Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החופש הגדול הגיע - פרויקט spl

DB9
שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום!!

טוב אז אחרי מערכת חמודה שהיתה לי ברכב לאט לאט היגעתי למצב שאני הופך את כל האוטו למערכת. מחלה קשה.

אז החלטתי לשתף פה תאנשים בתהליך, מי יתן ויכנסו עוד אנשים לתחום ויהיה שמח

:lol:

אז מבחינת הציוד - הרוב של חברת אודיו סיסטם גרמניה

1. הסאבים - 4 של 15 אינץ' כל אחד 2000 רמס

2. מונובלוקים - 2 של 4500 רמס

3. מגברים - 2 של 1000 רמס בגישור לפרונט + מגבר קטן לטויטרים 150 לערוץ

4. פרונט - 4 זוגות של 8 אינץ' של חברת פרייד 300 רמס כל רמקול

5. טויטרים - 2 זוגות סופר טויטר P.AUDIO

6. רדיו דיסק PIONEER P99

7. אלטרנטור - מכמן 320אימפירים

8. 5 מצברים AGM70AH

9. כבלים 70ממ 50 מטר .

10. איטום STP BOMB AERO

זהו נראה לי זה העיקר

;)

הסאבים יותקנו בתוך וול (WALL) במקום המושבים האחוריים.

חשוב לציין שכל הציוד נקנה מכספי ואני בונה את כל הפרויקט בחניה בקוחות עצמי חחחח

אפרסם פה במהלך היום תמונות של הציוד וקצת מתהליך העבודה . שבת שלום ! :lol:

עריכה אחרונה על ידי DB9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואווווווו!!!! יואו אני מתרגש אחי רק לשמוע בשבילך אחי זה מטורף פשוט מטורף!!!!!!!!

אתה יכול לעדכן כמה כל זה עלה לך בערך?

ונשמח מאוד לראות סרטונים ואם אתה מסכים גם לבוא ולראות!!!! ואו איזה מגניב אחי יאאאלה אני מתרגש חחח

בבקשה תעדכן אני ישמח לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון גם לטפל ברכב עצמו בנושא "אטימה"?

הרכב עצמו אמור לשמש תא לחץ לכל הדבר ולמען האמת אני לא בטוח אם בכלל הזגוגיות המקוריות של הרכב יוכלו לעמוד בלחץ כזה אם באמת תטפל באטימות של הרכב ותאטום בו כל מקום אפשרי לבריחת אוויר.

טיפול כמו הוספת גומיות, נעילות לחץ, ריתוך מנעולים, קצף בכל החללים בין המבנה החיצוני לשלד הפנימי של הרכב, קלקר וכך הלאה וכך הלאה.

אם הרכב הוא הדיילי שלך ורוב הסיכויים שהוא הדיילי שלך - תחשוב טוב אם אתה רוצה להפעיל מפלצת כזאת בכל ההספק שלה (זכוכיות כמו שאמרתי) וגם תבדוק מה קורה אם מורידים אותך מהכביש אם מותר לנסוע בכלל עם קיר רמקולים שחוסם לך שמשה אחורית? לא יודע לגבי זה.

אם הרכב הוא לא הדיילי שלך - תחשוב אולי אם מתחשק לך קודם כל באמת להפשיט את הרכב - להוציא ממנו את רוב השמשות ולרתך שם לוחות אלומיניום במקום (הרבה יותר זול מחלון ממוגן בחיזוק עם ברגים).

מה לגבי תצורת הקיר? התייעצת עם מומחים בתחום אם ניתן לייצר לזה תיבה? פורטים? שיתחברו אל הקיר הזה?

יש בארץ קהילת SPL לא קטנה למיטב ידיעתי רק שהם רובם כבר לא פעילים כאן, אולי קיום מפגשים אבל אני לא רואה כאן פעילות שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - רק שאם הוא בונה את המערכת עם כוונה להתחרות - אני לא בטוח שעם רביעיית 15 ישאר מהם משהו.

