Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן II 2007 ידני-דיזל - הצטברות מים באגן מתחת למושב נוסע קדמי

gilsun
שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברנו מגאן II שלי (שנת 2007 1500סמ"ק ידני-דיזל) ראיתי כבר מספר פעמים מים על השטיח של הנוסע מקדימה. לאחרונה בבדיקה אחרת (בעית כריות אוויר) גילו במוסך שיש ממש שלולית בתוך האגן מתחת למושב הנוסע.

החיווט עובר שם ולדעתי גם גורם לבעת כריות האוויר שיש לי (נורית כרית אוויר נדלקת ונכבית מדי פעם).

כנראה שהמים שהצטברו שם, יוצאים מדי פעם בזמן נסיעה ואז אני גם רואה אותם על השטיח, אין לי הסבר אחר לתופעה.

מישהו נתקל בתופעה כזו?

האם זה בגלל תעלות ניקוז סתומות של המזגן או משהו אחר שזולג לתא הנוסעים?

איפה תעלות הניקוז עוברות במגאן II כדי שאוכל לנקות אותן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר אכן במי מזגן, ולא בנוזל אחר (מי גשם או נוזל קרור),

צריך להעלות את הרכב על ליפט ולנקות את צינור הניקוז של המזגן שנמצא מעל האגזוז.

אם זה קורה בנסיעה כשהמזגן עובד, תוודא שהמים שנוזלים קרים ואז תהיה בטוח שזה מהמזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר אכן במי מזגן, ולא בנוזל אחר (מי גשם או נוזל קרור),

צריך להעלות את הרכב על ליפט ולנקות את צינור הניקוז של המזגן שנמצא מעל האגזוז.

אם זה קורה בנסיעה כשהמזגן עובד, תוודא שהמים שנוזלים קרים ואז תהיה בטוח שזה מהמזגן.

תודה armagedon! בהחלט אבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה כשהמרזבים של הרכב נסתמו בסניק, יכול להיות ששטפת את הרכב לאחרונה ? המרזב מתחיל מתחת לסבכה שממנה יוצאים המגבים, יש סרטונים ביוטיוב שמראים איך לטפל בבעייה לדוגמא:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה כשהמרזבים של הרכב נסתמו בסניק, יכול להיות ששטפת את הרכב לאחרונה ? המרזב מתחיל מתחת לסבכה שממנה יוצאים המגבים, יש סרטונים ביוטיוב שמראים איך לטפל בבעייה לדוגמא:

תודה,

אכן שטפתי את הרכב מספר ימים לפני, אז בהמלצתך החלטתי לנקות את מרזבי הגשם בתור התחלה (את מרזב המזגן בקרוב ובמוסך)

אתמול פתחתי את הסבכה והכנסתי מים בלחץ לשטוף את כל מה שהצטבר שם, היה מלוכלך אך סה"כ לא כל כך נורא, נראה שלא היה סתום לגמרי אז יש מצב שזה מהמזגן.

הנה סרטון ביוטיוב על ניקוי מרזבים למגאן:

https://www.youtube.com/watch?v=sUQ3za-8oDQ&index=1&list=PLOOT-wkosPFbInpRFRqylvshPhNMhPydz

והנה הסבר מפורום רנו בבריטניה:

https://www.renaultforums.co.uk/45-interiors/86890-water-footwells.html

ממליץ להתיז על הראשים וההברגה של הווישירים חומר לשחרור ברגים ולהמתין 10 דקות (זה היה החלק הכי ארוך בפירוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה ידועה,

תעלה את הרכב על בוקים,

ואז באזור של מרכז הרכב בחלק הקדמי של האגזוז יש לך צינור שממנו אמור לטפטף המזגן,

קח חוטר של נרגילות ותעביר שם (או חוטר אחר שיש לך, אפשר גם אזיקונים רציניים).

יצא לך הרבה ג'יפה והסתימה אמורה להיפתח

בהצלחה

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחרי גשם אתה שומע את השלולית מתנוענעת מתחת לשמשה, אז מדובר במרזב הגשם, והגישה לניקוי שלו יחסית סבירה - סטיילבנד או קפיץ ביוב יעשו את העבודה. אתה גם תראה את השלולית שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...