Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד מול כלמוביל (בעיות בקונקטד)?

MaxN
שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז רכשתי את ה I30 החדשה וקיבלתי אותה לפני פחות מחודש.

בשלב המכירה לא הוצגה לי המערכת של ה "Connected CAR" שהם פיתחו ותפרו למערכת, ובמקביל קראתי על המערכת המקורית של יונדאי שמגיעה עם BT, תמיכה ב Android Auto ו Apple CarPlay ושליטה מההגה וזה סיפק אותי.

כשקיבלתי את הרכב, מהיום הראשון המערכת שהוסיפו כלמוביל עושה לי בעיות, ואם הייתי מודע למה שאעבור מולם, לא הייתי קונה את הרכב.

להלן רשימה חלקית בלבד:

- המערכת לפעמים לא מתחברת לאינטרנט בכלל.

- לפעמים מתחברת לאינטרנט לאחר כ 10 דקות - כשאני כבר כמעט מגיע ליעד.

- המערכת נתקעה ועשתה Reset מס' פעמים.

- באחת הפעמים המערכת הציגה מסך שחור ולא יצאה מהמצב הזה עד לניתוק מצבר הרכב.

- המערכת של כלמוביל מחוברת למערכת המקורית דרך ממשק Android Auto, וכאשר מחוברת - לא ניתן להזרים מוזיקה מהפלאפון דרך BT (ממשק A2DP מנוטרל).

- כאשר נכנסת שיחה לא ניתן לענות - לא דרך ההגה ולא דרך מסך, לא רואים גם מי מתקשר.

- כאשר מחברים את הטלפון לשקע ה USB, המערכת משתגעת, חוזרת ונעלמת לסירוגין.

הרשימה הנ"ל היא רק רשימה חלקית וכל זה קרה לי תוך 3 שבועות.

להסיר את המערכת בעצמי אני לא רוצה וגם לא יכול כי מדובר פה בענייני אחריות.

גיל-קאר, שהתקינו את המערכת, לא מצליחים לסדר את כל רשימת התקלות הארוכה מכיוון שחלק מהרשימה אלה פשוט בעיות שנובעות מצורת היישום ולא תלויות בהם. הם גם לא יכולים להסיר את המערכת ללא אישור משירות הלקוחות של כלמוביל.

כלמוביל לא מוכנים לתת אישור להסרת המערכת - ללא מתן שום הסברים. בשירות הלקוחות שלהם אני נתקלתי באנשים ללא סמכות שלא מוכנים / יכולים להעביר אותי הלאה.

אם אני מסכם את כל הזמן "ששרפתי" עם מוקדי הטלפון של גיל קאר, כלמוביל והטכנאים - אני בקלות עובר את ה 5-7 שעות, והרכב אצלי רק 3 שבועות.

לאחר כל מה שעברתי בנושא הזה, הפתרון היחיד שיספק אותי הוא הסרה מלאה של מערכת ה Connected CAR והחזרה של המערכת המקורית לשמישות.

יש כאן מישהו בכיר מכלמוביל שיכול להתייחס ולעזור לי לפתור את הנושא הזה?

עריכה אחרונה על ידי MaxN
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם,

ראשית רקע לסיפור:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?655548-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%93-%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%9B%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9C&p=5672284#post5672284

אני מעוניין לגרום לכלמוביל להסיר את ה Connected CAR שגורמת לבעיות, ולא - להחזיר להם את הרכב ולדרוש החזר כספי מלא. יש כאן ע"ד שיכול לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אנחנו מתנצלים על התקלות שאתה חווה.

אנא שלח לנו בהודעה פרטית שם וטלפון, ונדאג להעביר לאנשי השירות.

בברכה,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההגיון בלהלביש את המערכת הזאת על מקורית?

נשמע שמשקיעים זמן וכסף, והלקוח עדיין מקבל מוצר נחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת המקורית של מעולה ואין כל טעם להלביש את המערכת של כלמוביל.

כאשר התעניינתי ביונדאי קונה עבור אבי,התנאי שלי להגעה לנסיעת מבחן היה,שבמידה ונרכוש את הרכב לא תהיה כל התקנה מקומית,לרבות המערכת ולאחר בדיקה של הסוכן קיבלתי הסכמה לכך,לכן תתעקש שיסירו אותה .מאחל לך הצלחה ושתהנה מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיון עסקי.
מה ההגיון העסקי? למה לשלם כסף אם אפשר להשאיר הכל כמו שזה בעלות 0 שקלים 0 אגורות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בצמפיון אותו הסיפור, יש מערכת מצויינת ועליה מרכיבים בגיל קאר מערכת אנדרואיד שלהם, רק אלוהים יודע למה, העלות גבוהה כ2500 שקלים, מי צריך את זה? הם היו מוכרים את המכונית שלהם באותו מחיר, אם היו מסבירים ללקוח על אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי, נראה לי שיש להם התחייבות ארוכת טווח מולם, אחרת אין סיבה, הפיתרון שלהם מסובך יותר, ופחות נוח ואמין. מספיק לראות את כמות התלונות עליהם בקבוצות בפייסבוק.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפל קאר פליי נתמכת, ואנדרואיד ניתן להוריד בapk, ככה שאין שום בעיה, איך המערכת שלהם? מצויינת, מהירה נוחה, אפשר לדבר איתה, תהיה בטוח שאפל וגוגל יש יותר ידע ויכולת מגיל קאר...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עו"ד ומשפט. ?

נציגת החברה בפורום ביקשה פרטים.

זהו? לא הצליחו לעזור לך ב24 שעות שחלפו או שאתה סתם מנסה להפחיד אותם מעל דפי הפורום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא את הכל, היית מבין שלא מדובר ב 24 שעות. השקעתי כבר המון זמן, ומיציתי את התהליך מול שירות הלקוחות של כלמוביל.

לנציגים של צוות הדיגיטל שלחתי את הפרטים שלי, אבל באותה נשימה אני ריאלי ומאמין שכמו בפעמים הקודמות לא יעזרו לי.

אני רוצה בשלב הראשון להוציא להם מכתב שמקציב להם זמן. מנסיון שלי, זה גורם לכך שהכל מטופל בקבועי זמן הרבה יותר קצרים וברמות גבוהות יותר.

לא מדובר פה חלילה בלהפעיל לחץ על אף אחד. רק ביקשתי המלצה לאיש מקצוע. אם אין, אמצא במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...