Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי קניית רכב עד 150k

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחר 8 שנים עם סקודה פאביה הגיע הזמן להחליף רכב.

התקציב הוא 150k כמובן שעדיף כמה שפחות.

אין לי בעיה עם 0 קילומטר/חדש/יד2

אני מאמין שבשנים הקרובות אתמסד וכו אז צריך לקחת את זה בחשבון בבחירת הרכב.

אני אחזיק את הרכב גם באיזור ה 8 שנים.

אני נוסע בסביבות ה15k ק"מ בשנה.

חשוב לי ברכב (לפי הסדר):

נוחות ישיבה (שעות בפקקים)

בטיחות(כמובן כל הטכנולוגיות החדשות)

ורק אז ביצועים

אשמח לשמוע את דעתכם.

עריכה אחרונה על ידי Eyalw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיפות לצורת מרכב וגודל?

לפחות מבחינת סופרמיני - סיטרואן C3 עונה לרוב הדרישות שלך מצוין - בעיקר נוחות אם כי חסרה בקרת שיוט אדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אניח שאתה מחפש משהו בגודל של משפחתית כדי שיהיה לך יותר מקום מבסופרמיני.

מבחינת בטיחות פסיבית ואקטיבית : הונדה סיוויק, קיה נירו , יונדאי איוניק וI30 , אופל אסטרה אנג'וי פלוס ומעלה, מאזדה 3.

מבחינת נוחות נסיעה , הקוריאניות (לפחות הנירו והאיוניק מקבלות ביקורת על נסיעה נוקשה(איוניק) ובידוד רעשים בינוני בנירו.

המושבים בסיוויק היו לי קשים , אבל זה סובייקטיבי בגלל שלכל אחד גוף שונה.

מבחינת ביצועים , הסיוויק 1.5 הכי עדיפה כאן , אבל עדיין הגיר הרציף מסרס אותה. מעבר לה המאזדה 3 והאסטרה , ובסוף ההיברידיות שעושות פשרות

למען החסכון ועדיין לא עגלות.

15 אלף בחודש אמור לגרום לך להעדיף דיזל או היברידי , כלומר האופציות מצמטמצמות.

פיג'ו 3008 , ניסן קשקאי דיזל , 308 סטיישן דיזל למרות שחסרות לה כמה מערכות בטיחות אקטיביות, קיה נירו.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 8 שנים אז תרכוש כבר רכב שמגיע עם אחריות לתקופה ממושכת ככל האפשר. דגמי קיה (בחלקם) מגיעים עם 7 שנות אחריות (3 מפגוש לפגוש ו-4 נוספות על גיר ומנוע).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי גם הסובארו XV Eyesight יכולה להתאים אבל בתקציב הזה נכנסת רק ה-1.6 והיא דיי עצלה. ה-2.0 עולה 160k.

היא מאוד נוחה, יש לה 5 שנות אחריות, כמעט כל מערכות הבטיחות האקטיביות הקיימות (מלבד תיקון אקטיבי לסטייה מנתיב, אבל כולל למשל בלימה אוטונומית ברוורס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לרדת קצת בתקציב וכרגע אני חושב על 3 מכוניות:

סיטרואן c3 aircross - איזה גיר יש לאוטו?

קיה סטוניק - (מחכה לדעת איזה אביזרי בטיחות יגיע עם הרכב למרות שמה שרשום במשרד התחבורה הרכב יגיע ערום לחלוטין חוץ מהתראה נתיב)

וסיאט ארונה - העדיפות הכי נחותה שלי בגלל הגיר (למרות שאני עם הפאביה 2010 והגיר בלי עין הרע לא עשה בעיות).

מבחינת הקיה יהיה 7 שנות אחריות ולסיטרואן 5 רק מפריע לי בשניהם שאין בקרת שיוט אדפטיבית ותיקון אקטיבי של נתיב , השאלה אם באמת משתמשים בדברים האלה? וחוץ מזה כמה הנחות/פיצעפקס אפשר להשיג בסוכנויות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת האחריות, אי אפשר להשוות בין הסיטרואן לקיה, בסטרואן זאת אחריות כוללת על הכל, בקיה אחרי 3 שנים זה רק על מנוע וגיר, לסיטרואן יש גיר אוטומטי רגיל 6 הילוכים, חכה וראה מה תציע הקיה ותחליט אח"כ,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...