Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב. הולכים לפחח שלו, למה לשים לב?

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נכנסו לי ברכב (מצורפת תמונה), הפוגע מתעקש שלא להפעיל ביטוח ומתעקש על מוסך ספציפי. בגלל שמדובר ברכב ישן יחסית אז אין לי התנגדות כי מדובר במוסך מוכר. הבעיה היא שאני לא יודע אם יש לו קשרים ואם הם יכולים לעשות "קומבינה" בעבודה על הרכב שלי.

אז למה כדאי לשים לב?

כנראה שלא יצבעו את כל הטמבון הקידמי, האם להתעקש?

עם מספר רכב, צילום ת.ז וסירטון אפשר לגשת לחברת הביטוח ללא מס' הפוליסה של הפוגע?

ולהבא, מה לעשות כשהפוגע מסרב לתת פרטי פוליסה?

תודה,

אביחי

IMG-20180620-WA0025 (1).jpg

עריכה אחרונה על ידי avihai GTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא אשם, אתה בוחר את המוסך, נקודה, ושיתעקש עד מחר. לא מעוניין? שיביא פרטי ביטוח ועדיין תעשה במוסך שלך. לא יפעיל ביטוח או יעשה שטיק? תביעות קטנות. ככה נחרץ ככה ברור. כשיש ספק אין ספק, והחשש שלך מוצדק.

אני כותב מניסיון בו פעם אחת ואחרונה נתתי פתח לדברים האלו, דבר שסתם מרח אותי.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סומך על איכות העבודה של המוסך, עקב הותק שלו והביקורות ברשת אבל הבעיה היא שרק לגבי הקומבינה אני חושש.

אני חושב שאין צורך בהחלפת כנף (אפשר לתקן) ולגבי הטמבון אני יודע שהוא לא ירצה לשלם על צביעת טמבון שלם גם בגלל שישנם שריטות ישנות על הטמבון (למרות שזה לא עינינו).

מה יכול לקרות במידה ואלך למוסך שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש קומבינה ואתה לא שולט בנעשה. מה הוא רוצה או לא רוצה זה לא מעניין. אם הטומבון צריך צבע אז צובעים את כולו, ככה זה. אם היה או לא היה נזק כזה או אחר, זה לא משנה, היות ולא ניתן לצבוע רק חלק מהפגוש.

כמו שאמרתי, לך למוסך שאתה מעוניין לתקן בו כך או כך וקבל הצעת מחיר- האם ניתן רק לתקן או שצריך להחליף דבר מה, ומה אופי ועלות התיקון. לאחר מכן ספר לבחור? מסכים, מצוין, רק קבל התחייבות בכתב לשלם שלא יתהפך. יקר לו? שיפעיל ביטוח - רק שאז שמאי + המוסך שלך בהמחאות 3 חודשים, יעשה קונץ עם הביטוח, אתה תובע אותו

ככה נחרץ, הכל כמובן מנק׳ מוצא שהאשמה שלו ברורה ואין על כך מחלוקת

בן

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך - הבחירה שלך.

מובן שיש חשש מקומבינה, לכן אל תסכים בשום אופן להצעה של הפוגע.

אה לא יודע מה עומק הפגיעה - יתכן שהפגוש מסתיר משהו יותר חמור, המוסך המעורב בקומבינה לא יספר לך ואתה תגלה זאת במקרה הטוב בבדיקה למכירה, במקרה הרע ככשל חמור יותר בתאונה נוספת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי אני מכיר את המוסך רק מביקורות ברשת ומכך שאני יודע שהוא קיים די הרבה שנים. מעבר לזה, אין היכרות נוספת.

אם הקשרים של הפוגע חזקים עם המוסך הם יכולים לסגור ביניהם משהו שלא בהכרח לטובתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסכים בשום אופן,

ראשית הוא פגע בך ולא הפוך-במידה והוא מסרב למסור לך פרטי ביטוח אך יש לך מס' רכב תוכל להגיע לזה.

במצב רגיל הייתי ממליץ ללכת למוסך שאתה בוחר שהוא לא מורשה-הכי הוגן,

אך מכיוון שנראה כי הפוגע חוצפן ומנסה להכתיב לך מה לעשות ללא ספק הייתי הולך על האופציה של שמאי ותביעת הביטוח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת למוסך שלו כדי שייצא לו יותר זול, מה, הכסף של אחר גדל על עץ?האם יש עניין דווקא שיעלה לו הרבה כסף העיקר שכמה פחחים ירוויחו על חשבון אחר כי המסכן פגעו בטעות, מה העניין?

ואיפה בדיוק הוא היה פה חוצפן בזה שהוא מנסה להקטין לו את הנזק, הפוך הוא בא ורוצה לתקן ובס"ה לחסוך כמה שאפשר, וכולנו יודעים שעל אותו עבודה אפשר לשלם 2000 ש"ח וגם 4000 ש"ח רק תלוי איך באת ועם איזה גישה.

עריכה אחרונה על ידי סאמי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא פגע בטעות הזהרתי אותו עם צפירה ארוכה והוא בכל זאת התעלם כי הוא חשב כנראה שאנקוט פעולה כדי שאמנע את הפגיעה אך לא עשיתי זאת כי כמה בן אדם יכול להיות טיפש ולהמשיך לעבור נתיב למרות שצופרים לו בלי סוף (פגע בי עם משאית קטנה בעת מעבר נתיב כי לדעתו הנהגת מקדימה נהגה במהירות איטית מידי).

אני מרחם עליו בגלל שהוא טוען שהוא חולה במחלה אז בגלל זה אני לא ממהר לתבוע את הביטוח שלו.

אגב, למישהו יש המלצה לפחח טוב ומחירים סבירים באזור צומת קרית אתא עד לאזור לב המפרץ/צ'ק פוסט?

עריכה אחרונה על ידי avihai GTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא פגע בטעות הזהרתי אותו עם צפירה ארוכה והוא בכל זאת התעלם כי הוא חשב כנראה שאנקוט פעולה כדי שאמנע את הפגיעה אך לא עשיתי זאת כי כמה בן אדם יכול להיות טיפש ולהמשיך לעבור נתיב למרות שצופרים לו בלי סוף (פגע בי עם משאית קטנה בעת מעבר נתיב כי לדעתו הנהגת מקדימה נהגה במהירות איטית מידי).

אני מרחם עליו בגלל שהוא טוען שהוא חולה במחלה אז בגלל זה אני לא ממהר לתבוע את הביטוח שלו.

אגב, למישהו יש המלצה לפחח טוב ומחירים סבירים באזור צומת קרית אתא עד לאזור לב המפרץ/צ'ק פוסט?

א"כ יש לך גם תורמת אשמה בזה שלא מנעת התאונה במקום שהיית יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה מצויה בגוף השאלה: היית מספיק טיפש כדי להתעקש על זכותך כאשר בכלל לא מובטח שהנהג האחר בכלל שומע את הצפירה, וכאשר אתה מכיר את תרבות ה"לא להיות פראייר" (אתה מייצג אותה היטב).

אתה תשלם עכשיו את המחיר בזמן אבוד במוסך ובירידת בערך הרכב.

מכל מקום, ההמלצה שלי בפוסט הקודם בעינה עומדת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אני ביצעתי תיקון אצל פחח בשם כאמל, רחוב השיש 14 (לא רחוק מצומת קרית אתא)

טלפון 04-8416327.

הייתי מרוצה מהעבודה, לא יודע להגיד אם הוא זול (לקח לי על פגיעה בכנף 600 ש"ח + מע"מ).

הוא עובד די הרבה עם רכבי אספנות

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...