Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע פיג'ו 1600 טורבו בעיות?

djefi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חובב פיג'ו מכור (403 405 406 407) שוקל להחליף את ה407 ב508 קראתי כאן וגם שמעתי ממקורות אחרים שהמנוע סובל מבעיות רבות.

1. מה בדיוק הבעיות האם בטורבו? האם במנוע?

2. האם הבעיות הללו נולדו רק בארץ? או זאת בעיה גלובלית של המנוע הזה? (האם גם אצל יצרנים אחרים שמשתמשים במנוע הזה הבעיה קיימת?)

3. האם במנוע החדש מ2015 165 HP הבעיות נעלמו?

[TABLE=class: platinum, width: 776, align: center]

[TR]

[TD]פיג'ו[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(חדש בפורום אז ברחמנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי סדר השאלות שלך :

1. גם וגם.

2. ממש לא . גם בצרפת יש דיווחים דומים וגם בעיות דומות ברכבי BMW עם המנוע הזה. פשוט באירופה הרוב דיזל.

3. כנראה שכן. קצת מוקדם להגיד.בנתיים נראה שמחזיקה יפה .

4. ברוך הבא

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

תודה לתגובות אבל הבנתי שזה בעצם מנוע זהה לחלוטין לקודם הבעייתי מלבד שינוי בתוכנת ניהול מנוע, האם יש כאן חברים שיש להם את המנוע החדש (165) שעשו 100-150K ק"מ שיכולים לספר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב הקישור לא מכיל מידע קוהרנטי על המנוע המשופר, אלא מכיל מידע שרק יבלבל את השואל עוד יותר.

נכון לעכשיו לא ידוע על בעיות במנוע 165 יש טענה שהבעיות עוד יגיעו - נכון לעכשיו מהמידע שבידי, נראה שעבודת השיפור היתה טובה, כי אני לא מכיר תלונות על המנוע המשופר, גם לא בקילומטראז' גבוה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי עד אמצע 2015 המנוע הוא עדיין ה-THP עם ה-156 כ"ס הבעייתי ולכן אם אתה מכוון לשנתון 2015 תבדוק בדיוק איזה מנוע יש לרכב

מנועי 156 טפטפו גם ל-2016 (למרות שכמות גדולה של מכוניות עם מנוע 165 שווקו במהלך 2015) יש לבדוק את הספק המנוע ברישיון הרכב.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המנוע בגרסה המקולקלת שלו מ- 2013.

הבעיות הן הרבה מעבר ל-2 תקלות הייצור הסדרתיות (טיימינג, משאבת דלק).

ספציפית לגבי טיימינג ומשאבת דלק: כ"א מהם הוחלף פעמיים (פעם אצל הבעלים הקודמים ופעם אצלי, אצלי כסר לא הייתה אחריות).

יש לי את הרכב 3 שנים והממוצע הוא ביקור במוסך אחת לחצי שנה בעלות ממוצעת של 3,000₪. "החלק הטוב" בזה שמעולם לא הייתי צריך לתזמן טיפול תקופתי: על הדרך כל פעם החליפו מסנן כזה רפידה אחרת וכו'.

אני לא מבין למה פותח האשכול מתעקש להכניס ראש בריא למיטה חולה? אז יכול להיות שהדגם החדש קצת שיפר את הבעיות, אז מה? לא עדיף טויוטה וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המנוע בגרסה המקולקלת שלו מ- 2013.

...

אני לא מבין למה פותח האשכול מתעקש להכניס ראש בריא למיטה חולה? אז יכול להיות שהדגם החדש קצת שיפר את הבעיות, אז מה? לא עדיף טויוטה וזהו?

אלה שתי השורות היחידות שרלוונטיות בתגובתך. כל השאר לא רלוונטי כי הוא נוגע לגירסה לא רלוונטית של המנוע.

למה לא טויוטה?

1. משמעותית יותר יקרה.

2. פחות חזקה.

3. פחות מפנקת.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...