אם מחפשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...