Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזר כספי מכלמוביל מתעכב, מה אפשר לעשות?

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך ה14/5 ביקרתי בסוכנות כלמוביל בלב המפרץ לצורך פתיחת הזמנה לKONA, התבקשתי לשלם דמי "שריון מחיר" על סך 2,000 ושילמתי. ב22 לאותו חודש ביטלתי את הזמנה של הרכב מסיבותיי. יש לציין שלא שולמה מקדמה או כל תשלום אחר למעט הדמי "שריון". נאמר לי שיקח כשבועיים עד שהזיכוי יבוצע והנה כבר חודש לאחר מכן עדיין לא זוכיתי, בכל פעם שאני מנסה לתפוס את איש המכירות שטיפל בי המזכירה שמחלקת שיחות אומרת לי שהוא בדיוק יצא או בנסיעת מבחן עם לקוח, ושהזיכוי יופיע ב"מועד חיוב הבא" (דעתה לא השתנתה כאשר ציינתי לפניה שמדובר בדייקרט, זה עדיין "במועד החיוב הבא") למי אני יכול לפנות בתוך הארגון לקבלת תשובות?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב את נציג המכירות, עושה רושם שהוא יהיה זמין רק אם תיכנס לשם ותמצא אותו זמין.

פנה לכל ובעל בפניה רשמית בכתב. אם בא לך לעשות מעט אסקלציה קודם, פנה אליהם כאן בפרטי.

ומה זה בכלל ״דמי שריון״?

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של כרטיס דיירקט לא ניתן לבצע אליו זיכויים כלל.

מי שאמר לך את זה הוא שהוא לא יודע או שהוא מנסה למרוח לך את הזמן.

פנה אל החברה תסביר להם שלא ניתן לבצע זיכוי ושאתה מבקש שיעבירו לך את הזיכוי בהעברה בנקאית או בצק.

מן הסתם זה גם כנראה יקח זמן אבל לא כל כך יש לך ברירה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

ראינו את ההודעה,

שלח לנו בהודעה פרטית שם וטלפון ואנחנו מבטיחים לעזור,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ביטלת את ההזמנה ב 22/5, הנציג ביטל בפועל מאוחר יותר.. קרה לי פעם שמרחו אותי פה ושם עד שנזכרו לספר לי שאני צריך לחתום על ביטול עסקה.

יכול להיות שבזמן הזה הם מנסים להרוויח "עוד" הזמנה לצורך תגמול כספי.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, הוא ממתין לכם יותר מחודש.

בד״כ כשיש בעיית מלאים של דגם מסוים, נציגי המכירות לא ממהרים ״לשחרר״ רכבים ששולמה עליהם מקדמה ולהחזיר את הכסף, כי אז זה אומר שהשלדה זמינה למכירה שוב, ומישהו אחר יכול לגזור את העמלה (השערה בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת כלמוביל היקרה

יש לכם את תאריך העסקה ואת מיקומה, אני מניח שבקלות תוכלו לברר מה פרטי הלקוח ולפתור לו את הבעיה במקום לחכות לו שישלח לכם.

הגדלת ראש זה גם פן של שירות.. סתם נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת כלמוביל היקרה

יש לכם את תאריך העסקה ואת מיקומה, אני מניח שבקלות תוכלו לברר מה פרטי הלקוח ולפתור לו את הבעיה במקום לחכות לו שישלח לכם.

הגדלת ראש זה גם פן של שירות.. סתם נראה לי.

כנראה שאף פעם לא עבדת בשירות לקוחות.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של כרטיס דיירקט לא ניתן לבצע אליו זיכויים כלל.

מי שאמר לך את זה הוא שהוא לא יודע או שהוא מנסה למרוח לך את הזמן.

פנה אל החברה תסביר להם שלא ניתן לבצע זיכוי ושאתה מבקש שיעבירו לך את הזיכוי בהעברה בנקאית או בצק.

מן הסתם זה גם כנראה יקח זמן אבל לא כל כך יש לך ברירה כאן.

אתה לא הראשון שאומר לי את זה לגבי דיירקט, משהו שלא ידעתי. בכל אופן פניתי לכלמוביל גם בהודעה פרטית

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...