ביישום נכון מערכת כזאת יכולה לייצר המון לחץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחרות איפה ?? חחח בארץ??

נסיר תודה על התגובה אהבתי חחח

כן הרכב עובר איטום עם stp bomb aero עבה במיוחד שנדבק רק בחימום וכשמתקרר הופך לקשיח. הרכב "הופשט" כבר לטובת העניין ;)

לגבי תכנון התיבה - יצא לי להכיר תנושא בצורה מספיקה גם משו שאני עושה לבד....

להוציא שמשה קדמית זה לא משימה פשוטה :lol:

היום טיפה אפרסם תמונות של הציוד והעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט עם מוי כיף - זה בטוח.

חוץ מנתון ספיגת ההספק - אפשר לקבל את נתוני הTS של המפלצות שאתה הולך להשתמש בהן?

אני מדבר גם על ה15 אינטש וגם על ה8 אינטש

מה הנצילות?

מה הFS?

מה הQTS?

איזה התנגדות בחרת פר רמקול בודד?

בכמה אוהם אתה מתכוון להריץ כל ערוץ של כל מגבר?

באיזה תדר מגיע הקאבין גיין לשיא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם פה כמה תמונות קודם של הציוד ....

20180329_185602.jpg20180329_175432.jpgIMG-20180331-WA0038.jpg20180504_224244.jpgIMG-20180420-WA0013.jpegIMG-20180331-WA0031.jpg

הסאבים זה H15EVO דגם חדש שאין לי מושג איך יתנהגו חחחח אבל נראים מבטיח ;)

יחוברו ב 0.5אום לכל מונו h4500 של audiosystem

בפרונט PRIDE SOLO 8 בן הרמקולים החזקים בשוק 300רמס נצילות 102 . יחוברו ב 1.5 אום כל זוג למגבר X330 של audiosystem .

T\S אני אמדוד בנפרד מה יש בפועל, אבל כרגע לפי היצרן qts 0.6 vas 52 fs34 נצילות 90 לסאבים .

בהמשך אפרסם מה נעשה כבר מבחינת איטום :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של העבודה על הרכב עד כה -

טיפה הפשטות

20180508_212410.jpg

פה רואים את הבידוד המקורי של הרכב שהוא כבר התייבש ונסדק

20180512_135935_HDR.jpg

לפח

20180601_194728.jpg

לטובת האיטום הוצא הרדיאטור הפנימי עם כל הדאשבורד ...

20180623_132627_HDR.jpg

20180610_180620_HDR.jpg

חיזוק צמת אלטרנטור

20180516_220330.jpg

20180518_190753.jpg

מחר אפרסם עוד קצת ...

20180601_194728.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה

מנתונים של מחשבון יבש (מר קו לחש לי לגביי זה) נראה שהולך להיות שמח לך דווקא באזור ה20 הרץ - עד כמה שמח? תלוי בקבינה.

פירקת באמת את הכל כולל הדש בורד - זה ממש GUTTING של הרכב - כל הכבוד!

לא יודע איך אתה הולך להכניס כל כך הרבה דרייברים של 8 אינטש ועוד עם מגנט פריט גדול לכל אחד מהם אבל את הבדיחה על איך מכניסים ארבעה פילים לחיפושית אני כבר מכיר וגם את ההופכית שלה.

שמע באמת כל הכבוד על העבודה וההשקעה - אני מוכן לשמוע את הרכב הזה בפעולה רק ממרחק של 250 מטר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מזהה על המדבקה של GM כתוב ASTRA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על אופל אסטרה דיזל 2003.

כיוון התיבה יתבצע כבר בסוף, המטרה זה להשיג פיק באיזור ה 30 הרץ . שיהיה הרבה רוח ;).

הרמקולים בדלתות יותקנו עם בניה כמובן, זה לא כזה הרבה רמקולים בגדול . 4 בכל דלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה הרבה רמקולים בגדול . 4 בכל דלת.

תסלחו על הציטוט אבל זה מסוג המשפטים שצריכים להכנס לפנתאון - או לפחות לחתימה שלך.

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...