Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העלאת נושא שעות עבודה בראיון, איך עושים את זה(אם בכלל?)

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתראיין לתפקיד עם שכר גלובלי עם שעות עבודה שהם לא תמיד קבועות, כול שכן כוללות הרבה נסיעות

איך אפשר לברר בדיוק על כמה שעות עבודה בממוצע מדובר ,מבלי להצטייר כמו עצלן שישר מחפש איך לא לעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פשוט לשאול מהו היקף המשרה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היקף המשרה ידוע -8 עד 17 עם שעות נוספות מדי פעם.

עד לפה בסדר, הבעיה שהתפקיד דינמי ומבוצע אצל לקוחות ולא במשרד, לכן יכול להיות מצב שאני אבלה בשעתיים נסיעה לכול כיוון ואולי אפילו יותר.

איך מעלים את הנושא מבלי לצאת רע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה תחום אתה עובד, אבל אני לא חושב שבימינו לשאול באופן ישיר על שעות העבודה מוציא אותך רע.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום דבר פסול בשאלות לגבי המשרה בפועל.

אתה בהחלט יכול לשאול מה היקף המשרה והתחום הגאוגרפי שיהיה באחריותך.

הרי 8-17 זו המשרה המלאה, אבל שכר גלובלי כולל גם מספר מסוים של שעות נוספות, סביר להניח שמספרים מדויקים יעלו רק בדיוני השכר וסגירת החוזה, אבל לפחות תקבל מושג.

בכללי, לא מובנת לי השיטה של הסתרת הפרטים המהותיים מהמרואיין. למתמודדים אין זכות לדעת מראש אם שווה להם לבזבז זמן ומשאבים בסדרת ראיונות למשרה שאולי כלל אינה רלוונטית? או לחלופין, להסתיר פרטים מהותיים (כמו שעות העבודה בפועל) שיתגלו אחרי שלב ההשכרה והעובד יעזוב אחרי תקופה קצרה, הרי זה בזבוז משאבי החברה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד לשאול. אני מעדיף אנשים ששואלים כדי לדעת מה בדיוק ההיקף. לא רוצה מישהו שיתחיל ויתייאש אחרי חודש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בסוג משרה דומה לזה(לא יודע אם מאותו עולם תוכן אבל אותו סגנון, בלי משרד בין לקוחות) - קשה מאוד לדעת את ההיקף, יש תקופות שעובדים כמו פסיכים בעיקר אם יש איזה הפתעה כמו תקלה גדולה במערכת פרודקשין של לקוח(גם יותר מיממה רצוף במקרים סופר-קיצוניים) ויש תקופות שימי העבודה קצרים משמעותית או תזיזיתיים(מתחיל מאוחר מסיים מאוחר וכו') לכן אם זה באמת אותו סוג משרה קשה לתערך את השעות ולכן נהוג לשלם גלובלי - פעם אתה מרוויח פעם אתה מפסיד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לשים לב ששעות נוספות גלובליות לא אומר שהמעסיק יכול להעביד אתכם מצאת החמה עד צאת הנשמה. בחוזה העבודה צריך להיות כתוב עבור כמה שעות עבודה נוספות משלמים מדי חודש, ואם עוברים אותן הם צריכים לשלם עבור התוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגבלה על פי חוק על מספר השעות הנוספות המקסימלי, בד״כ בסעיף בחוזה מסוג זה יצוין המס׳ המקסימלי המותר. מעבר לזה בכל מקרה אסור להעסיק אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל השכר צריך להיות תואם. אם רשום 70 שעות נוספות בחודש, התשלום עבור שעות נוספות גלובלי צריך להיות בהתאם. כלומר אי אפשר לשלם 7,000 ש"ח שכוללים 70 שעות נוספות גלובליות, זה יוצא פחות משכר המינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק התחלתי עכשיו עבודה דומה - והנקודה שבעיני צריך לשים לב אליה היא זו:

נכון שיש חודשים שרצים כמו מטורפים וחוזרים הביתה ב 12 בלילה, אבל השאלה היא מה קורה בתקופות המתות, האם הם מאפשרים לך לצאת הביתה ב 3 מפעם לפעם בלי להתחשבן איתך על שעות, כי הם יודעים שבתקופות הלחוצות אתה עובד מעל ומעבר, או שגם כשאין עבודה הם מחייבים אותך לשבת במשרד רגל על רגל רק כדי "לדפוק שעון" 9 שעות ביום.

צריכים לנצל את ראיונות העבודה גם כדי להבין את התרבות והמנטליות הארגונית, ולהבין אם הן מתאימות לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רושם 20 שעות נוספות גלובליות, אז אתה מוגבל ל20 שעות ללא תגמול "נוסף על האמור". תחשב כך שהתגמול הגלובלי על השעות האלה יהיה שווה ערך ל20 שעות נוספות (נגיד, סך של 30 שעות רגילות).

אם רשום 100 שעות נוספות גלובליות, אותו כנ"ל.

כל שעה מעבר למה שרשום בסעיף "שעות נוספות גלובליות" אמורה להיות משלומת כשעה נוספת כך שלא "תטחן".

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה תחום אתה עובד, אבל אני לא חושב שבימינו לשאול באופן ישיר על שעות העבודה מוציא אותך רע.
מוציא אותך רע מאוד.

הדרך היחידה היא לנסות דרך קשרים/מכרים ליצור קשר עם משהו שעובד בארגון כדי לשמוע ממקור ראשון מה מדיניות החברה.

נכון שזה לרוב תלוי בבוס הישיר אבל במידה והבוס חורג ממדיניות החברה משאבי אנוש לרוב יהיו לטובתך במידת הצורך.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...