Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול פחחות DIY

korola
שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג חמוד השאיר לי שריטה קטנה ברכב שהיה בחנייה.

השריטה כל כך קטנה עד שהוא ממש לא חש צורך להשאיר פרטים.

IMG-20180620-WA0016.jpg

עכשיו יש לי 2 אופציות , להפעיל את הביטוח על כל מה שמשתמע מכך, או לנסות DIY לפי ההנחיות של כריס.

מה דעתכם?

ואיפה אפשר להשיג בארץ את המרכיבים והחומרים הדרושים?

[video=youtube;n4vusY2-rkQ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לתקן לבד כמו בסרטון,

ביצעתי תיקון דומה רק הלכתי למוסך פחחות שאני מכיר ופשוט שילמתי לו על החומרים והוא נתן לי כלים ועשיתי שם הכל.

קפוץ לברק בסלמה 15 תל אביב,

יש לו את הכל שם ,

או אם אתה רוצה תיקון זול ולא ברמה הכי גבוהה יש לך ליד את מוסך ויקטור באברבנאל 55 תל אביב,

הרמה של התיקון אצלהם לא כל כך גבוהה אבל המחיר זול.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי נסיון קודם בפחחות, ריקוע או לחצנות, יהיה קשה מאוד להגיע לתוצאה משביעת רצון וזה יגמר בטונה של בונדו, כדאי לגשת לבעל מקצוע. אם יש לך נסיון וסבלנות לך על זה. אישית לא הייתי מערב ביטוח והולך לקבל כמה הצעות מחיר לתיקון. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG-20180625-WA0026.jpg

לקחתי ברצינות את ההמלצה האחרונה והחלטתי שאני צריך לצבור קצת ניסיון.

לאחר בירורים החלטתי לרכוש את הערכה הבסיסית של קארפיקס ב 400 ש"ח.

קיבלתי הדרכה ועזרה ראשונית... המשכתי במילוי וליטוש, מילוי וליטוש , מילוי וליטוש

עד שהחלטתי שזה מספיק טוב לפעם ראשונה.

ואז בהתאם לסרטון של כריס צבעתי 3 שכבות....

בגדול ... התוצאה לא משביעת רצון .. אבל זה הרבה יותר טוב ממה שהיה

ואני אמשיך לנסות לשפר את המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שקארפיקס זה ערכת פחחות, את הסכום הזה היית יכול להשקיע בערכת סדנים ופטיש 'פור לייף', היה חוסך לך המון 'מילוי וליטוש'.

מצד שני אני מעריך מאוד את היוזמה והרצון ללמוד, אם מעניין אותך להמשיך, לא חסרים אלמנטים סביבך שתוכל להתאמן עליהם (חביות וכאלה, בלי שטויות..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכה הבסיסית מכילה שפכטל פחחים,

ניירות ליטוש וספריי צבע בהתאם צבע הרכב (לפחות זאת ההבטחה).

אשמח ללינק לערכת "סדנים ופטיש" , העזרה הראשונית בקארפיקס הייתה שימוש ב"פטיש הפוך" שלהם

עם בורג קודח, בדיעבד אכן היה יותר חכם לעבוד יותר עם הפשיט ההפוך ולא לעצור בשלב שעצרתי בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לקנות משהו, כדאי שתצפה בכמה סרטונים בגוגל או שתעמוד ליד פחח ותתבונן, את רוב סדני הפחחות הפשוטים, אתה יכול להכין לבד מכל מיני פלדות שתוכל למצוא בג'אנקיה של כל מוסך, ממיסבים ישנים ועד גלי זיזים, כולם יכולים לשמש לפחחות, זה ופטיש פחחים פשוט עם ראש עגול ומלוטש...ותוכל לבצע כל עבודת פחחות פשוטה ובסיסית, החכמה הגדולה היא לא לאבד מתכת עם עודף ליטוש, כל השאר בר תיקון. צא לדרך, בהצלחה.

שום המלצה אישית,משהו מגוגל: http://www.brandtools.co.il/productslist.asp?catid=86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...