Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוציא דפיקות "קטנות" מאלי אקספרס, דעתכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכנים הישראלים שלי ובמיוחד הילדים שלהם דואגים לפתוח דלתות באהבה על הרכב שלי ויוצרים לי שקעים מעיקים כשאני קם לאוטו בבוקר, יש לי על הרכב כל 6 כאלה שונים וחבר שלח לי מוצר מאלי אקספרס שאמור "להעלים" המכות האלה, השאלה אם מישהו מכיר והתנסה, מצאתי 2 מוצרים קטנים שקצת שונים אבל על אותו עיקרון, דעתכם?

aliexpress.com/e/A23jMZF

aliexpress.com/e/YNnAaUF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לשאלה שלך לגבי המוצר, בדיוק בגלל זה אני לעולם לא חונה בין מכוניות או במקום שיכולות לעמוד לידי מכוניות אחרות. לרוב אני מחפש חניה שחונים בה ישר (צמוד למדרכה למשל) וגם אם אני צריך ללכת "רחוק" זה עדיין עדיף מאשר לקבל את המכות האלו. לצערי לרוב הישראלים לא ממש אכפת מהרכב. "זה סה"כ פח".

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי עלי...לצערי באזור שאני מתגורר בו יש מצוקת חניה אדירה. אנשים גם נוטשים רכבים שם למשך כמה חודשים בנוסף על כל זה. כן, הישראלים באמת בהמות רציניות והילדים שלהם גם, בגלל זה המדינה הזו נראית כפי שנראית. ממש בהמות, אבל. 0 כבוד לרכוש של אדם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לפתור את הבעיה מהשורש? אנחנו גרים בבניין משותף עם חניה תת קרקעית. לפני בערך שנה כשהחנתי את הרכב בדיוק השכנים לידי ירדו לרכב עם הילדים שלהם. הילדה הגדולה שלהם (מספיק גדולה כדי להבין שלא עושים דברים כאלו) פתחה בחוזקה את הדלת של הרכב שלהם ודפקה אותה ברכב שלי, ממש באותו יום גם ששטפתי אותו איזה שעתיים. צרחתי עליה (קצת לא היה במקום, כן? אבל הייתי עצבני בטירוף על זה) ומאז זה פשוט לא קורה. תמיד אני אוהב לרדת לאוטו שהם שם ואני רואה איך אמא שלהם ממש נזהרת כשהילדים שלה פותחים את הדלתות כדי לא להתעסק עם הפסיכופת שצעק עליהם D:

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרחת, אבל נזק קטן כנראה שכבר יש. מדהים אותי איך לאנשים לא אכפת. כל הרכבים (גם חדשים) מחוררים לגמרי באזור הדלתות ומלאים בכל מיני סימנים. חבל :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כיוון שהתופעה המגעילה הזו לא הולכת להיפתר בקרוב אתייחס למוצרים, העניין הוא שהפגיעה היא לא רק שקע אלא גם דוחפת פח לצדדים, כמו כתר. כך שהפתרון של הכלים הללו לא באמת עוזר לעניין, ושווה לתת לאנשי pdr מנוסים לעשות את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישורים שהבאת לא מובילים לשום מקום

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם כלים דומים, להעלים את השקע ב80 אחוז זה יעלים בקלות, אבל 20 האחוז הנותרים ידרשו השקעה רבה וכלים שאפשר לדחוף איתם גם מהצד הפנימי של הפח ולא רק מה שיש פה בקישור..

נכון לעכשיו השקע הוא בודד ו"סימטרי", עבודה לא מדויקת תקטין את השקע אבל תיצור גבהות קטנות באזור השקע שיגרמו לך לתהות אם לא גרמת לזה להראות רק עוד יותר רע.

לא הייתי טורח ומשקיע מאמץ אם מדובר בשקעים קטנים, כי אלו בדיוק סוג השקעים שדורשים פיניש של מומחה.

אם יש לך שקע גדול במקום מסוים, תוכל למזער נזקים וכמעט להעלים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בבעיה כמו שלך, ראיתי פעם פתרון של לוחות שאותן תולים על הדלתות והן מגינות על הרכב כשהוא בחניה.

מישהו מכיר?

נשמע מעניין אבל בטח פאדיחה לשים כאלו בחניה :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...