Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכבים שנמכרים בדכ מעל המחירון

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לה"ו

מה קורה במקרה כזה שנאלצים להשתמש בביטוח כדוגמת טוטאל לוס ?

הביטוח מתחשב במחיר שוק ?

הלקוח יאלץ לספוג את ההפרש?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח משלם על פי מחירון. מחיר שוק אמיתי לא מעניין איש.

אם יש ברכב שיפורים מיוחדים, יש חברות ביטוח שמוכנות לבטח גם את עלות השיפורים, אבל תמורת תשלום נוסף.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק אחת הבעיות המרכזיות בלקנות רכבים שהמחיר שלהם מנותק מהמציאות, כמו למשל מיאטה.

חברות הביטוח מתייחסות למחירון היבש של הרכב ומשם מתחילות לשקלל את המחיר כתלות במספר הק"מ, ידיים ועוד השתתפות עצמית בד"כ.

ניתן אגב לבטח לפי הערכת שמאי, לא בטוח כמה ואם זה תופס לרכבים שנמכרו בצורה סדירה בארץ ויש להם מחיר מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח על פי הערכת שמאי, אז שאלתי פעם איזה סוכן ביטוח לגבי זה.

אם אני זוכר נכון, הוא אמר שאם הרכב מופיע במחירון של לוי יצחק, לא ניתן לבטח לפי הערכת שמאי אלא לפי המחירון.

אם הוא לא מופיע, אז כמובן שמבטחים עם הערכת שמאי.

אולי יש לנו פה מישהו שמבין מספיק בנושא שיוכל לאשר או לשלול את זה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח על פי הערכת שמאי, אז שאלתי פעם איזה סוכן ביטוח לגבי זה.

אם אני זוכר נכון, הוא אמר שאם הרכב מופיע במחירון של לוי יצחק, לא ניתן לבטח לפי הערכת שמאי אלא לפי המחירון.

אם הוא לא מופיע, אז כמובן שמבטחים עם הערכת שמאי.

אולי יש לנו פה מישהו שמבין מספיק בנושא שיוכל לאשר או לשלול את זה.

אני לא מתיימר להבין, אבל מזמן אני חושב ששיטת ההערכה צריכה להיות שונה לגמרי. הכל התחיל בזה שלפני שנים מישהו נכנס לי ברכב וטוטאל אותו. רכבים שלי מתוחזקים ברמה גבוהה מאוד, ומה שקיבלתי מהביטוח ייצג אולי 70% מהערך של הרכב עבורי. כלומר מה שהייתי צריך לשלם כדי לקנות רכב באותה איכות. ואז נפל לי האסימון: למה החברה לא נותנת לי לבטח באיזה ערך שאני רוצה? והפוליסה בהתאם. למעשה למה לא לבטח ערך סובייקטיבי?

ברוך פרג, תותח הונדה שעבד שנים מספר באוסטרליה ועם קיר של דיפלומות כמו מנתח מוח, סיפר לי ששם האופציה הזו קיימת. הלקוח קובע כמה הרכב שווה לו ובמגבלות מסוימות, זה סכום הפוליסה והפרמיה בהתאם.

יש חשש אני מניח מהונאות אבל חברות ביטוח לא עשו באצבע.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם בעלים של הונדה s2000 שם ההפרש בין במחירון למחיר בפועל גבוה מאוד.

טען שבגלל שהמחירון מתעדכן מידי חודש יש צורך לבצע הערכת שמאי על בסיס חודשי וזה הופך את העניין ללא כלכלי.

עוד לפני סכום הביטוח.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...