Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסק שעוד יודע את מלאכת יישור ואיזון גל הינע קטן

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בגל הינע קטן וקצר של אופנוע BMW ישן. יש חשש שהוא "זורק" גם לאחר החלפת כל המסבים וטיפול בתיבת ההינע של הגלגל האחורי. החשד נופל על הגל, שהוא אגב בעל פינים בצלב שמוחזקים במקומם ללא טבעת קפיץ, אלא בלחץ ואז מכה/מריחה של המתכת מסביב על הפין.

אני מחפש עסק במרכז שיודע ליישר בחזרה גל שכזה ואם גם לאזן - אז בכלל בונוס.

מדובר בפריט מס' 2:

btf_26_0172.jpg

הפלאנג' שמספרו 5 ניתן אגב לפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כמובן שלא.

חייבים לפרק את כל הגל בכדי לבצע העבודה. הענין הוא שכפי שציינתי מדובר בצלב ללא טבעות קפיץ, וכיום אני כלל לא בטוח שיש עדיין כאלה שיודעים להתעסק עם אלה. אני חושב שיש צורך במכשיר Press.

כן, יש גם חופש בצלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל לא מיישרים גלי הינע על פרס אלא באמצעות חימום של צד אחד של הגל בעזרת מבער. זה גורם לעיוות בגל המפצה על הכיפוף שלו.

יש כמה וכמה מאזנים המסוגלים לטפל בגלי הינע או שזו התמחותם הראשית. אישית אני מכיר מישהו בכפר קאסם 050-9004381 (הבחור תושב רמלה ועובד בשבת). אתה יכול גם לפנות לאלי רוזן מגל תעשיות (לשעבר המאזן, נמצא בראשון).

כל מאזן מחזיק פרס ולא רואה כל קושי לפרק את פיני הצלב. רק מקווה עבורך שמחטי המיסבים הם בגודל מקובל.

שיבדקו לך בקפידה אם אין חופש מופרז בשיני ההזחה המחברות את הצלב לגל. במידה וכן, יתכן שתוכל להשיג אצל המאזן צלב חדש.

היות וגל ההינע קצר ובעל מפרק בודד, כל מכונת איזון לגלי הינע תתאים, אפילו לא צריך מכונה בעלת 4 ראשים.

יוסי

עריכה אחרונה על ידי yosi05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...