Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף הלוואת בלון לרכב או הלוואה רגילה מהבנק ל5 שנים

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ירידת ערך אופטימית היא 30 אלף בשנה נניח.

אבל יום אחד בבוקר אתה עומד לך ברמזור ובום,בחור בדימקס לא שם לב ונכנס בך.

השמאי קבע ירידת ערך של 7% אמנם, אבל הרוכשים של הרכבים האלה מאוד קפדנים ויודעים מה הם קונים.

ולכן,כל הירידת ערך המסחרית תתגלגל עליך.

המכירה לא תכסה את ההלוואה,מה עכשו?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שאתה אומר יכול לקרות בכל רכב שבן אדם קונה..

את הירידת ערך שייהיה לאוטו אם אמכור אחרי שנה נגיד אני מודע לזה ומוכן לספוג..

ובמכוניות כאלה כמו קופרה אנשים גם קונים מעל המחירוןן זה רכב חדש.

וזה מציאה גדולה רכב שעולה 240 לקנות ב200 2018

ככה עוד שנה לא תהיה ירידה כזאת חדה

ואני נסתכל על זה ככה סתם לצורך העניין במקום לשים בחודש 5 בצד לחיסכון אז אני אשים 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס' תיקונים ברשותך :)

1. קופרה לא נמכרת מעל המחירון, אולי גולף GTI במצב טוב כן

2. לא תוכל לשים בצד 3,000 במקום 5,000, כי עלויות האחזקה (בעיקר דלק וביטוח) תהיינה גבוהות

3. אני לא יודע עם אילו תוספות אתה מקבל את הרכב ב-200K ועם אילו תוספות הוא מגיע במחיר הרשמי שנע סביב 230K, אבל אף אחד לא קונה קופרה במחיר הרשמי, תמיד יש הנחות משמעותיות וניתן למצוא אותה סביב 210K+- (שלא תבין אותי לא נכון, 200K זה אחלה מחיר).

4. תתחדש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס' תיקונים ברשותך :)

1. קופרה לא נמכרת מעל המחירון, אולי גולף GTI במצב טוב כן

2. לא תוכל לשים בצד 3,000 במקום 5,000, כי עלויות האחזקה (בעיקר דלק וביטוח) תהיינה גבוהות

3. אני לא יודע עם אילו תוספות אתה מקבל את הרכב ב-200K ועם אילו תוספות הוא מגיע במחיר הרשמי שנע סביב 230K, אבל אף אחד לא קונה קופרה במחיר הרשמי, תמיד יש הנחות משמעותיות וניתן למצוא אותה סביב 210K+- (שלא תבין אותי לא נכון, 200K זה אחלה מחיר).

4. תתחדש :)

לגבי דלק אם אני לוחץ פעם ב..יותר בסופשים וזה אז נגיד את האלפייה בחודש שזה סבבה..

ולגבי ביטוח בדקתי על קופרה 17 ומצאתי בסביבות 8..לגבי 2018 את זה אבדוק מחר כי הביטוח פה זה האישיו אם זה קוץ בהרבה זה כבר בעייתי

הקופרה מגיעה בצבע שחור בלי באקט לא לחוץ עליהם וזה כולל אגרה וכל מה שמסביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נושא הדלק..

מניסיון של שנים עם מנועי ה-TSI הקטנים יותר (1.2, 1.4) של הקונצרן, קשה לי להסכים איתך לגבי הלחיצות פעם ב.. :lol:

אני בטוח שלאחר הלחיצה הראשונה בקופרה, יעלה לך חיוך גדול ומטופש על הפנים ותמצא את עצמך לוחץ "בקטנה" בתדירות גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שזה יכול לקרות לכל אחד-וגם לך!

אני קונה בכסף שיש ולא בונה על למכור את הרכב במחיר x בשביל להחזיר הלוואה בשווי y.

ואם עוד שנתיים תצא קופרה חדשה ואת שלך ימכרו ב185 חדשה כדי להעיף מלאי?

קופרה מ2016 נמכרת בסביבות ה150-160 לפי יד 2.

יש כמה בודדות מ2017 בסביבות ה180-190 והם ייאלצו לרדת כי מוכרים 2018 ב10 יותר.

(חיפוש קצר ביד2).

ירידת ערך זה משהו שאי אפשר לחזות,

גם כי כל רכב עם הסיפור שלו וגם כי השוק כל הזמן משתנה.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שזה יכול לקרות לכל אחד-וגם לך!

אני קונה בכסף שיש ולא בונה על למכור את הרכב במחיר x בשביל להחזיר הלוואה בשווי y.

ואם עוד שנתיים תצא קופרה חדשה ואת שלך ימכרו ב185 חדשה כדי להעיף מלאי?

קופרה מ2016 נמכרת בסביבות ה150-160 לפי יד 2.

יש כמה בודדות מ2017 בסביבות ה180-190 והם ייאלצו לרדת כי מוכרים 2018 ב10 יותר.

(חיפוש קצר ביד2).

ירידת ערך זה משהו שאי אפשר לחזות,

גם כי כל רכב עם הסיפור שלו וגם כי השוק כל הזמן משתנה.

אני מתכוון לקנות מאוטודיל בסביבות 200-195 במבצע עכשיו..

ובכסף שיש אתה אומר הרבה בארץ לא יכולים לקנות את המכוניות שיש על הכביש בשביל זה יש את המימון

אין מה לעשןת נספוג את הריבית כמה שפחות כמובן ונהנה ליי

רק צריך לברר לגבי הביטוח כמה זה לאוטו חדש כי לקופרה 17 זה סביר ב8 מצאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא לוקח מאה אחוז מימון!!

