Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב. הולכים לפחח שלו, למה לשים לב?

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שהאשמה לא ברורה ויש סיכוי שבבית משפט יגידו לך אשמה תורמת.

לך למוסך הפחחות שהבחור שלח אותך או לחלופין מוסך אמין אחר, שלם להם 50 שקל ובקשת חוות דעת מקיפה בקשר לנזק ואופן הטיפול או לחלופין אותו תהליך אצל שמאי רק בלי דוח רשמי.

ככה תדע מה עלות התיקון והאם מגיע לך צביעה עפי חוק.

עם המסמך הנל אתה פונה לבחור ולמוסך שלו, מהר מאוד תוכל להבין אם מישהו מנסה להמעיט בנזק, אם לא כך הדבר תחתים אותם על כל הסעיפים שרשמו לך ותהיה רגוע.

אם תהיה בעיה, יש לך את כל הביטחונות לכך שאתה פעלת כמי שרצה להגיע לפתרון ועדיין ניסו להפיל אותו בפח

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה פה? למה נמחקו לי 2 תגובות מהפוסט? רואים שחסרה תגובה שהגבתי לסאמי.

יש עיניין למנהלים שהפעילים יותר בפורום יצאו צודקים לעומתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת למוסך שלו כדי שייצא לו יותר זול, מה, הכסף של אחר גדל על עץ?האם יש עניין דווקא שיעלה לו הרבה כסף העיקר שכמה פחחים ירוויחו על חשבון אחר כי המסכן פגעו בטעות, מה העניין?

ואיפה בדיוק הוא היה פה חוצפן בזה שהוא מנסה להקטין לו את הנזק, הפוך הוא בא ורוצה לתקן ובס"ה לחסוך כמה שאפשר, וכולנו יודעים שעל אותו עבודה אפשר לשלם 2000 ש"ח וגם 4000 ש"ח רק תלוי איך באת ועם איזה גישה.

הכל בסדר עם להקטין לו את הנזק, אני נגד השיטה של פתאום לדרוש מוסך מורשה כי שום מוסך פחחות לא יגע לך באוטו הלא כל כך חדש(שזה לא נכון).

אבל וזה אבל גדול, יש סיכוי טוב לקומבינה מול בעל המוסך של -"תביא את הרכב אני אעשה לו צביעה מקומית ותזמין אותי לקפה"

או כל הסדר כזה או אחר שיכול בהחלט לקרות במידה ובעל המוסך והפוגע קרובים.

בוא נניח והלכתי למוסך שלו ואני לא מרוצה מהתיקון, הוא מבחינתו תיקן את הרכב בתנאים שסיכמנו עליו, סתם הכנסתי את עצמי לבור שקשה לצאת ממנו.

לכן, לדעתי האופציה הטובה וההוגנת ביותר הוא ללכת לאותו מוסך אליו היית הולך במידה והיית פוגע בעמוד או משהו, מקום שאתה סומך עליו ועדיין לא יעשוק לפוגע את הנשמה.

באופן אישי, לטעמי(וכבר יצא שעשיתי את זה) אפילו ללכת למוסך באופן עצמאי בלי לעשות רעש על זה שפגעו בי ופשוט לבקש הצעת מחיר כמו כל לקוח-ואותה למסור לפוגע.

למה חוצפן?

אם הוא מסרב בתוקף לתת פרטי ביטוח(שזה גם לא חוקי האמת)ושם לפות"ש 2 ברירות-תבוא איתי למוסך שלי או שלא תוכל לתקן הוא חוצפן נקודה

כל האמור כמובן בהנחה שאכן האשמה היא כולה על הפוגע ופות"ש לא אשם בכלל.

עריכה אחרונה על ידי adir10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מסרב בתוקף לתת פרטי ביטוח(שזה גם לא חוקי האמת)

איפה בדיוק החוק שצריכים לתת את פרטי ביטוח לרכוש, במצב שאין בכלל חובה לעשות ביטוח רכוש?

מי שעושה ביטוח לרכוש זה ביטוח אישי שלו ורק הוא יכול להחליט אם לתת פרטי ביטוח ולהשתמש איתו או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא פגע בטעות הזהרתי אותו עם צפירה ארוכה והוא בכל זאת התעלם כי הוא חשב כנראה שאנקוט פעולה כדי שאמנע את הפגיעה אך לא עשיתי זאת כי כמה בן אדם יכול להיות טיפש ולהמשיך לעבור נתיב למרות שצופרים לו בלי סוף

מדהים!

ועדיין מספיק אינטיליגנט גם לכתוב את זה בפומבי.

אשתמש בלשונך "כמה טיפש יכול להיות בנאדם שלא מנסה למנוע תאונה?"

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היו מוחקים לי את התגובה שהגבתי לסאמי היית מבין למה לא נקטתי פעולה...

חמור קופץ בראש

הייתה מצלמת רכב שמוכיחה את חפותי בתאונה, בהתחלה התחיל להאשים אבל ברגע ששמע שיש מצלמה לא דיבר הרבה ושילם את הנזק...

עריכה אחרונה על ידי avihai GTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...