Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב ראשון (אוטומט)

Almog089
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני בן 22 משוחרר מהצבא ומעוניין לקנות רכב בתקציב של 8000-11000

השימוש ברכב אינו מסיבי להשערתי אני עדיין לא יכול לומר כמה אני אשתמש ברכב כי עדיין לא היה לי רכב

מחפירות ביד 2 הגעתי להתלבטות בין

C4 2010-2009 סיטרואן (סביבות ה10 אלף)

2010-2009 פיזו 307 (סביבות ה10 אלף)

2009-2008 שברולט אופטרה (בסביבות ה9-8 אלף)

רציתי לשאול אתכם לאיזה כיוון כדאי לי ללכת או לשמוע הצעות אחרות לרכבים אחרים

כמו כל אחד הייתי רוצה לקנות רכב שיהיה עם כמה שפחות תקלות צריכת דלק נמוכה ונוחות אני יודע שאי אפשר להשיג באמת את כל העולמות במחיר הזה אבל הייתי רוצה שתבליטו לי היתרונות וחסרונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע משוחרר מהצבא שמחפש רכב כמה שיותר חסכוני מרכיב רשימה של רכבים משפחתיים עם מנועי 1.6?

מה רע ברכב קטן יותר?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זהו כל התקציב ? אסביר, כשאתה רוכש רכב בסביבות מחיר זה, קרוב לוודאי שצריך להעבירו יישור קו כזה או אחר וגם להשאיר מעט כסף לאחזקה שכן תקלות יכולות לצוץ בסבירות גבוהה יותר. כמו כן, למעט ביטוח חובה וטסט, ייתכן שתרצה ביטוח מקיף בתצורה כלשהי (אולי רק צד ג' אולי משהו אחר).

מניסיוני, קניתי פיאט פונטו ידנית כשהייתי חייל משוחרר בן 21 ובשנה הראשונה הוצאתי כ-2000 שקלים (שהיוו 12.5% מעלותו) על יישור קו, שיפוץ מסרק הגה ואיזושהי גומייה שנקרעה במהלך אותה שנה.

אסכם, ממליץ לך לנסוע בתחבורה ציבורית כשנה או שנתיים נוספות עד שהקרקע הכלכלית תהיה פורייה מספיק עבורך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סוג הרכב זה לרוב התוצאות שמצאתי ביד 2 אין לי ידע רחב בנוסף ואני מחפש יעוץ פה.

בנוגע לרכב אני מודע להוצאות הביטוח הדלק והתיקונים

מראש הכנסתי לעצמי במחשבה שאני הולך להוציא בנוסף עוד 5 אלף על ביטוחים ועוד כמה אלפים על דלק ותיקונים בדרך

אני נוסע בתחבורה ציבורית כל חיי הגיע הזמן לשלם בשביל לקבל נוחות ברור לי שתחבורה ציבורית זולה בהרבה אבל אני מחפש נוחות לא תמיד אפשר להשתמש בתחבורה ציבורית, בנוסף זה יפתח בפני כמה מקומות עבודה שאני מעוניין בהם שמחייבות רכב, בקיצור מבין את ההשלכות מחפש רכב אוטומט בסביבות ה10 אלף אם זה יהיה משמעותי אין לי בעיה לעלות את תקציב הרכב גם ל15 אלף ועדיין להצליח להחזיק עם כל עניין הביטוח דלק ותיקונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...