אני שם 40 אחוז משווי הרכב ואת השאר בהלוואה מחלק..

שאני אומר משכורת סבבה זה בין 11-16 נטו לחןדש לבן 26 שגר עם ההורים ואין לו הוצאות אחרות

אמרת שאתה מרוויח משכורת סבבה בין 11 ל 16 נטו.. השאלה האם המשכורת נוטה יותר לכיוון ה 11 או ה 16? זה הפרש של 5 א' ₪ (ובמילים אחרות עוד משכורת..).

לגבי שאר הפרמטרים, לפני שתגיע להלוואה לך תעשה שיעורי בית - תבדוק כמה יעלה לך לבטח קופרה בגילך.. תשלום הביטוח החודשי יכול להגיע לכ 1000 ₪..

תנסה להעריך מה הנסועה השנתית שלך, וכאן תחשב פחות ויותר מה עלות הדלק, וכמה טיפולים תצטרך בשנה (בהנחה שמחיר הטיפול ידוע במוסך מורשה).

תבוא עם מספרים כדי שנוכל לחשב מה היא ההכנסה הפנויה האמתית (עם משכורת מינימום) ובכך אפשר לדעת אם תעבור את הקניה הזו בשלום או שיהיה לך תזרים צפוץ..

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה יגרור התראה,אבל אקח את הסיכון.

יש הרבה מפגרים בארץ,שלוקחים הלוואות וחיים מעל הרמת חיים הריאלית רק כדי שיחשבו שיש להם.

"השכן קנה ג'יפ,אני לא אקנה?"

מימון זו דרך של הבנק לעשות עליך כסף.

אני אסע ברכב זול יחסית וחסכוני ואדע שגם אם אני נופל,זה לא יכאב לי יותר מידי.

אני כן רואה את עצמי רוכש רכב ב90-100 אלף.

אבל לא ב220-200, ללא הוצאות נלוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאתה מרוויח משכורת סבבה בין 11 ל 16 נטו.. השאלה האם המשכורת נוטה יותר לכיוון ה 11 או ה 16? זה הפרש של 5 א' ₪ (ובמילים אחרות עוד משכורת..).

לגבי שאר הפרמטרים, לפני שתגיע להלוואה לך תעשה שיעורי בית - תבדוק כמה יעלה לך לבטח קופרה בגילך.. תשלום הביטוח החודשי יכול להגיע לכ 1000 ₪..

תנסה להעריך מה הנסועה השנתית שלך, וכאן תחשב פחות ויותר מה עלות הדלק, וכמה טיפולים תצטרך בשנה (בהנחה שמחיר הטיפול ידוע במוסך מורשה).

תבוא עם מספרים כדי שנוכל לחשב מה היא ההכנסה הפנויה האמתית (עם משכורת מינימום) ובכך אפשר לדעת אם תעבור את הקניה הזו בשלום או שיהיה לך תזרים צפוץ..

אוקיי אני עובד במכירות אז מן הסתם זה על פרמיות לפי כמה שמכרתי..מאמין שממוצע זה 12 ככה

יש חודשים גם שמגיע ל17-18 וברור הביטוח זה הפקטור אם הביטוח מגיע לעשר אלף אני פורש מהקניה

הקצבתי לי עד 8 וחצי בגג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הלאון קופרה הזולה ביותר המוצעת במבצע ע"י אוטודיל עולה 206K ולא, במבצעים הללו זה לא באזר טורקי, ולא נראה לי שתהיה הנחה נוספת.

2. הנחת העבודה שלך צריכה להיות שתהיה ירידת ערך 40% בשנתיים וכל סכום שתקבל מעבר לזה יהיה בונוס.

3. ב-2019 יצא דגם חדש של הלאון כך שההערכות האופטימיות (מאד) של פות"ש בעניין ירידת הערך של הלאון יתבדו בוודאות.

ממליץ רק על הלוואה רגילה - בשום אופן לא בלון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אצלי זה מאוד פשוט וברור התנאים ללקיחת בלון.

1. אין לי מנוס מתקופת גישור.

2. יש לי בתקופה הזו מקור סילוק ברור וודאי שממתין לי.

כל אופציה אחרת אני פשוט לא נכנס להרפתקה אם אני לא חייב.

אבל אני לא צעיר בן 26 שגר אצל ההורים בלי חובות, אני נשוי + 2 עם שני רכבים, דירה חדשה ופול-טיים-ג'וב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט מה עדיף ..

מישהו פה שמבין ויודע מה משתלם יותר?

פשוט בהללואה בבלון החזר חודשי יותר נמוך ולבנק לחמש שנים יוצא לי החזר יותר גדול..

בבלון הציעו לי באוטודיל אבל לא רוצה להתחייב שאמשיך להתחדש אצלם על רכב

בלת"ק, העיקרון הראשון בהלוואה הוא היכולת שלך לעמוד בהחזרים. זה יותר חשוב מאשר ממי אתה לוקח את ההלוואה ולמעשה משתעבד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני עובד במכירות אז מן הסתם זה על פרמיות לפי כמה שמכרתי..מאמין שממוצע זה 12 ככה

יש חודשים גם שמגיע ל17-18 וברור הביטוח זה הפקטור אם הביטוח מגיע לעשר אלף אני פורש מהקניה

הקצבתי לי עד 8 וחצי בגג

אתה מרוויח 16 אלף שח נטו בחודש והולך לקחת 160 אלף ש"ח בהלוואה ל 5 שנים ו 1500 שקל לשנה של הביטוח זה מה שיפוצץ לך את העיסקה?:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...