Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה LSPI במנועי טורבו? (נשברה בוכנה עקב LSPI באופל אסטרה 1.4 טורבו 2014 45 אלף ק"מ)

איגי11
שימו לב! השרשור הזה בן 1629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטה הבנתי ממה שקראתי בנושא התופעה קורת בגלל רצון של היצרנים להתאים לדרישות האירופאיות לזיהום אוויר ולרצון היצרנים להציג צריכת דלק נמוכה. המערכת מתוכננת להעברת הילוכים בסל"ד נמוך מה שגורם ל LSPI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצחיק שאתה אומר את זה, כי הפתרון לבעיה הזו היא החלפת רינגים, שזה אותה עבודה בדיוק כמו החלפת בוכנות.

מבקש לדייק, התקלה של אכילת שמן במנועי CDA 1.8 TSI מצריכה החלפת בוכנות, רינגים וטלטלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון של היצרן אכן היה פיתוח של שמן משופר. נשאלת השאלה, באיזה שמן השתמשו במוסך ?

גילוי נאות, בעלים של אסטקה חדשה, חושש מאוד לעשות טיפולים במוסך היבואן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטה הבנתי ממה שקראתי בנושא התופעה קורת בגלל רצון של היצרנים להתאים לדרישות האירופאיות לזיהום אוויר ולרצון היצרנים להציג צריכת דלק נמוכה. המערכת מתוכננת להעברת הילוכים בסל"ד נמוך מה שגורם ל LSPI.

מי קבע שזאת הייתה הבעיה במנוע של רכבך?

אחרי שהרכב כבר תוקן האחריות, מה עוד אתה מחפש/רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי זכות לדעת איזה רכב קניתי. אני רוצה הודעה של היצרן שהמנוע שופץ בגלל תכנון לקוי בייצור. אני חושב שכל הרוכשים זכאים לדעת מה הם קנו . ולדרוש ולודא שהרכב מטופל בשמנים החדשים. ואם יש תקלה ברכב היבואן מתקן לא כמחווה אלה הוא חייב. כי היה תכנון לא טוב של המנוע. אני רוצה שהיצרן יודיע שזה תוקן לתמיד ושאני לא נוסע על מנוע לזמן שאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע על זמן שאול - האם הוחלף מכסה שסתומים? ההוא מפלסטיק מלמעלה.

בוקר אחד כשתרצה לבדוק שמן ותראה שהמדיד בחוץ, זה לא שד מסתורי זה בנשם במכסה שלא עובד.

כנ"ל לגבי עוד עשרות חלקים במנוע של אופל.

צינור חזרה למיכל עיבוי+ המיכל עיבוי.

תרמוסטט,משאבת מים, ושאר חלקי מערכת קירור.

כנ"ל הגיר, שמחכה ל100-120 ונותן בראש.

כולי תקווה בשבילך שלא...ואני סתם הוזה, וזה לא באמת יקרה.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי זכות לדעת איזה רכב קניתי. אני רוצה הודעה של היצרן שהמנוע שופץ בגלל תכנון לקוי בייצור. אני חושב שכל הרוכשים זכאים לדעת מה הם קנו . ולדרוש ולודא שהרכב מטופל בשמנים החדשים. ואם יש תקלה ברכב היבואן מתקן לא כמחווה אלה הוא חייב. כי היה תכנון לא טוב של המנוע. אני רוצה שהיצרן יודיע שזה תוקן לתמיד ושאני לא נוסע על מנוע לזמן שאול.

תגיד את מטרל אותנו ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אצלנו בעבודה (חברה גדולה ומוכרת), לא מעט חברים שלי שלקחו אסטרה כזאת 1.4 בליסינג חדשה עם 0 ק"מ, בסביבות 70 אלף ק"מ פשוט הטורבו שבק חיים ודרש החלפה.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה בדיוק אני מכוון היצרן/היבואן צריכים להאריך את האחריות ל 100,000 ק"מ. אין מצב שמוכרים מנוע כזה שתוכנן לקוי ומתנערים אחרי 3 שנים. הרי התקלות לא קורות מייד לוקח להם זמן להתפתח. מנוע זה הלב של האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אצלנו בעבודה (חברה גדולה ומוכרת), לא מעט חברים שלי שלקחו אסטרה כזאת 1.4 בליסינג חדשה עם 0 ק"מ, בסביבות 70 אלף ק"מ פשוט הטורבו שבק חיים ודרש החלפה.

אם הבנתי נכון... לכול בעלי האסטרה הטורבו שבק חיים באיזור ה70 אלף ?

נתון מאוד מעניין... כי במצב כזה הייתי מצפה שהפורום יהיה מפוצץ בפוסטים בנושא.

יכול להיות שאתה מתבלבל עם קונצרן VW ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה קיים במגוון רחב מאוד של רכבים בעיקר תוצרת שברולט (קרוז, סוניק, טראקס וכו') ואם התופעה הן של תקלה בבוכנות והן הטורבו היו כו נפוצות היינו שומעים עליה גם פה בפורום וגם מחוץ לו בהקפים הרבה יותר גדולים, אני עם הסוניק בעצמי חוויתי מוות פתאומי של הטורבו בפחות 50 אלף קילומטר, עשיתי חיפושים בפורומים בחול, שאלתי בקבוצות פייסבוק גדולות של בעלי הרכבים הללו ומסתבר שכמות המקרים האלו יחסית קטנה.

בנושא הטורבו גם על פי פורומים בחול וגם על פי מוסך היבואן שטיפל ברכב, הטורבו החדש שמתקינים הוא מקט משופר ומחוזק שאמור למנוע את המקרים האלו.

בנוגע לשברי בוכנות, לא מכיר אף אחד שחווה תקלה כזו וגם מחיפוש בפורומים בחול לא נתקלתי בהרבה מידע מעבר לשמן Dexos 1 Gen 2 שיצא בכדי למזער ולמנוע תופעות שכאלו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...