Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה קשה מאזדה 3 2008

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחלתי להרגיש שההגה ברכב קשה.

מילאתי אוויר בצמיגים ואין הטבה.

מה יכול להיות הבעיה?

מה מצב הצמיגים ? האם החלפת את מידת הצמיגים לאחרונה ?

האם אתה שומע חריקות בזמן סיבוב ההגה כאשר הרכב במצב P או/גם בנסיעה ?

כדאי לבדוק את מצב התפוחים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לבקר במוסך ?

המלצה חמה מהתנור במיוחד לאור העובדה שאפילו אם יש 1% סיכוי ,שתמצא את עצמך ברכב עם הגה נעול באמצע נסיעה וזה עלול להיגמר רע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. ב-3 דור ראשון יש הגה הידראולי במנועי ה-1.6, וסיוע חשמלי (אלקטרו הידראולי) במנוע ה-2.0 ליטר.

לנושא, אין לי הרבה מה לחדש ממה שכבר אמרו. תבדוק מיסבי בולמים, בולמים, מצב צמיגים, משולשים (לי זה שינה את המשקל של ההגה לאחר החלפתם). לא חייב שיהיה רעש חריג במיוחד גם אם אחד מהם לא תקין.

יכול להיות שגם במשטחים מסוימים ההגה כבד יותר לעומת אחרים (סתם לדוגמה אספלט מול חול). תראה אם זה במקום מסוים או שזה תמיד אותו הדבר. תבדוק גם אם אתה מסובב את ההגה מהר יחסית במהירות נמוכה אם יש רעידות/קפיצות מכיוון הגלגלים הקדמיים. החלפת המשולשים פתרה לי את התופעה.

בכל מקרה לא כדאי לשחק עם ההגה, אני הכי ממליץ לך להיכנס לבדוק במוסך. יכולים להיות עוד אלף סיבות לבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...