Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימוד עצמי לפסיכומטרי

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בגילי המופלג נתקלתי עם ראש בקיר בעבודה, ואני צריך לעשות תואר כדי להתקדם הלאה בתחום שלי (כרגע אני במשרת Engineering Technician) התואר צריך להיות או במדמ"ח או בהנדסת משהו, כאשר כבר יש לי תעסוקה מובטחת בסיום התואר (ואם לא, אז יש ניסיון).

למה שאני רוצה ללמוד (הנדסת מעשיה וטיול במסלול ערב, כדי לשלב עבודה במשרה מלאה), צריך פסיכומטרי 560.

עכשיו כשניסיתי לעשות סימולציה באתר בלי ללמוד לפני, הוצאתי 600. אני מבין שבמצב האמיתי כנראה יהיה פחות, בגלל הלחץ של הבחינה והכל.

עכשיו עם אנגלית לא הייתה לי כל בעיה (יש לי שליטה ברמה גבוהה באנגלית), עם עברית גם (יש כנראה צורך לעבור ברפרוף על רשימת מושגים, אבל בעיית אוצר מילים אין לי), ומתמטיקה, ששם זה קצת יותר בעייתי, כי מאז בית ספר שסיימתי ב2002 (ציון 81 ב4 יחידות), הבעיות הכי מסובכות שהייתי צריך לפתור זה חלוקת חשבון במסעדה.

אז מה שאני מחפש זה חומר ללימוד עצמי, של מושגים בסיסיים בחשבון, גאומטריה, משוואות (מה שנדרש לפסיכומטרי), ועברית.

איפה אפשר למצוא דבר כזה בחינם? האם מישהו יכול לתת קישור?

תודה לעונים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גישה בריאה, אבל לשים לב לכך שבמהלך השנים המבחן משתנה. לכן לא כל סימולציה של מבחן ישן תהיה מייצגת.

החשוב ביותר - תרגול אינסופי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק של "חשיבה כמותית" בפסיכומטרי פחות עוסק במתמטיקה עצמה ויותר בחשיבה מהירה ומציאת הפתרון הכי פחות שגוי בזמן הכי קצר.

דבר שני, הציון 560 שנדרש, זה ציון כללי או חישוב עם דגש כלשהו? לתואר במקצועות מדויקים נשמע לי הגיוני שזה יהיה ציון עם דגש כמותי (60-20-20 לטובת החלק הכמותי).

דבר אחרון, המבחן הוא יחסי, אז הציון שקיבלת בסימולציה לא באמת שווה הרבה. אני יכול להגיד לך שכשאני עברתי את הקורס, הציונים שלי בסימולציות היו עוברים את ה-700 באופן די קונסיסטנטי, ובמבחן עצמו קיבלתי 625 בשקלול הרגיל.

הצעה שלי, דבר עם הבוסים שלך ותגיעו לאיזה הסדר שמקום העבודה ישלם על הקורס והתואר בתמורה לזה שאתה תתחייב להישאר שם נניח לשנה/שנתיים אחרי סיום התואר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר, הקורסים מלמדים בעיקר איך לבוא נכון לשאלות, כדי שתוכל לפתור במינימום זמן. כל מיני טכניקות סינון והתעלמות ממסיחי דעת.

יש ברשותי תואר ראשון ולא עשיתי פסיכומטרי.

בהצלחה!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לנסות קודם גישה עוקפת עם הבוסים. אם זה לא עובד, קנה ספר הכנה חדש או משומש בן שנה לכל היותר, ותתחיל לחפור.

בסיום החפירה בצע את המבחנים שבקצה הספר בהדמייה מדויקת של העולם האמיתי, במקום נטול הפרעות ועם סטופר.

אה, ואל תעשה את מה שעשיתי בגיל 17, שני מבחני דמה ברצף באותו יום...

הדבר היחיד שאתה צריך לתרגל עבור פסכימוטרי, הן שאלות של פסיכומטרי. אל תתפזר.

צפה להקדיש לכך מספר לא קטן של שעות בשבוע לאורך תקופה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישה בריאה, אבל לשים לב לכך שבמהלך השנים המבחן משתנה. לכן לא כל סימולציה של מבחן ישן תהיה מייצגת.

החשוב ביותר - תרגול אינסופי.

כל מבחן החל מהשינוי שהיה ב-2012 אם אינני טועה, יהיה רלוונטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שחייב, לפחות איפה שאני מתכוון ללמוד, ונוח לי מבחינת זמן ומיקום (רופין).

טוב, לא ממש חייב, אבל זה הדבר הכי קל ומהיר מהתנאים שאני צריך כדי להתקבל - או לעשות את המכינה שלהם, או לשפר בגרויות, או לעשות פסיכומטרי בציון 560.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני עוסק בהוראת פסיכומטרי כ-6 שנים.

אני כרגע במבחנים ובערימה של עבודה, אז אני לא מאוד זמין, למעט סופ"שים.

דבר אתי בשישי/שבת (מחר מחרתיים) ואשמח לעזור/לייעץ.

שולח לך את המספר שלי בפרטי. תתקשר מתי שתרצה בסופ"ש.

אם אני לא זמין אני חוזר כשאני מתפנה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה ללמוד לבד, הייתי הולך על כיוון של האוניברסיטה הפתוחה. גם כל קורס הוא בעל נקודות זכות גבוה יותר (פחות קורסים לעשות בתואר), וגם יש קורסים במכללות הסמוכות (כמו הרמלין).

באוניברסיטה הפתוחה אתה לא צריך לעשות פסיכומטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד לבד ממש זה בעייתי - אין לי מספיק משמעת עצמית לזה, חייב מסגרת.

פלוס הבנתי שהקושי של הלימודים עצמם מפצה על חוסר תנאי קבלה - מכיר אנשים (לא הכי טיפשים בעולם) שהתחילו ללמוד שם מדמ"ח ופרשו.

מצד שני אני מתכוון ללמוד הנדסה, לא חושב שזה יותר קל ממדמ"ח. אבל עדיין חייב מסגרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מעט קשה עם עצמך. תנסה לעשות סימולציות עם זמן ותיראה מה אתה מקבל ואז תשפוט ע"פ זה.

אני עם סימולציות אמיתית(סטופר וכו') הייתי מקבל 620 ובסוף קיבלתי 550(אחרי לימודים של שבועיים לפני הבחינה ללא קורס) ואם אתה מקבל עכשיו 600 ללא שום לימוד, אני לא חושב שיש לך מה יותר מדי לאכול סרט בעניין. תשקיע חודש של לימודים תיראה מה הסימולציה אומרת לך, וכניראה יהיה בסדר גמור.

אלא אם אתה אחד שממש נלחץ כשיש לך זמן על הראש, ואז תתעלם מכול מה שאמרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מבחן מעוד מבחן עד שתתקבל.

אחד הבנים שלי קיבל בפעם הראשונה 570, בשניה 660 - וזה לא הספיק לו לקבלה לתעו"נ, אז ניגש בשלישית וקיבל קרוב ל-730. שתי ההתקדמויות בזכות תרגולים של 8 שעות ביום משך שבועות וחודשים. ללמד עד כמה חשוב התרגול האין סופי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...