Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגבהה לרקסטון 2018

Idan Benosh
שימו לב! השרשור הזה בן 1840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבלו תיקון. דיברו איתי מסדנת רדימו 4×4 ואמרו לי שאין עוד קיט הגבהה לרקסטון. התקשרתי לגתוס (כי קבעתי הגבהה ליום שני) ואחרי בירור הבחורה שדיברתי איתה אמרה לי שובכן היא טעתה וטרם הגיע לארץ קיט הגבהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנתיים בדקתי באספיר, ברדיאטור מודיעין ובמוסך אליו הפנה אותי היבואן של דובינסונס...שלושתם טוענים שאין עדיין במלאי פיתרון מאושר.

גתוס טוענים שאפשר עם קפיצי קינגספרינגס ובולמי קוני - אני לא משוכנע שהם צודקים אבל לא העמקתי את הבדיקה כי הצעת המחיר שלהם היתה על הצד הגבוה ואני מחכה לראות אם יש משהו במחיר שפוי.

אעדכן בהמשך - אם מישהו שומע משהו אשמח שיעדכן בשרשור.

לא הייתי סומך על אספיר, יש לי רכב מסוג ניסאן נבארה החדש 2018

ניגשתי לאספיר להזמין בולמי פוקס לרכב, נאמר לי שאין לחברת פוקס סט בולמים לרכב שלי, בסופו של דבר הזמנתי מארה"ב ישירות מחברת פוקס סט בולמים וקפיצים שמיוצר על ידם לרכבי ניסאן נבארה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יצרו איתי קשר מרדיאטור מודיעין - יש אפשרות לביצוע אב טיפוס ובדיקה עם קינג ספרינגס, ללא החלפת בולמים.

ללא החלפת בולמים זה לא יתן לך שום דבר

עדיין תשאר עם מהלך מתלה קצר מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא החלפת בולמים זה לא יתן לך שום דבר

עדיין תשאר עם מהלך מתלה קצר מאוד

סיכוי סביר. רק מיידע - זה רק אומר שעוד קצת סבלנות ויהיה גם פיתרון מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני התחדשתי בכזה, ואשמח לבצע הגבהה כשיהיה איך. רציתי לתרום שהיבואן ממש אנטי - הם בחרו להתנער מהעניין ולא לסייע במגעים עם סדנה כלשהי. רק מיגון שלושה חלקים הם הצליחו לארגן, ואילו בנושא ההגבהה נותרנו לבד מול הסדנאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אל תמהרו.

חפשו בחו"ל סטים, תבינו מה היתרונות והחסרונות, ואולי שווה לכם לייבא לבד, וללכת להרכיב אצל מישהו מקצועי.

מצד שני נדרש אישור מתקין עבור משרד הרישוי, והרישום ברישיון.

בקיצור - לדעתי, תמתינו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אל תמהרו.

חפשו בחו"ל סטים, תבינו מה היתרונות והחסרונות, ואולי שווה לכם לייבא לבד, וללכת להרכיב אצל מישהו מקצועי.

מצד שני נדרש אישור מתקין עבור משרד הרישוי, והרישום ברישיון.

בקיצור - לדעתי, תמתינו.

לא תוכלו לקבל אישור אל יבוא אישי של הגבהה, לא יאשרו אותה ברישיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשו על הרקסטון 2018, מחפש המלצה להגבהה לרקסטון 2017, איזה חברה? איפה מתקינים (מרכז/דרום)

צמיגי 50%-50% מומלצים?

גגון נורמלי?

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשו על הרקסטון 2018, מחפש המלצה להגבהה לרקסטון 2017, איזה חברה? איפה מתקינים (מרכז/דרום)

צמיגי 50%-50% מומלצים?

גגון נורמלי?

צמיגי BF 255/70/16 מידה מאושרת לרקסטון 2017

הגבהה אתה יכול לעשות בכל מקום

קפיצי KING

אצלי עשיתי בלומי פוקס אחורה, וקוני קדימה (אין פוקס לקדימה ברקסטון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

תודה דני, לא מצאתי את המידה שציינת עם קוד מהירות ועומס לפי הרישיון... צריך 108h

האם קיים למידה הנ"ל?

צמיגי BF 255/70/16 מידה מאושרת לרקסטון 2017

הגבהה אתה יכול לעשות בכל מקום

קפיצי KING

אצלי עשיתי בלומי פוקס אחורה, וקוני קדימה (אין פוקס לקדימה ברקסטון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דני, לא מצאתי את המידה שציינת עם קוד מהירות ועומס לפי הרישיון... צריך 108h

האם קיים למידה הנ"ל?

על הדלת נהג יש לך רישום מה מאושר לרכב מבחינת צמיגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במודעה הנ״ל, לפיה ברדיאטור מודיעין התקינו למישהו הגבהה עם קפיצי קינג ספרינגס כבר לפני חודש.

https://www.autoyas.com/IL/Modi%60in/1152348904792949/%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99%D7%A2%D7%99%D7%9F-Radimo4x4

Screen Shot 2018-10-01 at 2.39.58.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במודעה הנ״ל, לפיה ברדיאטור מודיעין התקינו למישהו הגבהה עם קפיצי קינג ספרינגס כבר לפני חודש.

https://www.autoyas.com/IL/Modi%60in/1152348904792949/%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99%D7%A2%D7%99%D7%9F-Radimo4x4

[ATTACH=CONFIG]510080[/ATTACH]

הגבהה ע"י קפיצים ללא בולמים לא נותן שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...