Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק מתחרה בדייסון V8 של שיאומי.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המחיר כרגע 30 דולר יותר, עדיין מחיר דיי טוב ואין לדעת אם הוא יעלה שוב או ירד שוב.

קשה להגיד יותר מוצלח, אבל שיאומי ידועים באיכות המוצרים שלהם. ז״א יש פה מוצר שלא אמור לבייש את דייסון המתחרה, ההבדל הוא שמקבלים כמעט באותו כסף (מדבר על הוי6) עם בערך אותו אבזור, יותר עוצמה, פחות משקל וחלקי חילוף זולים משמעותית.. לפחות ככה אני רואה את זה, אם השואב הרובוטי שלהם סחף את העולם ככה (יש לי נסיון עם שני הדגמים) אין סיבה שהשואב הזה לא יעשה את זה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב השואב הגיע, אחרי שבוע של שימוש אני חייב לציין שהוא מטורף לעומת הדיבאה שנפטר לי מנפילה.

עוצמת השאיבה שלו הפתיעה אותי ממש לטובה והיא מטורפת !

המשקל שלו יחסית קטן יותר ממה שציפיתי שיהיה, איכות החומרים מרגישה מדהימה לעומת הדיבאה, החלקים מתפרקים ומורכבים ממש בקלות, המיכל אבק מתפרק בנוחות ובקלות לריקון הפסולת.

השואב מגיע עם סט פילטרים נוסף להחלפה, מברשת לניקוי רצפות ואיתו מגיעה מברשת נוספת, אחת לניקוי עדין שעשויה מספוג עדין לפרקטים ומברשת נוספת לניקוי אגרסיבי יותר שעשויה ממברשות וסיליקון, יש ראש מברשת קטן יותר שגם הוא מגיע מובנה עם מברשת אגרסיבית וסיליקון לניקוי מיטות ספות וכו, מגיע עם ראש מברשת לניקוי של בדים כמו מזרנים וכו ומגיע עם מתאם לניקוי במקומות צרים עם אפשרות להאריך את הצינור והוא גמיש למקומות גבוהים כדי למנוע הרמה של השואב לגבהים, כמובן עם כל זה מגיע מוט מאריך.

ישנו חיבור לאפליקציה דרך בלוטוט' שנותן אינדיקציה על מצב סוללה שכולל סטטיסטיקה של ניקוי, כמה ניקינו ובאיזה עוצמה עם גרף, מה מצב הסוללה מבחינה "רפואית" ומה זמן ההמתנה לפריקה עצמית שלה, ניתן לבחור באפליקציה עוצמת שאיבה מועדפת בהפעלה (80W, 130W או 180W). לחיצה על כפתור מפעילה את העוצמה המקסימאלית.

המברשת רצפות הראשית מכילה חיישן תאורה ככה שככל שחשוך יותר מנורת הלד המובנת בראש מברשת תאיר חזק יותר.

לא כל כך רואים אבל הלכלוך הקיים במיכל שתמונה זה רק הלכלוך ששאבתי מהספה שעליה צולמה התמונה של רכיבי השואב.

חסרונות בולטים בעיניי:

1. חסר ראש שאיבה צר ללא צינור מאריך, מה שיתן לי לשאוב פינות צרות עם יד אחד מבלי לתפוס את הראש ביד השניה מה שקיים כרגע.

2. אולי לחלק זה לא יהיה חסרון, אבל המעמד קיר שלו הוא מגנטי, מה שבעצם מחייב אותי לקבע אותו בגובה מסויים כדי שהחלק התחתון שחייב לכלול את הצינור מאריך ואת המברשת רצפה ככה שמצידו התחתון השואב "נשען" על הרצפה בזכות הראש מברשת ובחלקו העליון הוא מקובע לקיר באמצעות מגנט. זה גם מונע ממני להחליט בעצמי על גובה תלייה רצוי.

3. הראש שמקבע את השואב המגנטי לא כולל טעינה אלחוטית (שמשיאומי ציפיתי לזה, לפחות כמו במברשת שיניים החשמלית שלהם) ונדרש ממני לחבר כל פעם את הכבל טעינה לשואב במקרה הצורך. מצד אחד לא נח ומצד שני השואב לא נטען באופן קבוע כמו שמקובל בשואבים ידניים כדי ליצור נוחות למשתמש.

4. לעומת הדיבאה במתקן תפיסה של השואב רק השואב ניתפס, בדיבאה יש מקום לתלות את האביזרים הבסיסיים.

מעבר לזה, אני מאוד מאוד מבסוט על הקניה. שילמתי על השואב 1090 ומיסים 200 שקלים מה שבסופו של דבר עלה לי כ1300 שקלים.

IMG_4936111.jpg

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה נראה מאד מכובד.

כמה אחריות שיאומי נותנת?

ה V6 של דייסון נימכר כיום בארץ ב 1250 כולל הסט אביזרים

ומשלוח עד הבית,שנתיים אחריות.

אולי הוא פחות עוצמתי אבל הוא מספיק לצרכי הבית כשואב שני,

והרכב נקי מתמיד.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייחוד של דייסון זה לא רק בנתונים זה שואב שנשאר איתך כמה שנים, לא יודע לגבי הסיני.

