Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Falken ZE914 התייבשו לאחר שנתיים וחצי שימוש, מחפש מקום טוב להתקנת Goodyear

itziks
שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באוקטובר 15' התקנתי על הפיאסטה שלי רביעיית Falken ZE914 במידה 195/50R15

סה"כ צמיגים לא רעים ועשו את עבודתם נאמנה.

עם הזמן הצמיגים נשחקו ורעשי הכביש בתא הנוסעים החלו להתגבר עד שלאחרונה נעשו בלתי נסבלים.

השבוע הצצתי עליהם ושמתי לב שהשניים הקדמיים התייבשו לגמרי (בדיעבד חבל שלא הקפדתי על רוטציה).

גם מצב האחוריים לא מזהיר אבל ניתן לנוסע עליהם עוד כחצי שנה להערכתי.

אני מעוניין להחליף את הרביעייה והפעם להתקין Goodyear Efficientgrip Performance מתוצרת אירופה (לא תורכיה).

ראיתי באתר itire את המחיר לרביעייה שיעמוד על 1427 ש"ח כולל התקנה, שסתום ואיזון.

האם ישנה הנחה לחברי פורום באתר itire או לחילופין מקום אחר שבו ניתן לרכוש את הרביעייה במחיר טוב יותר?

עריכה אחרונה על ידי itziks
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבקש הצעת מחיר טלפונית מהצמגייה המועדפת עלי

לרכישה והתקנה של -

Goodyear Efficientgrip Performance,

כל צמיד דודי - רחוב טברסקי 4 תל אביב.

דודי ימין - 053-736055,

טלפון במשרד: 03-5622010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באירופה...

יכול להיות גם שלא מיוצר במידה הזו במפעלים האחרים.

וכמובן שלא יזיק להתקשר ישירות לitire ולשאול את ירון.

אתה יכול גם לשאול את הצמיגאי שלך לגבי דנלופ בלוריספונס, קונטיננטל פרימיום/אקו קונטקט או כל צמיג מומלץ אחר במידה הזו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עבר עם itire וgoodyear efficient grip perf

ממליץ בחום, לדאוג שהבחורה בטלפון תוודא שהדגם שאתה רוצה במידה שאתה רוצה זמין במלאי.

"כתוב לי שיש X במחשב" זה לא מספיק לא הייתי מבצע שום רכישה אם לא נאמר חד משמעית שהדגם המדוייק (performance) שאתה רוצה במידה מדוייקת שאתה רוצה זמין מיידית.

ועוד משהו, האתר מאפשר לקבוע איזה זמן שאתה רוצה מבלי שהנציגים בכלל ראו ואישרו את עסקה.

ואל תיגש לצמיגייה גם אם הגיע הזמן שקבעת איתם, עד שלא תקבל מייל SMS או טלפון חד משמעי מהצמיגייה של "אושר תגיע לX בזמן X".

אם ווידאת את הנ"ל, החוויה תיהיה חיובית אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה...

יכול להיות גם שלא מיוצר במידה הזו במפעלים האחרים.

וכמובן שלא יזיק להתקשר ישירות לitire ולשאול את ירון.

אתה יכול גם לשאול את הצמיגאי שלך לגבי דנלופ בלוריספונס, קונטיננטל פרימיום/אקו קונטקט או כל צמיג מומלץ אחר במידה הזו.

ניסיתי להתקשר ל-itire אך אין מענה. הם לא עובדים בשישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום רב על הדגם הזה של הצמיגים. יש לי אותם על פיאסטה 2009. בכלל הרכב הזה מדהים מבחינת התנהגות כביש (אבל פחות, בדגמים לאחר מתיחת הפנים).

אם אתה מגיע לירושלים מדי פעם יש כאן צמיגייה שמייבאת צמיגים ישר מאירופה ותוכל להשיג אותם בהזמנה של חודש מראש בהנחה לעומת מחירי השוק הנפוצים.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום רב על הדגם הזה של הצמיגים. יש לי אותם על פיאסטה 2009. בכלל הרכב הזה מדהים מבחינת התנהגות כביש (אבל פחות, בדגמים לאחר מתיחת הפנים).

אם אתה מגיע לירושלים מדי פעם יש כאן צמיגייה שמייבאת צמיגים ישר מאירופה ותוכל להשיג אותם בהזמנה של חודש מראש בהנחה לעומת מחירי השוק הנפוצים.

נשמע מצוין.

אשמח לקבל פרטים של הצמיגייה.

מה לגבי אחריות על הצמיגים במקרה של פגם ייצור או כשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי דודי נאסה בגבעת שאול, יחסית בכניסה לעיר:

http://www.hazamig.co.il/

דבר עם שלומי ואם לא אז עם רן.

הם כמובן נותנים אחריות כחוק.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי הדנלופ בלו ריספונס. היו מותקנים אצלי על הפיאסטה. הצמיג הכי טוב שהיה לי. אצלי הפאלקן, אמנם הדור הקודם ZE913, גם כן התייבשו תוך כשנתיים על ה205 כשעברתי איתם בקושי 15k בזמן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע התקנתי רביעיית אפישנסי גריפ פרפורמנס אחרי המלצה של חבר פורום ב״גלגלי המגן” בצומת בית דגן.

מחיר,שירות ומקצועיות רמה אחת מכל מהשהיכרתי.

תרים אליהם טלפון תבקש הצעת מחיר,לי הוא נתן פרטים מדוייקים מאוד ואף אמר שכדאי גם לעיין בtyrereview כדי לאמת את דבריו על הצמיג(התלבטתי בין טויו לגודייר) מאוד התרשמתי מרמת השירות ובהחלט אחזור אליו שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי הדנלופ בלו ריספונס. היו מותקנים אצלי על הפיאסטה. הצמיג הכי טוב שהיה לי. אצלי הפאלקן, אמנם הדור הקודם ZE913, גם כן התייבשו תוך כשנתיים על ה205 כשעברתי איתם בקושי 15k בזמן הזה.

ZE912, לא היה 913.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...