Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית "קניה" במובייל לנד בהרצליה

pinister
שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהכנתי שיעורי בית (השוואת מכשירים ומחירים בזאפ) הגעתי הבוקר לחנות מובייל לנד בהרצליה כדי לראות ולקנות את השיאומי מי מקס 2 64 גיגה.

הייתי מוכן לגודל של המכשיר אולם רציתי לראות אותו לפני הקניה, כי לא ראיתי אותו קודם.

התקשרתי לחנות לפני מספר ימים ושאלתי אם אפשר לראות את המכשיר. ענו לי שאפשר לראות את המכשיר שבקופסה אבל לא להפעיל אותו, כי אין להם מכשיר בתצוגה.

אז הגעתי לחנות הבוקר. המוכרן סירב להראות לי את המכשיר ואמר שהקופסה סגורה במדבקות ואינו יכול לפתוח אותן ולהדביק אותן שוב, וזה למרות שציינתי בפניו מה שנאמר לי כשהתקשרתי לחנות מספר ימים קודם לכן.

אז למרות שבאמת התכוונתי לקנות את המכשיר, לא הסכמתי לקנות "חתול בשק". אמרתי לו "תודה רבה" ויצאתי מהחנות.

אז אני מניח שאקנה את המכשיר הזה, אבל בחנות שאוכל לראות את המכשיר קודם הקניה.

אני גר בהרצליה. האם מישהו מכיר חנות בסביבה עם מכשיר כזה בתצוגה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי pinister
שכחתי להוסיף משפט...

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בגו-מובייל, אצלם תמיד הסכימו לי להראות מהקופסא .

http://www.gomobile.co.il/?q=mi+max&order=up_price

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גו-מובייל נותנים לפתוח וגם להפעיל.

אני אגב קניתי לאמא שלי את הפלאפון הזה מגו-מובייל, ממליץ מאוד.

הגודל לא מתאים לכל אחד, המכשיר רץ חלק, מצלמה זבל,סוללה מדהימה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר חנויות, אבל כשאני רוצה להבין מה באמת הגודל של טלפון, יש את האתר הזה: https://www.phonearena.com/phones/size

פשוט תשווה אותו לטלפון שיש לך כרגע ואז תוכל לקבל מושג טוב. נכון, זה לא אופטימלי, אבל לטעמי זה מספיק טוב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במחיר מעולה כרגע בחו"ל.. דגם הS. (כ1850 שקלים אחרי מיסים)

המחיר בזאפ למכשיר שציינתי בחנות שציינתי הוא (היום) 852 ש"ח, אז כנראה לא מדובר באותו מכשיר.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר חנויות, אבל כשאני רוצה להבין מה באמת הגודל של טלפון, יש את האתר הזה: https://www.phonearena.com/phones/size

פשוט תשווה אותו לטלפון שיש לך כרגע ואז תוכל לקבל מושג טוב. נכון, זה לא אופטימלי, אבל לטעמי זה מספיק טוב.

אני יודע מה המידות. יחד עם זאת אין כמו מראה עיניים ותחושת ידיים.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הטלפון הזה אצל מישהו.

לא ברור מי יכול להסתדר עם גודל כזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים כמו 8 נוט או וואן פלוס 6, שהם מכשירים מצויינים, ארוכים יותר וצרים.

אני מעדיף מכשיר רחב יותר, כי ה"מקשים" במקלדת קטנים לי מדי, ולהקליד עם מכשיר אופקי לא נוח לי.

בנוסף, ה2 מקס עולה בין חצי לשליש, ועם הסוללה שלו הוא היחיד שלא יצריך אותי להוסיף סוללה מאחור (מה שיש לי במכשיר הנוכחי ושוקל יחד איתו 225 גרם).

ידוע לי שה-2 מקס לא ברמה של השניים שהזכרתי, אולם יחסית לגלקסי 4 שיש לי (ומספק אותי...) הוא טוב בכל פרמטר.

בנוסף, אני משתמש בטלפון בשתי ידיים, כך שיתכן שהרוחב לא יהיה בעיה. פשוט רציתי לוודא את זה על ידי ראיית והחזקת המכשיר.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מעריך חנות שלא מוכנה לתת לך לפתוח קופסה ולהתעסק עם הטלפון.

אם אין להם מכשיר בתצוגה (ויכולות להיות לכך כל מיני סיבות), אם אתה פותח ולא קונה, זה אומר שהמכשיר הזה בהגדרה ימכר למישהו אחר, כחדש.

אני לא רוצה לקנות כזה.

אתה מוכן?

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק במאה אחוז

אני דווקא מעריך חנות שלא מוכנה לתת לך לפתוח קופסה ולהתעסק עם הטלפון.

אם אין להם מכשיר בתצוגה (ויכולות להיות לכך כל מיני סיבות), אם אתה פותח ולא קונה, זה אומר שהמכשיר הזה בהגדרה ימכר למישהו אחר, כחדש.

אני לא רוצה לקנות כזה.

אתה מוכן?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתה לי בעיה עם זה אם היו אומרים לי מראש. אבל אם התקשרתי קודם ואמרו לי שאוכל לראות אבל לא להפעיל, והשקעתי זמן ודלק ונסעתי אליהם על סמך מה שאמרו לי, אז זה לא בסדר.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...