Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק מתחרה בדייסון V8 של שיאומי.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שואב אבק במחיר מדהים, עם עיצוב מדהים

עם אפליקציה ועדכוני תוכנה (אין לי מושג מה אפשר לעדכן שם)

עם חיישן והתראה לטלפון על פילטר שנסתם ומצב סוללה מדוייק, עם מנורת לד במברשת שאיבה.

עוצמת שאיבה של 18500PA לעומת 16000PA בדייסון.

זמן עבודה במצב רגיל מגיע ל55 דקות!

במצב טורבו חצי שעה.

טעינה לוקחת שעתיים וחצי.

4 שלבי סינון, עלויות פילטרים נעים בין 35-70 שקלים.

טבלת השוואה מלאה:

ROIDIMI-F8-VS-DYSON-V8-ABSOULOT-700x1189.png

בכל מקרה, קניתי בעבר שואב מהמותג דיבאה, הוא עשה לי עבודה טובה בהתאם למחיר שלו אך רצה הגורל והוא התרסק לי מגובה גבוהה ושבק חיים, חשבתי להוציא 2000 שקל על הדייסון, בדיוק יצא השואב של שיאומי וחיכיתי לראות חוות דעת של אנשים שרכשו, קיבל שבחים.

עוצמת השאיבה שלו+מחיר חלקי חילוף+זמן עבודה ארוך+מחיר שפוי יותר גרמו לי להחליט ללכת עליו בסוף.

מגיע עם שלל אביזרים כמובן כמו הדייסון..

כרגע המחיר שלו 1195 שקלים, עם מכס אמור לעלות בערך 1410 שקל.

ביום שני (25.6) המחיר שלו אמור לרדת ל300 דולר שזה אומר כולל מיסים אמור לעלות בערך 1280 שקלים.

אני באופן אישי לא יודע אם המחיר באמת ירד לשם, אז הזמנתי אתמול ויתכן והפסדתי כ150 שקלים.

חשבתי שאולי יעניין עוד אנשים, אז לינק לרכישה:

https://bit.ly/2KaP9PB

אין צורך בקוד קופון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש עידכונים לגבי מועד פתיחת החנות הרישמית של שיומי בארץ? לחברה הזו פשוט כבר יש כמעט מוצר מכל קטגוריה והאיכות למחיר שלהם טובה מאוד, מקווה שהמחירים ישארו הוגנים ולא "ישראליים" כמו שהיבואנים אוהבים.

לגבי השואב, גם אני שמתי לב אליו השבוע, ניראה מעניין ובטוח שחברי הפורום ישמחו לביקורת שלך עליו בניקיון הרכב, גם אני שוקל ליקנות אותו .

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשנו את ה V6 של דייסון ב 1250 שח כולל סט אביזרים,

מייד בתום הטעינה ירדתי לרכב.. 10/15 דקות

כבר ניראה חדש לחלוטין,על אותה סוללה ירדתי גם על הסלון של

ההורים שלי ועוד נשארה סוללה.

לא בדיוק יודע מה ההבדל בין V6 ל V8 אבל לדעתי V6 יכול

לספק יופי את הצורך למעט אולי, למחזיקי חיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דגמי הדייסון מעולים, אין ספק שמי שרכש אותם מבסוט על הבחירה.

מי שעדיין לא רכש אחד, פה זה בכמעט אותו כסף (V6) ואתה מקבל יותר.. עוצמה גבוהה יותר זמן עבודה יותר וכו.

החנות הרשמית של שיאומי תיהיה יקרה משמעותית מהמחירים בחול ברב המוצרים ויהיו מוצרים שיהיו ממש משתלמים. היתרון של החנות פה היא אחריות מקומית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון במשפחתי, אתה משלם בדיוק על מה שאתה מקבל וזה לא הרבה. עדיף לוותר כבר.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייחוד של דייסון זה לא רק בנתונים זה שואב שנשאר איתך כמה שנים, לא יודע לגבי הסיני.

יש כבר דייסון V10, לי יש דייסון V8 מאז כמעט שיצא 0 תקלות, מוצר מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק כתוספת.. גם לי יש את הרובוט (גם של שיאומי) אבל לספות, קירות, מקומות שאליהם הרובוט לא יכול להיכנס ולשאיבה נקודתית הוא מעולה.

אופיר שיאומי ידועים באיכות המוצרים שלהם.. הרובוט השואב/סוללות גיבוי/סטרימר ועוד שלל דברים בין המוצרים הכי נמכרים בעולם באותה הקטגוריה במחירים זולים משמעותית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ירד ל1087 :)

תקף עד השעה 7 בערב בלבד ונשארו 70 חתיכות, לא צפוי להיות בזמן הקרוב מחיר כזה.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...