Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר להשיג הלוואה טובה לרכב? הכי טוב שקיבלתי הוא פריים+1.6 בבנק

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההלוואה בתנאים הכי טובים שאני קיבלתי היא מהראל שם מנוהל ביטוח המנהלים שלי, הם נותנים בפריים פחות חצי, הסכום שתוכל לקבל קשור לכמות הכסף שנצברה לך, גם מהקרן שמנהלת את קרן ההשתלמות במידה ויש לך ניתן לקבל הלוואה בתנאים טובים יחסית, הסכום גם תלוי בכמות הכסף שצברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי פריים + 0.2 (1.8% יחד) בלאומי.

לא עובד בהייטק ולא התחננתי לכלום.

איפה קיבלת כאלה תנאים, בסניף? לי הציעו בטלפון "הלוואת דיגיטל" בריבית שוק אפור של 7%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בנקאי טלפוני רואה רק חלק קטן מאוד מהפרופיל הבנקאי שלך ומוגבל מאוד במה שהוא יכול להציע לך. המקום לקבל הלוואה בתנאים טובים זה בסניף של הבנק שלך או חברות ההביטוח שמנהלות את קרן הפנסיה / גמל / השתלמות שלך.

באתר של לאומי הריבית וסכום המקסימלי שמוצעים ל"הלוואה לכל מטרה" משתנה לפי סוג החשבון. והוא לנסיוני פחות טוב ממה שתקבל בסניף שלך.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לקבל טוב יותר?

אני עובד הייטק עם משכורת טובה, עדיין לא עזר לי לקבל ריבית אטרקטיבית בבנק

זה כבר אוף טופיק.

אתה צריך לשפר את התנאים שלך בבנק. משכורת הייטק? לך לבנק שנותן לך שירות בנקאי אישי. איתו אפשר גם להתעקש על ריביות.

בנקאי טלפוני זה כמו לדבר ללמפה.

אגב, הלוואות לרכב חדש עדיפות בתנאים על הלוואות לרכב משומש, כי לבנקים יש הסדרים עם היבואנים. לידיעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לקבל טוב יותר?

אני עובד הייטק עם משכורת טובה, עדיין לא עזר לי לקבל ריבית אטרקטיבית בבנק

תחליף בנק. הבנק שלך חושב שאתה בכיס שלו? שיחה קצרה עם (סגן) מנהל הסניף תשנה את הגישה.

אחרי שתקבל הצעה אטרקטיבית מהבנק לך לחברת הביטוח של הפנסיה שלך ולקרן ההשתלמות.

(אם לא תקבל הצעה אטרקטיבית מהבנק הרבה בנקים מציעים הלוואה מיוחדת כחלק מתנאי ההצטרפות)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...