Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלם D מהתצוגה והמנוע מפסיק לסחוב, רנו מגאן דיזל 2013.

ohads1
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה

הודעה ראשונה בפורום, :wink:

ברשותי רנו מגאן סטיישן דיזל שנת 2013, רכשתיה לפני כחצי שנה, לשימוש משפחתי

רכב מפנק יושב היטב על הכביש ולולא התקלות הייתי ממליץ לרכוש אותו,

אתאר את התופעה הראשית ולאחר מכן את המשניות, ואשמח אם למישהו יש פתרונים לנושא,

במהלך נסיעה ללא התראה מוקדמת - נעלם לי הD מהתצוגה של הרכב, ובמקביל, דוושת הגז אינה מגיבה יותר,

זה יכול לקרות בכביש מהיר, וצריך לחפש מקום לנחות,

לאחר ירידת המהירות הD חוזר לחיים ואפשר להמשיך לנסוע, זה יכול לקרות כמה פעמים בנסיעה, ולאחר מכן נסיעה חלקה של שעה שבה הכל מעולה,

זאת מבחינתי גולת הכותרת של הבעיה, מכיוון שהרכב הופך להיות מסוכן מאוד לנהיגה בשל כך שאינו צפוי,

משני - כל מיני הודעות לבדוק את הגיר, התחחמות assit ועוד הודעות מפחידות, כשלעיתים הרכב לא מניע, ומצאתי שיטה הזויה, שפתיחת דלת ימין גורמת לו בצורה כלשהי להניע לפתע.

הבעייה - שההרגשה שלי שהרכב מסוכן לנסיעה.

פניתי לרנו לבדוק אם היה איזושהי בעייה בדגם הזה, להפנות למוסך שמכיר את התקלה, פניתי למוסך מורשה שלא מכיר את העניין, בדקתי את המחשב כמה פעמים, כאשר איפוס כלשהו במחשב עוזר למצב לחודש ולאחר מכן שוב חוזר לסורו,

היתה טענה שזה אינג'קטורים - פניתי למוסך שמתמחה בתחום זה ובבדיקה שלהם הם לא מצאו משהו מיוחד,

כן הם הנחו אותי שיש הרבה הודעות שגיאה, ואצל הרופא תמיד הכל מעולה, כך שאצלם הם לא ראו בפועל את ההודעה און ליין - ויש לחכות שהמצב יחמיר מאוד,

אך לדידי נראה לי לקחת כאן סיכון בטיחותי כדי להיות נסיין - מוגזם,

כך שהמצב כעת מבחינתי שהרנו שלי לא רואה מוסך, מכיוון שאיני מוצא את המוסך שיטפל בתקלה המוזרה הזו.

(אגב יש לי רנו פלואנס 2011 שאני מאוד מרוצה ממנה),

אשמח לעזרתכם:

תודה

אוהד

עריכה אחרונה על ידי ohads1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שאתה צריך לבדוק הוא מצב המצבר שלך, אם בכלל הוא בגודל הנכון, ושהקטבים מחוברים היטב יש רציפת חשמלית טובה.

בהנחה שהמצב לעיל תקין - יש לי תחושה שמקור הבעיות שלך במחשב גיר. כמה ק"מ לרכב? האם נגעו בגיר בעבר?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר בן מספר חודשים, (שנפ),

ק"מ 152000 לא ידוע לי שנגעו בגיר,

אך אני נזכר שגם כשהחלפתי מצבר מקורי, והיו לי הודעות שגיאה מוזרות לפני שהחלפתי את המצבר שנעלמו לאחר ההחלפה

את המצבר החליפו לי כשהרכב היה מונע, (הבנתי שיכול לגרום בעיות אם הרכב כבוי),

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הרכב הזה (כמו רכבים מודרניים רבים אחרים) רגיש למצב המצבר, כולל מצבר בגודל לא נכון. בדוק בבקשה את גודל המצבר ששמו אצלך.

את המצבר החליפו לי כשהרכב היה מונע

פה צריך לבוא אמוטיקון של פרצוף מזועזע בצבע ירוק ... אם מה שכתבת נכון: למיטב ידיעתי, מי שעשה זאת רשלן ואולי גרם לרכבך נזק כבד. בהחלט ייתכן שזה המקור של הצרות שלך.

בלי קשר או עם קשר, יכול להיות שמחשב גיר אצלך בדרך להחזיר ציוד.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לראות כמה אמפר-שעה. אם כי זה לא בהכרח המקור לבעיות. צילום עשוי לעזור.

בדיעבד, כשקראתי את הודעתך, הנחתי שהרכב הושאר מונע כדי "לחסוך" חיבור מצבר גיבוי (אחרת אין סיבה הגיונית להשאיר את הרכב מונע). אם חובר מצבר גיבוי תוך כדי החלפה, אני חוזר בי. במידה ואכן לא היה מצבר גיבוי, ייתכן שנגרם נזק למחשבי הרכב.

חכה למשתמש ba323f שאולי יראה את השרשור הזה ויגיב.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי מצבר גיבוי. הטענה היתה שחובה שיהיה רכב מונע כדי להגן על המחשב.

כשאני משחזר. אמנם החלפתי כחודש אחר הקנייה מצבר . אך ההודעות התחילו מאז. לטענת הבעלים הקודם.

הוא לא ראה תופעה כזו אצלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי. אח"כ אומרים "חרא צרפתי" :?.

לא רואה שום סיבה להשאיר את הרכב מונע, אלא כדי לא להשתמש במצבר גיבוי, בגלל עצלנות או בגלל שאין כזה זמין. ניתוק מצבר ללא גיבוי עם מנוע דומם לא גורם שום נזק, לכל היותר נמחקות כמה הגדרות במחשב, הרדיו ננעל וצריך את הקוד לפתוח אותו.

לדעתי, גש בהזדמנות הראשונה למוסך מורשה קרסו *מומלץ* באזור מגורייך, וספר להם את כל הסיפור מהתחלה, כולל עניין החלפת המצבר. אם תכתוב מהיכן אתה, אולי יהיו המלצות למוסך מתאים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על עזרתך

אני גר באזור שילה. כך שכל מוסך רחוק ממני כשעה. לכן העדיפות היא למקצוען בתחום.

אגב לאחרונה כל הנעה של הרכב יש לי הודעות שגיאה על חימום הגיר וכו. כך שלפחות התמונה מתבהרת שיש בעיה ברורה. שגם המוסך יכול לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר *אישית* מוסך מורשה טוב באזור המרכז. שמעתי דברים טובים על "המכונן" בת"א. נראה לי שכדאי שתטפל בתקלה לפני שהרכב יישבוק סופית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים באיזור המרכז אם מתאים (לא הייתי מתעקש דווקא על מוסך יבואן) :

גבע,

אורן שרותי רכב,

שאפט.

אינם מוסכי יבואן, אך מומחים בצרפתיות.

(ערוך חיפוש בפורום / רשת. בטוח שתמצא אמצעי קשר אליהם).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה לגבי מוסך המכונן בתל אביב.

מורשה רנו וגם תמיד יש שם משהו לנשנש.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...