יש כבר דייסון V10, לי יש דייסון V8 מאז כמעט שיצא 0 תקלות, מוצר מדהים.

לא ניתן להשוות את ה V10 כאן ל V8 ושלא נדבר על ה V6 שבכלל לא מגיע לקטגוריה (גם המחיר שונה בפי 2 וחצי).

ה V10 החדש נותן (151AW (AIR WATTS והמנוע מגיע לכ 125K RPM והמנוע הרבה יותר קל ובכלל שונה מה V8, שקט וביצעו תיעול מחדש של האוויר דרך המנוע ללא זוויות כמו גם הסוללה עצמה שנותנת 525 וואט (400 ב V8) וזמן עבודה ארוך יותר.

floorcare-cordfree-v10-engineering-page-in-line-configuration_v8-e1520556269710.jpg

במקרה רכשנו את ה V10 לא מזמן בכ 3K יחד עם מתנת חבילת אביזרים, יש לנו כ 10 אביזרים שאלוהים יודע מה נעשה איתם אבל כן מוצאים שימושים לאט לאט.

השואב ממש קל ונמצא בליגה אחרת מבחינת עוצמה ויכולת שאיבה, עולם אחר.

אני מסכים, כל בני המשפחה גילו מה זה לעבוד עם המוצר הזה, כולל ברכבים וזה פשוט מוצר שמתעלה על שואב אבק חוטי שיש לנו, בצעתי מבחנים מסויימים וה V10 הוא פשוט עולם אחר כולל האיבזרים האולטרה נוחים ויעילים - מדהים.

המחיר? פחות מדהים אבל למי שיש את האפשרות, V10 ללא צל של ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להשוות בין השואב של שיאומי לV10, זאת קטגוריה שונה לגמרי של טכנולוגיה. יקח המון זמן עד שמישהו יצליח לייצר שואב ברמה של V10.

השיאומי לוקח את V6 בהליכה, והוא טיפה בנתונים מעל הV8. איכות חומרים אני לא חושב שאפשר להשוות כי באמת שניהם רמה גבוהה מאוד.. כפי שציינתי מקודם, מי שיש לו כבר V6 מן הסתם אין טעם לקנות את השואב הנוכחי, כנ"ל בנוגע לV8. מי שאין לו בכלל ומחפש שואב עד 1500 אז זה הכי משתלם. מי שיש לו תקציב לV10 אז אין בכלל שאלות..

בנוגע לאחריות האמת שלא בדקתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה חודשים עם v8 אבסולוט, מבסוט מאוד. היום השואב נמכר ב 1749 שח עם אחריות של מ. ברוכים

לא רואה סיבה לקנות שואב אחר.

דייסון זה דייסון, לא יעזור לאף אחד כלום.

היה ברשותי 7 שנים דייסון dc07

שנמכר לפני שבועיים ב 400 שח יד שניה.

השואב עלה אז 1600₪

הקונה ניסה אותו לפני קניה, היה מבסוט עד השמיים, השואב עובד כמו ביומו הראשון.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיה ראוי שהיית מודיע בהודעה הראשונה שלך שהלינק ששמת הוא כולל Affiliation ואתה מרוויח כסף על כל משתמש בפורום שקנה את השואב אבק דרך הלינק שלך.

בכל מקרה למי שרוצה לקנות את השואב הנה הלינק הישיר לגירבסט (וללא עמלות לאף אחד):

https://www.gearbest.com/upright-vacuums/pp_1707089.html?wid=1349303

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה חודשים עם v8 אבסולוט, מבסוט מאוד.

גם אני מחזיק דייסון DC28 נגרר

בהחלט נראים מדהים הנטענים, אבל:

בעוצמה מלאה משך העבודה שלהם תהיה מוגבלת לעומת מכשיר חוטי.

תלוי בצרכן, יתכן וזו בעיה ויתכן ולא.

דבר שני שכנראה ויקרה, זו אורך חיים מוגבל של הסוללה.

מניח שלאחר מספר שנים תהיה ירידה בקיבולת.

האם ניתן אז להחליף סוללה? מה תהיה העלות?

מסקרן

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחזיק דייסון DC28 נגרר

בהחלט נראים מדהים הנטענים, אבל:

בעוצמה מלאה משך העבודה שלהם תהיה מוגבלת לעומת מכשיר חוטי.

תלוי בצרכן, יתכן וזו בעיה ויתכן ולא.

דבר שני שכנראה ויקרה, זו אורך חיים מוגבל של הסוללה.

מניח שלאחר מספר שנים תהיה ירידה בקיבולת.

האם ניתן אז להחליף סוללה? מה תהיה העלות?

מסקרן

כן, יש סוללה להחלפה מקורית או תחליפית במידה והיא תמות לך כעבור מספר שנים (שים לב, מספר שנים...) כיוון שמחזור טעינה מלא נחשב מ 0 ל 100 וכאשר הסוללה חצי טעונה או יותר ונטענת, זה לא מחזור מלא וכן הלאה.

