Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתי מהקפאה - או סט אפ חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , היות ואני דינוזאור , לא כולם מכירים אותי ..

בכל מקרה לפני כמה שנים לאור התרחבות המשפחה וילדים ועבודה שמתי בצד את התחביב בלב כבד תקציר

אחרי קצת זמן התחיל לחלחל לי הגעגוע .. אמרתי שאני עוד אחזור

אז עכשיו , זה כנראה זמן לחזור

אחרי כמה מערכות שהיו די טובות למי שמעניין אותו :

1 3 2

הפעם , מדובר ברכב שמשמש אותי גם לעבודה , ולכן אין עניין של בניות מיוחדות לצורך שואו\פאן , השיקול העיקרי הוא הפרקטיות.

את המערכת התקין כמובן יוסי אלפיין , שכצפוי עשה עבודה של אומן , מיומן ומסור . מספיקה תמונה אחת של הקורות כדי להבין ..

בהתקנה הזו הגבלתי אותו מאוד , בכך שרציתי שמראה רכב מקורי\יוקרתי ישאר וההתקנה לא תמשוך תשומת לב רבה. על הקורות להישאר שטוחות ככל האפשר למרות שהוכנסו להם 2 אלמנטים שמנמנים יחסית. כמובן שהתוצאה מעולה . כמו גם הפדנטיות בכל ההתממשקות של המערכת המקורית וההתקנה של הרכיבים . רמה גבוהה כצפוי ! יוסי תודה.

הרכיבים שהותקנו הינם ,

הד יוניט - מקורי של הרכב , נגן חיצוני FIIO A5 III מחובר ב SPDIF

פרוססור - AUDISON BIT 1

אלמנטים

מיד באס- Hybrid Audio LEGATIA L6

מיד - Hybrid Audio LEGATIA L3SE

טוויטר- Hybrid Audio LEGATIA L1PRO

סאב - ID - IDMAX10

הגברה :

עבור המיד וטוויר - Genesis Series III Four Channel

עבור המידבאסים- ALPINE 4 ערוצים בגישור.

עבור הסאב - ARC AUDIO Ks.1200.1

מבחינת שמיעה , כרגע עוד ממש מוקדם להגיד ולהעריך , אפשר להגיד שהפוטנציאל של המערכת בשמיים , יוסי עשה כיוונים ראשונים למערכת והדבר הראשון ששמים לב זה לבמה ענקית קדמית גבוהה ורחוקה , מאוד מרשים , אבל יש עוד המון עבודה .

בקיצור , כיף לחזור :wink:

20180620_190359.jpg

עריכה אחרונה על ידי Ofer Dotan

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיייי עופר ברוך השב!

גם מערכת של מנהל פורום אודיו וגם התקנה של יוסי אלפיין וגם רכיבים פשוט יוצאים מן הכלל.

מי כמוני מכיר את הרכיבים האלו היטב - אני מדבר על הרמקולים, על הפרוססור בעיקר

והגברה יותר מראוייה - מצויינת!

ומה שהכי יפה זה שאני מת על העיצוב של הרכב הזה.

אני מתאר לעצמי שהסאב הזה בועט כמו משוגע - זריז וחזק מבלי לרדת נמוך מידי - סוג צליל שממש מתאים לתחושה של הופעות חיות, כלים קלאסיים.

תענוג! ולא יעזור - עד היום הפולו האדומה לא יוצאת לי מהראש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו נשמע שאתה הולך להנות!

תתחדש ושיהיה בהצלחה עם הכיוונים:)

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...