Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2007 צ'ק אנג'ין

Gal Ohana
שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום,

129,000 ק"מ

נורה צהובה במוסך בחיבור למחשב אומרים ממיר קטליטי + חיישן שלו

סבביבות ה1000-1100 ש"ח תיקון

שמעתי שהרבה נוסעים כך וזה לא מפריע

מה ההשלכות? משתלם לתקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי-:

א. מנורת תקלה דולקת לא תאפשר לך לעבור טסט.

ב. צריכת הדלק תחמיר ותעלה.

אם אני זוכר נכון יש בפורום אותו- http://www.aviparts.co.il/. מציע לגשת ולקבל הצעת מחיר שאולי תהיה שפויה מעט יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי-:

א. מנורת תקלה דולקת לא תאפשר לך לעבור טסט.

ב. צריכת הדלק תחמיר ותעלה.

אם אני זוכר נכון יש בפורום אותו- http://www.aviparts.co.il/. מציע לגשת ולקבל הצעת מחיר שאולי תהיה שפויה מעט יותר.

תודות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בלאנסר הייתי קודם מתחיל בהחלפה של חיישן החמצן לפני ההחלפה של הממיר הקטליטי. תן מספר שילדה נמצא לך חיישן ברשת...תזמין אותו בזיל הזול ותתקין...סיכוי טוב שהנורה תיכבה והכל יהיה תקין. אופציה שניה היא להיכנס למכון הזרקות דלק לבדיקת מזהמים שייתן לך את הכיוון המדוייק ממיר או חיישן חמצן אבל הבדיקה תעלה לך יותר מהחיישן עצמו. בלי קשר החלפה של ממיר חלופי כולל עבודה נע סביב ה 800 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

129,000 ק"מ

נורה צהובה במוסך בחיבור למחשב אומרים ממיר קטליטי + חיישן שלו

סבביבות ה1000-1100 ש"ח תיקון

שמעתי שהרבה נוסעים כך וזה לא מפריע

מה ההשלכות? משתלם לתקן?

מה הקוד תקלה שנתן הסורק?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...