Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשך טיפול במוסך מורשה?

dudisab11
שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים,

יש לי רכב שנתיים עוד מעט על הכביש את הטיפול הראשון הוא עשה במוסך מורשה שהחליפו לי שמן מנוע החליפו גומיה של הבורג ניקוז שמן עשו בדיקה כללית ניקו פילטר אוויר בלחץ אוויר וכל התענוג עלה 900₪

לדעתי מוגזם מאוד!

יש לי טיפול שני עוד מעט והשאלה שלי האם אני יכול לעשות במוסך אחר ולא מורשה? האם תיפגע לי האחריות על הרכב בגלל שלא עשיתי טיפול דרכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לטפל בכל מוסך מורשה משרד התחבורה /מתמחה ברכב ולאו דווקא מורשה היבואן.

אבל יש יצרנים ,שאם לא תטפל ברכבם במוסכי היבואן עלולים להקשות עליך במימוש אחריות (חפש ענייני צ'מפיון/UMI) כאשר התגלו תקלות רציניות בגיר ללקוחות ותבין,שאחריות של רצון טוב מעבר לאחריות הרגילה לא תקבל מהם אם תעזוב את היבואן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול אבל למה.

אם הרכב עדיין באחריות מומלץ לטפל במורשה. תאר לעצמך שיש חלקים שאפשר להחליף במסגרת האחריות או עדכוני תוכנה של היצרן.

כשתגמר האחריות תעשה מה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מטפל את הטיפול בשני במורשה יבואן ואחריו עובר למורשה רגיל.

כול עוד הרכב באחריות הייתי מעדיף לטפל אצל היבואן בדיוק מאותה הסיבה שציינו, אתה לא יודע אם ינסו להערים קשיים במידה ותהיה תקלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות,

פשוט חשבתי שבטיפול במוסך אחר אני יכול להחליף יותר דברים וגם לקנות דברים איכותיים יותר לדוגמה בטיפול הראשון יכלתי לעשות הרבה. יותר מלהחליף שמן במחיר שלקחו.

ואני מאמין שגם בטיפול הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במורשה משתמשים בפילטרים מקורים או תחליפים שעומדים בתקנות.

שמן אפשר לרכוש טוב יותר ואיכותי יותר אבל גם מה שיש במוסכים עומד בתקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מתנגד פה לדעת החברים. יש לי 2 ווגיות כרגע בבית חדשות מהחברה , ואף אחת מהם לא דרכה במוסכי צ'מפיון.

כשנאלצתי להשתמש באחראיות הרכב על רעש כלשהוא ברכב, היה וויכוח קטן אבל בסוף זה הסתיים בהתחייבות כתובה שלהם בדף שהכל תקין, ככה שני מכוסה.

מה עוד? יש כרגע גם תקלה נפוצה להרבה אנשים שמחליפים קונסולת הילוכים, גם בזה אני מתכוון להחליף בזמן הקרוב עקב תקלה שקפצה, והפלא בפלא לא הייתי בצ'מפיון מעולם. אין שום סיבה לשלם 400 שקל הפרש על שמן ופילטר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

900 שקל ? לשמן פילטר ?

אין רף עליון כלשהו ? נשמע מוגזם

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות,

פשוט חשבתי שבטיפול במוסך אחר אני יכול להחליף יותר דברים וגם לקנות דברים איכותיים יותר לדוגמה בטיפול הראשון יכלתי לעשות הרבה. יותר מלהחליף שמן במחיר שלקחו.

ואני מאמין שגם בטיפול הבא.

אתה יכול ורשאי על פי חוק לקנות את החלפים לטיפול בעצמך ולגשת לכל מוסך מורשה מישרד התחבורה לבצע את העבודה. שום אחריות לא תיפגע ומורשה יבואן יכול לעשות שמיניות באויר אך בסופו של עניין אתה מכוסה לחלוטין. אל תתן לאף סוכנות מורשה להפחיד אותך, הם מנסים את הקלף הזה על כולם ואת הרוב הגדול הם מצליחים לצערינו לכבול אליהם ולגזור איזה קופון שרק רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לטפל בכל מורשה של משרד התחבורה אבל אם אתה לא מטפל במורשה של היבואן / יצרן, תקפיד לוודא שהם מטפלים בדיוק על פי הוראות היצרן, כולל נוזלים וחלפים ושיהיה לזה תיעוד אחרת זה בהחלט יכול לפגוע לך בתנאי האחריות. בגלל זה עדיף לפחות בתקופת האחריות ללכת למורשי יבואן. פחות בילבול מוח במידה וצריך בבוא העת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ורשאי על פי חוק לקנות את החלפים לטיפול בעצמך ולגשת לכל מוסך מורשה מישרד התחבורה לבצע את העבודה. שום אחריות לא תיפגע ומורשה יבואן יכול לעשות שמיניות באויר אך בסופו של עניין אתה מכוסה לחלוטין. אל תתן לאף סוכנות מורשה להפחיד אותך, הם מנסים את הקלף הזה על כולם ואת הרוב הגדול הם מצליחים לצערינו לכבול אליהם ולגזור איזה קופון שרק רוצים.

לא יקבל שנייה של רצון טוב מעבר לאחריות.

אתה יכול לבקש הצעות מחיר ממוסכי היבואן, בכתב, לפני הטיפול.

מאמין שזה יוזיל את הטיפול בכמה מאות מרשרשין.

באופן כללי הרבה יותר כלכלי לטפל ברכב בן כמה שנים בעצמך במידת האפשר, או במוסכים מומלצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רף עליון ואין רף תחתון...יש מי שישלם אז גם יש מי שמוכן לגבות.

אני מבין ודווקא גם מסכים עם זה, בכל זאת שוק פתוח.

השאלה היא - אתה לא חושב שצריכים להגביל את המחירים לתמחור 'סביר' ? (קצת קשה להגדיר מה זה 'סביר' אבל מה שבטוח 900ש''ח לפילטר שמן זה לא בדיוק 'סביר').

מצד שני כפי שאמרת, אם הפרייארים לא מתים אז למה להרוג אותם...

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין ודווקא גם מסכים עם זה, בכל זאת שוק פתוח.

השאלה היא - אתה לא חושב שצריכים להגביל את המחירים לתמחור 'סביר' ? (קצת קשה להגדיר מה זה 'סביר' אבל מה שבטוח 900ש''ח לפילטר שמן זה לא בדיוק 'סביר').

מצד שני כפי שאמרת, אם הפרייארים לא מתים אז למה להרוג אותם...

על דלק למשל יש פיקוח על הרף העליון, מרווח השיווק מאוד נמוך, ויש מעט תחנות שמעניקות "הנחה" נוספת.

אני מאמין שתחום המוסכים הרבה יותר מורכב לפיקוח. על איזה סוג שמן תפקח?

יש שמנים הרבה יותר יקרים.

תפקח על מחיר שעתון?

תפקח על תקן שעתון לטיפול?

יש שוני רב ביותר בין הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...