Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי - רנו קולאוס ומבקש המלצה על מוסך רנו בין חדרה לחיפה

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

התחדשתי ברנו קולאוס במצב נדיר, מודל 2009 עם 60K אמיתיים על מד האוץ וכל הטיפולים עד כה במוסך יבואן. תמיד מצחיק אותי שכותבים "כחדשה" אבל אחרי 2000 ק"מ על הרכב אני יכול לדווח שזו ההרגשה. מנוע 2500 חזק ובריא שמרגישים את ה-170 כ"ס שלו (23.1 קג"מ אבל מי מגיע לסל"ד 4K ברכב כזה). יציב מאוד בשיוט, מהיר, מרווח מאוד, כל החומרים הפנימיים באיכות גבוהה וכך גם ההרכבה, שום קירקוש, הבגאז' נפתח למשטח הטענה, מחשב דרך. בינתיים שותה 1:10 בממוצע, הרוב בינעירוני.

הרכב נועד להחליף הונדה CRV שגם אותה אני מאוד אוהב, אבל יש לה כבר 200K, אמנם שמורה מאוד וכיפית, אבל הקולאוס מרגיש כמו קפיצת מדרגה באכות הכללית.

לא היה לי אף פעם רנו אני מבקש המלצה למוסך אמין ולא שחטן במחירים. גאוגרפיה: בין חדרה לחיפה. תודה

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ב"שני שירות לרכב" שברח' שלמה בן יוסף 38 א.ת קרית אתא הנו מומחה במיוחד

למכוניות רנו וניסאן והטל' שלו הנו 04-8720232 או 050-4556666.

תתחדש על המכונית ושתמשיל להינות ממנה.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...