Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאחר צביעה במוסך מורשה.

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי עבר תאונה קלה שפשוף ועיקום פח בשתי הדלתות,הופעל ביטוח הרכב הוכנס למוסך מורשה.

יש לציין שהרכב שחור מטאלי סיאט איביזה,הרכב עבר תיקון צבע פחחות .לאחר שיצאתי מהמוסך ראיתי ששכחו כנראה... להתיז לקה על החלקים הפנימים של הדלתות חצאיות הרכב שפותחים את הדלת רואים את זה.

צבע דהוי ממש מט וחסר ברק.

בנוסך לזה איפה שצבעו והואילו בטובם להתיז את הלקה בדלתות ישנה תפוזיות במרקם הצבע.

מה לעשות? ומה לדרוש מהמוסך ?יש גם שמאי בסיפור לפנות אליו?

אשמח לעזרה תודה

עריכה אחרונה על ידי Outstanding
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזור למוסך שיעשו שלייף צבע ולק כמו שצריך. בטח נפחו מחיר (ביטוח מעורב) אז לפחות שיעשו עבודה טובה .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזור למוסך שיעשו שלייף צבע ולק כמו שצריך. בטח נפחו מחיר (ביטוח מעורב) אז לפחות שיעשו עבודה טובה .

תודה על המענה,האם הכוונה לשלייף סבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא אמר. בכל מקרה מרקם תפוזי ו/או סימני נזילה זה עבודה ברמה ירודה. אל תקבל את זה. אתה צריך להגיע למצב שאתה מסתכל ממרחק של מטר בשמש ולא רואה שהיתה אי פעם תאונה שם . כמו שיצא מהמפעל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי למוסך הוחלט שבשבוע הבא אקח את הרכב,כדי לסדר את התופוזיות והלכה.

נאמר לי שיעשו שלייף סבון לכל החלקים שנצבעו.

עכשיו יש לי שאלה הבנתי ששלייף סבון מוריד שכבה מהצבע,עכשיו השאלה שלי היא כזאת האם יש סיכון שביגלל השלייך סבון הצבע ידהה מהר יותר או משהוא כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד שצבעתי לבד, לראשונה, את החלק האחורי ברכבי ואכן היה לוק מט ומרקם תפוזי, שייפתי את השכבה והמרקם נעלם אך המראה עדיין נשאר קצת.

לעבודה של מוסך מורשה ועוד במעורבות ביטוח לא הייתי מתפשר.

זו תמונה לצורך התרשמות, רואים חיבורים של הצביעה עם הצבע המקורי.IMG-20180624-WA0080.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד שצבעתי לבד, לראשונה, את החלק האחורי ברכבי ואכן היה לוק מט ומרקם תפוזי, שייפתי את השכבה והמרקם נעלם אך המראה עדיין נשאר קצת.

זו תמונה לצורך התרשמות, רואים חיבורים של הצביעה עם הצבע המקורי.[ATTACH]506359[/ATTACH]

בהתחלה לא הבנתי למה יש לך קאפות של לקסוס, חיפוש גוגל ענה לי על השאלה שזה סמל שבעלי קיה שמים כי הם מתביישים בסמל של קיה או משהו וככה היא משווקת באסיה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה לא הבנתי למה יש לך קאפות של לקסוס, חיפוש גוגל ענה לי על השאלה שזה סמל שבעלי קיה שמים כי הם מתביישים בסמל של קיה או משהו וככה היא משווקת באסיה.
אתה לא הבחור שמתלהב מהאיי3 וסולד מרכבים אסייאתים? יש עוד הרבה דברים שאתה לא תבין כנראה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תמונה לצורך התרשמות, רואים חיבורים של הצביעה עם הצבע המקורי.[ATTACH]506359[/ATTACH]

הכוונה שלי הייתה לצבע מט בדפנות הדלתות מבפנים רואים את זה שפותחים דלת.

הצבע על הדלתות סהכ מבריק, פשוט ההשתקפות היא יותר תפוזית ומטושטת מהגוון המקורי.

נראה מה שלייף סבון יעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו חזר מהתיקון השלייך סבון קצת עזר,תאמת אני לא רואה הבדל גדול .

בקיצר יותר נזק מתועלת,(מלא סווירלים)עכשיו גם השאירו לי סימן של השלייף, שלא עברו עליו אחרי השלייף וזה מט בקטנה,אין לי כבר כוח לחזור כבר למוסך,לחזור למוסך ?או יש איזה חומר שיעלים את זה?

20180702_00591999999.gif

עריכה אחרונה על ידי Outstanding
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ביצעת את תהליך השיוף (שלייף)?

עם איזה דרגות של נייר לטש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ביצעת את תהליך השיוף (שלייף)?

עם איזה דרגות של נייר לטש?

2500 3000

צבעתי לפני כמה ימים מראה של סדרה 7, שהייתה בצבע כחול בכלל... הניסיון לימד אותי שצריך ליישם עוד לכה בשביל לקבל מרקם והרגשה חלקה יותר.IMG-20180630-WA0011.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הבחור שמתלהב מהאיי3 וסולד מרכבים אסייאתים? יש עוד הרבה דברים שאתה לא תבין כנראה.

חלילה, לא היה במטרה להקניט אותך אלא סתם באמת התעניינתי למה שמים את הסמל הזה וזה הצחיק אותי אז שיתפתי. אכן יש לי עוד מה ללמוד אבל בינתיים אני מעדיף את הגרמניות :)

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...