הסוללה היא אומנם סוללת ליתיום אבל מסוג (NCA (nickel cobalt aluminium מה שמייעד אותה לשימושים של הספק גבוה וכו'.

זמן העבודה הוא: 60 דקות בשאיבה רגילה, 35-40 דקות בשאיבה בינונית ובמקסימום זה בערך 6-8 דקות תלוי בסוג האביזר והעומס וכו'.

במצב הכי נמוך, ניתן לשאוב את כל הבית בקלות (רצפות), היות והסוללה מספיקה ל 60 דקות כך שאם יש שטיחים או משהו שדורש קצת אינטנסיביות, המצב האמצעי יספק לכל הפחות ל 30 דקות שאיבה שזה מרשים ומספיק.

במצב מקסימום עם האיבזרים המתאימים, אתה ממש טוחן שטיחים/ספות/שטיחי בד ברכב ויונק כל מה שרק אפשר מהם, העוצמה פשוט אדירה (באמת).

הטעינה היא טעינה של סטנד הצמוד לקיר, פשוט תולים אותו וזה מוכן לשימוש בפעם הבאה וזה מה שמייחד את כל הנושא של האלחוטי - כשזה נגיש אז עושים שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיה ראוי שהיית מודיע בהודעה הראשונה שלך שהלינק ששמת הוא כולל Affiliation ואתה מרוויח כסף על כל משתמש בפורום שקנה את השואב אבק דרך הלינק שלך.

בכל מקרה למי שרוצה לקנות את השואב הנה הלינק הישיר לגירבסט (וללא עמלות לאף אחד):

https://www.gearbest.com/upright-vacuums/pp_1707089.html?wid=1349303

אני לא יודע איך להגעת למסקנה דרך הלינק שפרסמתי שאני או מישהו מרוויח מזה כסף (אני פחות מבין בזה) אבל זה מועתק מאתרים ישראלים מכובדים שמחפשים עבור גולשים דילים טובים כמו האתר של יניב שחר וכו.., אני משער שהגיוני שירוויחו מזה כמה שקלים ושהם לא יושבים שעות ביום לחפש את הדילים האלה ללא רווח.

ניצא מנקודת הנחה שהמפרסם המקורי של הקישור באמת מרוויח מזה או אפילו אני מרוויח מזה, עד כמה זה אמור לכאוב לך אם אתה לא זה שמשלם את העמלה הזאת? נכנסתי לקישור שאני שמתי ולקישור שאתה שמת ושניהם אותו מחיר אז העמלה היא לא מהקונה, קיבלת ביחד עם כל גולשי הפורום לפני הרבה גולשים אחרים עדכון מוקדם מאוד של דיל שיפתח בעתיד ולמי שמעוניין לקנות זה היה חוסך 200-300 שקל - זאת עבודה של אותם מארגני הדילים.

כבר כמה חודשים עם v8 אבסולוט, מבסוט מאוד. היום השואב נמכר ב 1749 שח עם אחריות של מ. ברוכים

דייסון זה דייסון, לא יעזור לאף אחד כלום.

היה ברשותי 7 שנים דייסון dc07

שנמכר לפני שבועיים ב 400 שח יד שניה.

השואב עלה אז 1600₪

הקונה ניסה אותו לפני קניה, היה מבסוט עד השמיים, השואב עובד כמו ביומו הראשון.

אני איתך, גם על איירובוט אמרו "איירובט זה איירובוט" ושיאומי לקחו אותם מבחינת מוצר פר מחיר גם באיכות ובתמורה. השואב שלהם עקף אותם במכירות מזמן.. ומן הסתם הרשת מפוצצת בתגובות חיוביות, אני לא אומר שהאיירובוט 980 חרא שואב חלילה הוא בין המתקדמים בעולם (כמו הV10 של דייסון) אבל ההבדל בינו לבין הדור השני של שיאומי הוא 2000 שקל ולשיאומי לא חסר יתרונות על האיירובוט ואני מאמין שמתישהו שיאומי יוציאו דגם שיתחרה גם בV10 ושיהיה גם בחצי מחיר וידע לתת לא פחות.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מרגיש אידיוט גמור, מאז קבלת השואב אני מחפש ברשת מדי כמה ימים עבור המתאם הצר הפשוט ביותר שקיים בשואבים הידניים, הקצר ביותר לשאיבה בפינות וכו, פשוט לא מצאתי אחד לרכישה, אמרתי לעצמי בטח שואב חדש בשוק ועוד לא יצא לו ומצד שני זה הא' ב' באבזור של השואבים. בקיצור פשוט קראתי את החוברת של השואב כי במקרה הייתה מונחת בשירותים והסמארטפון לא נלקח+במקביל איזה הודעה שקראתי ברשת לאחר מכן, מסתבר המתאם הזה היה מונח לי מתחת לאף כל הזמן, הוא פשוט מתנתק מהראש מברשת הזה. :roll:

Untitled.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש למי מהחברה את השואב הנ"ל.. וחוו"ד עליו.

הביקורות עליו די-טובות.

‏שואב אבק ידני Davo DAV707 דאבו

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=952581

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...